1

A po co nam Song ? On już na wylocie jest i bardzo dobrze :)

2

Jak Zidane według ciebie szału nie robił to ty chyba inny sport oglądałeś :)

14

0

Ja tam się na tych ich sankcjach nie znam :P Może o to w tym chodzi że dadzą mu przedłużenie obecnego kontraktu ale bez podwyżki :P

0

Globoesporte: Ostateczna oferta Barçy w wysokości 43M€ za Marquinhosa została odrzucona przez PSG, które zaoferuje stoperowi nowy kontrakt.

0

Piosenka nudna i denna :) Do filmiku o jakimś piłkarzu też nie pasuje.No chyba że podobają ci się faceci...

0

Simeone ma Atletico i nigdzie się stamtąd nie wybiera :)

2

Leo Chillout 100% i prawidłowo :) Kładzie lachę na tą bandę biurokratów co powinni najpierw się w lustro popatrzeć dopiero ''sprawiedliwość'' wymierzać :)

0

Chciałeś być zabawny to ci nie wyszło :) Nie pozdrawiam :P Wyjdź :)

26

Przynajmniej bramkę mamy dobrze obstawioną :P

0

''Piłkarz nie może przebywać na profesjonalnych terenach sportowych ani kontaktować się z kolegami z drużyny'' Lipa :P To nawet smsa do Leo wysłać nie może ? :P hehe Żałosna jest ta FIFA :)

1

To niech znajdą drugiego takiego zawodnika co będzie strzelać tyle bramek.Żałosne są takie spekulacje !!! Leo to Barcelona i tyle na ten temat !!!

1

Niech pogodzi się z drugoplanową rolą i zakończy karierę w Barcelonie :) Mam nadzieję że to nie są puste słowa i Lucho będzie rządzić w szatni :)

36

„Jérémy pokazał, zarówno pod względem finansowym, jak i sportowym, że naprawdę chciał grać dla Barcelony. Jesteśmy mu za to wdzięczni” Czyli chłop faktycznie dołożył coś od siebie do tego transferu lub poszedł na jakieś finansowe kompromisy.Krzyżyk na drogę tym co go hejtują!!! Każdemu trzeba dać szansę.Niech pokaże ile jest wart na boisku.
VeB

0

Już ma wystarczającą ilość wrogów.Niech utrze nosa tym ''kibicom'' swoją grą :)

2

Niech się cieszą że nie mieszkam w Barcelonie :) Szybko bym pozamykał mordy gagatkom :P

3

Montoya za Alvesa :)

0

Pepe to nadaje się na aktora do filmu Planeta Małp :P

0

Jordi na tej fotce wygląda jak syn Mathieu :)

0

Blaugrana ich zatrzyma :P

0

Gołym okiem widać że Francuz jest silniejszy :)

0

Jedynie kibiców można ściągnąć :)

0


Kawał chłopa z tego Mathieu :) I prędkość też niczego sobie :)

1

''Official: The Spanish federation has approved the use of the vanishing spray in the Liga, starting this season'' Nie będzie podchodzenia w murze przy rzutach wolnych :)


Hehe :P

1

Widać nie tylko w Polsce króluje w internecie banda kretynów.Zachowanie niegodne kibica Barcelony.Takiego ''kibica'' powinno się tłuc w pysk i patrzeć jak puchnie :)

2

Offtop: O w mordę jaka bramka :P Luknijcie sobie :)
https://vine.co/v/MAx1VJexZhV

2

Na bank R10 :) Messi miał wtedy 19 na plecach i z takim numerem pewnie zagra :)

0

Już nie mogę się doczekać tego meczu :) R10 i M10 znowu razem w akcji :) I to przeciwko drużynie którą poprowadzi Mou :) Coś pięknego :)

0

Witamy na pokładzie ;P

1

A jaki ma to związek z tym tematem ? Albo chociaż z Barceloną ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?