MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Offtop: O w mordę jaka bramka :P Luknijcie sobie :)
https://vine.co/v/MAx1VJexZhV
2
Na bank R10 :) Messi miał wtedy 19 na plecach i z takim numerem pewnie zagra :)
0
Już nie mogę się doczekać tego meczu :) R10 i M10 znowu razem w akcji :) I to przeciwko drużynie którą poprowadzi Mou :) Coś pięknego :)
0
Witamy na pokładzie ;P
1
A jaki ma to związek z tym tematem ? Albo chociaż z Barceloną ?
0
Jak dla mnie to jutro Song może się nie pokazać na treningu :P nikt nie będzie płakać :)
1
Jak można ominąć news o tym że gracz Barcelony odchodzi do innego klubu ? :P
0
O Songu nie zapominajmy :P
0
A Afellay i Song to co nie szrot ? :P A w klubie dalej są :)
S.Roberto się przyda.Może pod okiem Lucho dostanie więcej minut i pokaże coś ciekawego :)
0
Na psychikę chłopaków przed sezonem takie zwycięstwo działa jak woda na młyn :) Nie ważne że skromne.
VeB!!!
1
Co powiesz na to ? :P Z powodu tego że był Mundial nie kręcili dalszych reklamówek z piłkarzami tylko dali animacje :)
1
''decydował o jakości Urugwaju na mundialu'' I kto tu głupoty opowiada ? :P
3
Padną numery raz,dwa,trzy wyjazd z tej strony :P
1
A ty jesteś prowokatorze taki głupi że już żaden lek ci nie pomorze :)
32
I widzicie taka różnica jest między Cristiano a Messim że Ronaldo w tej ostatniej akcji by nie podał :) Świat przejeli by kosmici i bylibyśmy niewolnikami :P hehe VeB!!!
3
Stwierdzam z przykrością jako kibic Barcelony ale ta nagroda należy się Cristiano Ronaldo za świetny sezon w Realu.Na drugim miejscu według mnie powinien znaleźć się Leo który mimo słabego sezonu osiągną statystyki nieosiągalne dla innych graczy.Na trzecim miejscu widzę Suarez/Costa którzy też rozegrali świetny sezon.Dziwi mnie tu obecność w top 10 Jamesa a np: brak Ibry który natłukł bramek w Ligue 1.
0
Trzeba będzie spróbować to piwko :)
0
Ktoś cię musiał podpierdzielić do Redakcji :P
0
A ty co Nostradamus że piszesz tu o zmianie barw klubowych przez Leo ?
3
Bardzo możliwe że w Porto Tello się ogra i jeszcze kiedyś spróbuje swoich sił w Barcelonie :) Życzę mu powodzenia w końcu to nasz wychowanek :)
0
Sto lat !!! :)
0
Na wysokości zadania to on nie staje z żoną w sypialni :P
4
Kim on jest żeby krytykować Leo.Gość zdobył MŚ w 1978 i każdy wie jaki w tamtych czasach był poziom footballu :) Messi ma pecha bo jak stanie się coś złego czy to w Reprezentacji czy w Barcelonie to on jest obwiniany a nie reszta drużyny.Cała formacja ataku Argentyny zagrała piach a obwiniany jest gracz który jakoś dowiózł tą ekipę do finału.Żałosne...
1
Na Narodowym to będziesz mieć sporo rezerw :)
Ps.Trzymam kciuki za Fiorentine :)
25
Ekipa remontowa :P
0
Bardzo dobre posunięcie :)
0
Na orlik i na halę ta będzie najlepsza :) - http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/56/27/44/4256274420
0
Ja tak nie mam.Czasami nawet jak słońce mocno świeci wychodzę w koszulce meczowej z długim rękawem i nie mam problemów z poceniem się.
4
Ale Cuadrado to nie jest obrońca tylko PS/PN :)
1
Czekam na mecz Barca vs Bayern
Leo do Suareza: Jedziesz z nimi Luis :P