0

Jest wychowankiem FC Basel.

2

To już wiemy którym skrzydłem nas będą atakować rywale w następnym sezonie :)

12

Ja też :) Przelałbym sobie trochę kasy na konto :)

0

Co za fart :P

0

Flacha dla tego co zastrzeli tych ''komentatorów'' :P

2

haha Jedziemy z ''Zegarmistrzami'' :)

0

A no gra :) Ale jak chwile stanie na boisku to już hejterzy pieprzą że ''drepcze''

1

Dramatyzujecie nad grą tej Argentyny a powinniście się cieszyć że Leo bardzo dobrze dzisiaj gra :) Tak naprawdę to brakuje mu tylko gola :)

12

Taki Iniesta by się tu przydał Messiemu :)

0

To fakt za Gago przydałby się taki rasowy ŚPO.Higuain gra piach od początku turnieju.Już więcej zdziała tam Palacio.

1

Di Maria też coś próbuje.

3

Najlepszy Mundial w Historii a ty piszesz że najgorszy? Bitch Please :P

1

Znajdź mi drużynę która tak nie gra przeciwko Leo :) Każdy tak gra jak Messi jest na murawie.

1

Nie podoba się to nie oglądaj.

1

Vamos Leo!!! Vamos Argentina!!!

1

Tak samo obstawiłem :)

0

Naturalizowane :P

22

Nie zapomnę nigdy jego udawania gwizdka sędziego w meczu z FC Kopenhaga :)

0

Do boju Algieria :P

1

A gdzie widzisz żeby sewciu tak napisał? Przytoczył po prostu wypowiedź piłkarza.

8

Rób co chcesz ale wyjdź stąd :)

0

A co to ma do mojego komentarza?Naucz się czytać ze zrozumieniem dopiero odpowiadaj na moje posty.

0

Albo się sprzedaje zawodnika albo nie i nie pisz głupot o jakiś ''batonach'' chłopcze :)

0

''Barcelona nie zamierza więc sprzedawać 25-latka, chyba że do klubu wpłynie oferta opiewająca na 50 milionów euro''
A tytuł artykułu to ''Alexis Sánchez zostaje w Barcelonie''
I gdzie tu jakiś sens? :P

0

Tak.Na lewym.

1

Tak i może jeszcze frytki do tego? :P Dla tych dwóch panów o których wspominasz nie ma miejsca w Barcelonie.Niestety za ciency są na 1 skład Blaugrany.

0

http://pl.forvo.com/word/james_rodriguez/
I nie pisz głupot chłopie.

0

Też tak mam,ale tylko w tym temacie.

2

Alexis Gooooool!!! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?