0

O nie! Znowu Gmoch :P

0

I kaca rano nie będzie :) Same plusy z oglądania Mundialu :)

1

Ta :P I Miroslav Klose do Barcy :P

0

Kondziu sobie spinaczami sczepia oczy jak przysypia :P

0

Bastian ŚwiniaSteiger wchodzi :P

0

Pięknie :)

1

Haha Goooool :) Brawo Ghana :)

0

Nie wydaje ci się.Gołym okiem widać że trochę kilo złapał :)

0

A Leo ciebie nie :P

1

Japa Hejterzy :)):):):):) Brawo Leo :P

1

A ja powiem tym co sprzedają Leo tylko jedno-Pajace z was a nie kibice Barcelony :)

0

Przykre ale prawdziwe...

0

A ja ich widzę w tych meczach bo przez ciebie wymienione Reprezentacje nie postawią autobusu w polu karnym.

0

A co ma robić ''znawco'' ? Byś się znał na piłce to byś widział co się w tym meczu dzieje.Chcesz zabłysnąć pociskiem na Leo to szoruj na rm.pl :)

1

Bywa nic nie zrobisz.Trzeba liczyć że coś wpadnie do bramki i mieć nadzieję że zabraknie sił partaczom w drugiej połowie i się trochę więcej miejsca zrobi :)

0

To za kogoś kto gra drewno 20 mln to dobra cena?

0

Dziwne by było jakby Diego się na meczu nie pojawił :P

0

1

Vamos Leo!!!!! :)

0

Też na to liczę.Taka wisienka na torcie w piłkarskiej karierze Leo mi się marzy :)

0

Też nie lubię szwabów :) Mam nadzieję że ktoś ich pociśnie w drodze do finału :)

0

Pique :P hehe

0

Kurde ja 2-0 obstawiałem :P Mógł Honduras nic nie strzelać :)

0

Jedyny plus to to że z niego by był lepszy stoper niż z Mathieu :P

6

Trzeba iść spać bo ciężko się ten mecz ogląda :) Dobranoc nocni maniacy Mundialu :)

2

W Fifie najlepiej się sprawdzają Angielscy komentatorzy :)

0

Powodzenia w dojściu do zdrowia i Do widzenia :)

1

Niestety muszę cie uświadomić że jesteś w błędzie :) Najlepszym piłkarzem na Świecie jest Leo Messi :)

0

Garra Charrua Luiz Suarez!!! Przyjemnie się ogląda takie mecze :)

5

Ta :P Tu pewnie pisze-kebab z baraniny z sosem spicy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?