0

To ''news'' z włoskiej gazety :P

0

A może chcą Pedro + dopłata?Pedro to prawdziwy lis pola karnego :P Ubili by z nami świetny interes :) A tak na serio to według mnie trochę wygórowana cena te 55 mln.Odpowiedzi Napoli 70 mln nawet nie skomentuje :)

0

Jak możesz to podaj link z piłkarzami nominowanymi do tej nagrody.

4

Nie można też zapominać o naszym Neymarze :)

2

Joel Campbell

3

Ja bym im jeszcze jakiegoś zawodnika dodał do transakcji :P Vidal haruje dla drużyny zarówno w defensywie jak i ofensywie.Taki gracz to skarb dla każdej drużyny.Stara Dama go nikomu raczej nie odda...

3

Mourinho to hipokryta.Sam uczył ostrej gry Pepe w Realu a teraz jak zmienił klub to publicznie krytykuje takie zachowanie :P

0

https://vine.co/v/MTW0prmlzBX
Rakitic i M'Bia wymienili się spodenkami :P

0

Nie ma Oficjalnego potwierdzenia transferu Claudio to i oceny meczowej też nie będzie.Źle się wczoraj nie spisał co może tylko cieszyć :)

0

Rakitic powinien być wystawiany trochę wyżej w pomocy.Na ŚPD nie pokazuje w pełni swojego potencjału.

0

To chyba do Kuśmiera chciałeś napisać a nie do mnie :P

11

Co? :P Czytasz w ogóle to co piszesz?

0

Za 10 mln? Chłopie jego wartość rynkowa to 30 mln

2

Dobra czekam teraz na komentarze typu Mandzukic do Barcy :P

0

Ile to już razy było wałkowane.Hummels jest dobrym stoperem ale łapie co chwile kontuzje.

0

Od nas Alex też masz czerwień :) Idź szukać sobie klubu :)

2

Mogli dać na okładkę jakiegoś innego piłkarza.Akurat Iniesty gra na tle kolegów wyglądała dobrze.

3

Za Leo i Argentynę :)

0

Co? :P

1

Gratulacje dla Reprezentacji Chile :) Za godzinę zobaczymy jak zagra nasz nowy nabytek Pan Ivan Rakitic :) Jaki wynik obstawiacie w konfrontacji Kamerun vs Chorwacja?

2

Okrutny ten kibic z napisem adios spana :P

0

Trochę szacunku dla piłkarza Barcelony chłopcze.

0

Wnerwiają mnie takie komentarze.Sprzedał ktoś Alexisa? Nie! Więc za przeproszeniem zamknij mordę i nie siej fermentu :)

0

A to bydlak :P

1

''Sancziz'' hehe :P

7

Robi wrażenie ten hymn Chile.Szczególnie ta końcówka acapella :)

0

Chyba Kamerun vs Chorwacja :)

0

Ciężko powiedzieć.Tak na prawdę my nie wiemy kim się nasz zarząd interesuje.Dowiemy się po Mundialu jak ruszą przygotowania do sezonu.Nie ma co najeżdżać na razie na zarząd.Trochę cierpliwości nie zaszkodzi.

0

Mogą się postarać o Mirandę.Dzisiaj pojawiały się też plotki o Marcosie Rojo.Coś może wymyślą bo ten Mathieu to porażka :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?