MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja mam nadzieje że wyjdziesz i nie wrócisz :)
3
https://x.com/Footballltrolls/status/486934717410082816/photo/1
Hehe Dobre :) Vamos Argentina :)
0
Idź zagraj lepiej :)
0
Ale Kosecki znokautował z kolanka gracza Zawiszy :P
2
A co ty Nostradamus ? Jeszcze wczoraj przed meczem Niemców z Brazylią większość tu pisała że Niemcy bez formy itd a teraz to są nie do pokonania ? Każdy zespół da się ograć i tyle w tym temacie :)
0
I tak to pewnie będzie wyglądać :)
0
Zobaczycie że zmniejszą mu tą kare :) Trzeba będzie tylko trochę posmarować hajsem Fifie :P
2
Bo Mashe to ŚPD i tam powinien grać.
0
0
Wątpię że ktoś trafił taki wynik :P
0
Nie pisz czarnych scenariuszy.Trzeba wierzyć że Leo da radę :)
2
Niemcy nie wiele odległej przeszłości wyrządzili naszemu Narodowi straszną krzywdę.Takich rzeczy się nie powinno zapominać :)
0
Jaki ty ''zabawny'' jesteś...
0
Wyczuwam niezłe zamieszki w Brazylii dzisiaj w nocy :P
2
https://x.com/Footballltrolls/status/486623389910831105/photo/1
0
Dante :P
1
Ciężkie ma przed sobą zadanie ale to w końcu Leo :) Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych :)
0
Żebyś się nie zdziwił jak jutro Leo i spółka Holendrów odprawi z kwitkiem :)
0
To samo chciałem napisać :)
0
Hehe :P
0
Leo,Szefunio i spółka :P
0
Poczekaj spokojnie MU zaczyna się teraz zbroić.Pod wodzą Van Gaala to będzie całkiem inna drużyna niż ta którą prowadził w byłym sezonie Moyes.
0
https://x.com/Footballltrolls/status/486540481653112833/photo/1
Hehe :P
3
Fascynujące :P
14
Jak Niemcy dzisiaj będą w formie to nikt Brazylii nie pomoże :)
0
Offtop:
Nowe wzmocnienia Barcy :P
0
Szkoda że Alexis odejdzie.Przekonał mnie bardzo do siebie swoją walecznością.Klub nie powinien się pozbywać takich zawodników ale niestety Barcą żądzą teraz biznesmeni a nie Cules...
0
Nice :)
0
Pismaki to się wszędzie doszukają sensacji :P Jak agent zacznie śledzić profil Arki Gdynia bo mu się np: podoba nad morzem to też tam się doszukają ewentualnego transferu ? :P
0
Kolego przy każdym takim transferze są zmienne to normalne.Ja piszę o suchej kwocie.Przy ewentualnym transferze do Arsenalu też będą pokaźne zmienne.