MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ''news'' z włoskiej gazety :P
0
A może chcą Pedro + dopłata?Pedro to prawdziwy lis pola karnego :P Ubili by z nami świetny interes :) A tak na serio to według mnie trochę wygórowana cena te 55 mln.Odpowiedzi Napoli 70 mln nawet nie skomentuje :)
0
Jak możesz to podaj link z piłkarzami nominowanymi do tej nagrody.
4
Nie można też zapominać o naszym Neymarze :)
2
Joel Campbell
3
Ja bym im jeszcze jakiegoś zawodnika dodał do transakcji :P Vidal haruje dla drużyny zarówno w defensywie jak i ofensywie.Taki gracz to skarb dla każdej drużyny.Stara Dama go nikomu raczej nie odda...
3
Mourinho to hipokryta.Sam uczył ostrej gry Pepe w Realu a teraz jak zmienił klub to publicznie krytykuje takie zachowanie :P
0
https://vine.co/v/MTW0prmlzBX
Rakitic i M'Bia wymienili się spodenkami :P
0
Nie ma Oficjalnego potwierdzenia transferu Claudio to i oceny meczowej też nie będzie.Źle się wczoraj nie spisał co może tylko cieszyć :)
0
Rakitic powinien być wystawiany trochę wyżej w pomocy.Na ŚPD nie pokazuje w pełni swojego potencjału.
0
http://37.media.tumblr.com/7bb92faa958539b1dcf893cfc9d78bf7/tumblr_n7dv3i50xw1sje4ubo1_500.jpg
Debeściak :P
0
To chyba do Kuśmiera chciałeś napisać a nie do mnie :P
11
Co? :P Czytasz w ogóle to co piszesz?
0
Za 10 mln? Chłopie jego wartość rynkowa to 30 mln
2
Dobra czekam teraz na komentarze typu Mandzukic do Barcy :P
0
Ile to już razy było wałkowane.Hummels jest dobrym stoperem ale łapie co chwile kontuzje.
0
Od nas Alex też masz czerwień :) Idź szukać sobie klubu :)
2
Mogli dać na okładkę jakiegoś innego piłkarza.Akurat Iniesty gra na tle kolegów wyglądała dobrze.
3
Za Leo i Argentynę :)
0
Co? :P
1
Gratulacje dla Reprezentacji Chile :) Za godzinę zobaczymy jak zagra nasz nowy nabytek Pan Ivan Rakitic :) Jaki wynik obstawiacie w konfrontacji Kamerun vs Chorwacja?
2
Okrutny ten kibic z napisem adios spana :P
0
Trochę szacunku dla piłkarza Barcelony chłopcze.
0
Wnerwiają mnie takie komentarze.Sprzedał ktoś Alexisa? Nie! Więc za przeproszeniem zamknij mordę i nie siej fermentu :)
0
A to bydlak :P
1
''Sancziz'' hehe :P
7
Robi wrażenie ten hymn Chile.Szczególnie ta końcówka acapella :)
0
Chyba Kamerun vs Chorwacja :)
0
Ciężko powiedzieć.Tak na prawdę my nie wiemy kim się nasz zarząd interesuje.Dowiemy się po Mundialu jak ruszą przygotowania do sezonu.Nie ma co najeżdżać na razie na zarząd.Trochę cierpliwości nie zaszkodzi.
0
Mogą się postarać o Mirandę.Dzisiaj pojawiały się też plotki o Marcosie Rojo.Coś może wymyślą bo ten Mathieu to porażka :P