MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobrze że przeżyłeś :P
0
Może Łysy obstawił u bukmacherów że coś wpadnie dla Portugalii :P
1
Hehe Dobre :)
0
Kompany 28 lat Van Buyten 36.Gdzie tu logika ? Przestań już pisać komentarze,bo każdym następnym coraz bardziej się ośmieszasz :)
1
Odniósł się do tego jak wymawia nazwisko Mascherano :)
0
Haha Szpaku chyba poczytał na necie jaka beka jest z niego :P
0
Żartowałem :)
0
A skąd wiesz? Może Kondziu to tak na prawdę Zubi :P hehe
0
Co to ma wspólnego z tematem ? Wszyscy już to widzieli.
3
Montoya zostaje do rywalizacji :)
5
Alves niech nie kombinuje tylko pakuje walizki i out do Paryża :P
1
Różne mają ludzie hobby :P Może chłopak lubi dostawać kary za wkroczenie na murawę,skocznie itd :P
1
A może chciał sobie tylko na rowerze pośmigać :) Wyników nie ma to i nieciekawie się dzieje w Reprezentacji...
5
Nie wiem na co oni ''czekajom'' :P
6
Nie ma sensu tam wchodzić.Hejterów nie brakuje.Na tej stronie jest to samo...
0
Wszyscy razem idą do Mc'Donalda :P
0
Nie wiem jak kolega.Ja mam ksywę Mazi,a FCB w nicku to wiadomo dlaczego :)
0
Tego że Pedro musi odejść nie podważam nawet :)
0
Pewnie na wakacjach :)
1
I jeszcze frytki do tego :P
0
Dopłacić i sprzedać ? Jedno drugie przekreśla :P
0
Rafinha będzie grać w linii pomocy.Adama i Halilovic w Barcelonie B.A jeżeli chodzi o Suareza to myślę że to tylko plotki :)
0
To się dobrze składa,bo my mamy chęć go sprzedać :)
0
Dobranoc :)
1
Kurde słupek.Pecha mają Bośniacy...
3
Ja :P
1
Przedłużył niedawno kontrakt z Romą.Wątpię że jest do wyjęcia.
1
Kimnij się na podłodze :P
1
Jedziemy z drugą połową Bośniacy do boju :)
2
Urzekła mnie twoja historia :P