MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest wychowankiem FC Basel.
2
To już wiemy którym skrzydłem nas będą atakować rywale w następnym sezonie :)
12
Ja też :) Przelałbym sobie trochę kasy na konto :)
0
http://transfery.info/67120,oficjalnie-gumbau-w-barcelonie
0
Co za fart :P
0
Flacha dla tego co zastrzeli tych ''komentatorów'' :P
2
haha Jedziemy z ''Zegarmistrzami'' :)
0
A no gra :) Ale jak chwile stanie na boisku to już hejterzy pieprzą że ''drepcze''
1
Dramatyzujecie nad grą tej Argentyny a powinniście się cieszyć że Leo bardzo dobrze dzisiaj gra :) Tak naprawdę to brakuje mu tylko gola :)
12
Taki Iniesta by się tu przydał Messiemu :)
0
To fakt za Gago przydałby się taki rasowy ŚPO.Higuain gra piach od początku turnieju.Już więcej zdziała tam Palacio.
1
Di Maria też coś próbuje.
3
Najlepszy Mundial w Historii a ty piszesz że najgorszy? Bitch Please :P
1
Znajdź mi drużynę która tak nie gra przeciwko Leo :) Każdy tak gra jak Messi jest na murawie.
1
Nie podoba się to nie oglądaj.
1
Vamos Leo!!! Vamos Argentina!!!
1
Tak samo obstawiłem :)
0
Naturalizowane :P
22
Nie zapomnę nigdy jego udawania gwizdka sędziego w meczu z FC Kopenhaga :)
0
Do boju Algieria :P
1
A gdzie widzisz żeby sewciu tak napisał? Przytoczył po prostu wypowiedź piłkarza.
8
Rób co chcesz ale wyjdź stąd :)
0
A co to ma do mojego komentarza?Naucz się czytać ze zrozumieniem dopiero odpowiadaj na moje posty.
0
Albo się sprzedaje zawodnika albo nie i nie pisz głupot o jakiś ''batonach'' chłopcze :)
0
''Barcelona nie zamierza więc sprzedawać 25-latka, chyba że do klubu wpłynie oferta opiewająca na 50 milionów euro''
A tytuł artykułu to ''Alexis Sánchez zostaje w Barcelonie''
I gdzie tu jakiś sens? :P
0
Tak.Na lewym.
1
Tak i może jeszcze frytki do tego? :P Dla tych dwóch panów o których wspominasz nie ma miejsca w Barcelonie.Niestety za ciency są na 1 skład Blaugrany.
0
http://pl.forvo.com/word/james_rodriguez/
I nie pisz głupot chłopie.
0
Też tak mam,ale tylko w tym temacie.
2
Alexis Gooooool!!! :)