2

Offtop: O w mordę jaka bramka :P Luknijcie sobie :)
https://vine.co/v/MAx1VJexZhV

2

Na bank R10 :) Messi miał wtedy 19 na plecach i z takim numerem pewnie zagra :)

0

Już nie mogę się doczekać tego meczu :) R10 i M10 znowu razem w akcji :) I to przeciwko drużynie którą poprowadzi Mou :) Coś pięknego :)

0

Witamy na pokładzie ;P

1

A jaki ma to związek z tym tematem ? Albo chociaż z Barceloną ?

0

Jak dla mnie to jutro Song może się nie pokazać na treningu :P nikt nie będzie płakać :)

1

Jak można ominąć news o tym że gracz Barcelony odchodzi do innego klubu ? :P

0

O Songu nie zapominajmy :P

0

A Afellay i Song to co nie szrot ? :P A w klubie dalej są :)
S.Roberto się przyda.Może pod okiem Lucho dostanie więcej minut i pokaże coś ciekawego :)

0

Na psychikę chłopaków przed sezonem takie zwycięstwo działa jak woda na młyn :) Nie ważne że skromne.
VeB!!!

1


Co powiesz na to ? :P Z powodu tego że był Mundial nie kręcili dalszych reklamówek z piłkarzami tylko dali animacje :)

1

''decydował o jakości Urugwaju na mundialu'' I kto tu głupoty opowiada ? :P

3

Padną numery raz,dwa,trzy wyjazd z tej strony :P

1

A ty jesteś prowokatorze taki głupi że już żaden lek ci nie pomorze :)

32

I widzicie taka różnica jest między Cristiano a Messim że Ronaldo w tej ostatniej akcji by nie podał :) Świat przejeli by kosmici i bylibyśmy niewolnikami :P hehe VeB!!!

3

Stwierdzam z przykrością jako kibic Barcelony ale ta nagroda należy się Cristiano Ronaldo za świetny sezon w Realu.Na drugim miejscu według mnie powinien znaleźć się Leo który mimo słabego sezonu osiągną statystyki nieosiągalne dla innych graczy.Na trzecim miejscu widzę Suarez/Costa którzy też rozegrali świetny sezon.Dziwi mnie tu obecność w top 10 Jamesa a np: brak Ibry który natłukł bramek w Ligue 1.

0

Trzeba będzie spróbować to piwko :)

0

Ktoś cię musiał podpierdzielić do Redakcji :P

0

A ty co Nostradamus że piszesz tu o zmianie barw klubowych przez Leo ?

3

Bardzo możliwe że w Porto Tello się ogra i jeszcze kiedyś spróbuje swoich sił w Barcelonie :) Życzę mu powodzenia w końcu to nasz wychowanek :)

0

Sto lat !!! :)

0

Na wysokości zadania to on nie staje z żoną w sypialni :P

4

Kim on jest żeby krytykować Leo.Gość zdobył MŚ w 1978 i każdy wie jaki w tamtych czasach był poziom footballu :) Messi ma pecha bo jak stanie się coś złego czy to w Reprezentacji czy w Barcelonie to on jest obwiniany a nie reszta drużyny.Cała formacja ataku Argentyny zagrała piach a obwiniany jest gracz który jakoś dowiózł tą ekipę do finału.Żałosne...

1

Na Narodowym to będziesz mieć sporo rezerw :)
Ps.Trzymam kciuki za Fiorentine :)

25

Ekipa remontowa :P

0

Bardzo dobre posunięcie :)

0

Na orlik i na halę ta będzie najlepsza :) - http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/56/27/44/4256274420

0

Ja tak nie mam.Czasami nawet jak słońce mocno świeci wychodzę w koszulce meczowej z długim rękawem i nie mam problemów z poceniem się.

4

Ale Cuadrado to nie jest obrońca tylko PS/PN :)

1

Czekam na mecz Barca vs Bayern
Leo do Suareza: Jedziesz z nimi Luis :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?