2

Kozacka jakość :P

0

Zagrał dwa mecze i zapakował dwie bramki Angolom :) To już raczej o tym urazie można zapomnieć.

0

Po kontuzji Suareza ? :P

3

Daily Mail to to samo co w Polsce Fakt i inne szmatławce :) Czego tak o nim nie pisali jak walił bramkę za bramką ?

1

A w czym niby ten Callejon jest lepszy od Pedro ? Taki sam przeciętny grajek jak nasz Pedritto :)

0

Zamknij dziób :P Już wkurzające się robią takie komentarze...

0

Nie powiedziałbym że to koniec Leo w Barcelonie.Po prostu teraz będzie grać za napastnikiem na pozycji 10.

0

Luis Suarez sezon 13/14 w 37 meczach 24 asysty :) Umie chłopak dogrywać kolegom :)

0

Gryzoń oficjalnie w Barcelonie :P Witamy na pokładzie :)

0

Mam nadzieję że ktoś się po niego zgłosi bo nam on jest potrzebny jak piąte koło u wozu :P

0

Mam nadzieję że Puyol przekaże ten puchar Leo :)

3

Kiedyś ktoś się nas spyta co zrobiliśmy jak odchodził jeden z naszych najlepszych zawodników ? Odpowiemy że staliśmy i się przyglądaliśmy...
Powodzenia Alexis.

1

Bardziej już jego widzę w Barcelonie niż Mathieu :)

1

''O borze'' wtf ?

1

Masz przecież dzisiejszą oficjalną wiadomość : Cuenca odchodzi z Klubu :)

0

Bojan i Afellay to na wylocie są :P W takim wypadku jak ty przedstawiasz że ktoś złapie kontuzje jest w Barcelonie B Munir i Adama :)

0

Mou to tak nie trawi Leo że nawet na łożu śmierci nie wyzna prawdy kto jest najlepszy :)

0

Polecam Adblock Plus :)

0

Jak można sprzedać zawodnika za darmo ? :P

10

Bo tu większość użytkowników to barany niestety :P

0

Móc zobaczyć Leo w Finale MŚ...Bezcenne :) Vamos Leo! Vamos Masche! Vamos Argentyna! :)

0

No to zgasiłeś teraz chłopczyka :P

0

Ale ty nie miły... :P

0

Spać może sobie z tobą ale przyprowadź ją najpierw do mnie na godzinkę :P

0

Fascynujące :P Masz się czym chwalić :)

5

A ja chcę Megan Fox w łóżku :P

0

Do boju Do boju Albicelestes!!! :)

0

Hehe :P

0

Jedziesz Leo!!! :)

1

Pech :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?