MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kozacka jakość :P
0
Zagrał dwa mecze i zapakował dwie bramki Angolom :) To już raczej o tym urazie można zapomnieć.
0
Po kontuzji Suareza ? :P
3
Daily Mail to to samo co w Polsce Fakt i inne szmatławce :) Czego tak o nim nie pisali jak walił bramkę za bramką ?
1
A w czym niby ten Callejon jest lepszy od Pedro ? Taki sam przeciętny grajek jak nasz Pedritto :)
0
Zamknij dziób :P Już wkurzające się robią takie komentarze...
0
Nie powiedziałbym że to koniec Leo w Barcelonie.Po prostu teraz będzie grać za napastnikiem na pozycji 10.
0
Luis Suarez sezon 13/14 w 37 meczach 24 asysty :) Umie chłopak dogrywać kolegom :)
0
Gryzoń oficjalnie w Barcelonie :P Witamy na pokładzie :)
0
Mam nadzieję że ktoś się po niego zgłosi bo nam on jest potrzebny jak piąte koło u wozu :P
0
Mam nadzieję że Puyol przekaże ten puchar Leo :)
3
Kiedyś ktoś się nas spyta co zrobiliśmy jak odchodził jeden z naszych najlepszych zawodników ? Odpowiemy że staliśmy i się przyglądaliśmy...
Powodzenia Alexis.
1
Bardziej już jego widzę w Barcelonie niż Mathieu :)
1
''O borze'' wtf ?
1
Masz przecież dzisiejszą oficjalną wiadomość : Cuenca odchodzi z Klubu :)
0
Bojan i Afellay to na wylocie są :P W takim wypadku jak ty przedstawiasz że ktoś złapie kontuzje jest w Barcelonie B Munir i Adama :)
0
Mou to tak nie trawi Leo że nawet na łożu śmierci nie wyzna prawdy kto jest najlepszy :)
0
Polecam Adblock Plus :)
0
Jak można sprzedać zawodnika za darmo ? :P
10
Bo tu większość użytkowników to barany niestety :P
0
Móc zobaczyć Leo w Finale MŚ...Bezcenne :) Vamos Leo! Vamos Masche! Vamos Argentyna! :)
0
No to zgasiłeś teraz chłopczyka :P
0
Ale ty nie miły... :P
0
Spać może sobie z tobą ale przyprowadź ją najpierw do mnie na godzinkę :P
0
Fascynujące :P Masz się czym chwalić :)
5
A ja chcę Megan Fox w łóżku :P
0
Do boju Do boju Albicelestes!!! :)
0
Hehe :P
0
Jedziesz Leo!!! :)
1
Pech :P