MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O nie! Znowu Gmoch :P
0
I kaca rano nie będzie :) Same plusy z oglądania Mundialu :)
1
Ta :P I Miroslav Klose do Barcy :P
0
Kondziu sobie spinaczami sczepia oczy jak przysypia :P
0
Bastian ŚwiniaSteiger wchodzi :P
0
Pięknie :)
1
Haha Goooool :) Brawo Ghana :)
0
Nie wydaje ci się.Gołym okiem widać że trochę kilo złapał :)
0
A Leo ciebie nie :P
1
Japa Hejterzy :)):):):):) Brawo Leo :P
1
A ja powiem tym co sprzedają Leo tylko jedno-Pajace z was a nie kibice Barcelony :)
0
Przykre ale prawdziwe...
0
A ja ich widzę w tych meczach bo przez ciebie wymienione Reprezentacje nie postawią autobusu w polu karnym.
0
A co ma robić ''znawco'' ? Byś się znał na piłce to byś widział co się w tym meczu dzieje.Chcesz zabłysnąć pociskiem na Leo to szoruj na rm.pl :)
1
Bywa nic nie zrobisz.Trzeba liczyć że coś wpadnie do bramki i mieć nadzieję że zabraknie sił partaczom w drugiej połowie i się trochę więcej miejsca zrobi :)
0
To za kogoś kto gra drewno 20 mln to dobra cena?
0
Dziwne by było jakby Diego się na meczu nie pojawił :P
0
http://pl.forvo.com/word/javier_mascherano/
Wysłać to do Szpaka :P
1
Vamos Leo!!!!! :)
0
Też na to liczę.Taka wisienka na torcie w piłkarskiej karierze Leo mi się marzy :)
0
Też nie lubię szwabów :) Mam nadzieję że ktoś ich pociśnie w drodze do finału :)
0
Pique :P hehe
0
Kurde ja 2-0 obstawiałem :P Mógł Honduras nic nie strzelać :)
0
Jedyny plus to to że z niego by był lepszy stoper niż z Mathieu :P
6
Trzeba iść spać bo ciężko się ten mecz ogląda :) Dobranoc nocni maniacy Mundialu :)
2
W Fifie najlepiej się sprawdzają Angielscy komentatorzy :)
0
Powodzenia w dojściu do zdrowia i Do widzenia :)
1
Niestety muszę cie uświadomić że jesteś w błędzie :) Najlepszym piłkarzem na Świecie jest Leo Messi :)
0
Garra Charrua Luiz Suarez!!! Przyjemnie się ogląda takie mecze :)
5
Ta :P Tu pewnie pisze-kebab z baraniny z sosem spicy :P