MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitic- Jeden błąd popełnił i stracił piłkę ale momentalnie ją odzyskał :)
1
Eurosport
1
Poważna próba ponieważ chłopaki muszą pokazać jak sobie poradzą z Napoli bez swoich największych gwiazd :)
3
Oficjalnie Howard Webb kończy karierę sędziowską.Nie zapomnę nigdy dziadowi tego karnego dla Austrii w meczu z naszymi Orłami :)
4
Co ja bym dał żeby tam być :)
4
7
Jak strzeli znowu ponad 40 bramek i dołoży trochę asyst może się oszczędzać :)
27
Powrót Króla :)
12
Wyjdź
0
Widzę że dużo masz nam do powiedzenia :P Zwłaszcza że to twój pierwszy komentarz :)
0
RM vs FCB 0-2
2011 rok gol Messiego :)
2
Starość nie radość :) Ale to przecież nasz stary poczciwy generał :) Bardzo się ciesze że nigdzie nie odchodzi :)
VeB
7
28
A mi się marzy zimny browar :P Trzeba skoczyć do sklepu :)
3
''IĆ STONT''
0
Wtf ? :P
0
https://vine.co/v/M9OwgbppghD
Leo Gangsta :P
0
Cwaniak bo kontuzje ma :) To baluje sobie z Paris Hilton :P Widziałem nawet Dani Alves się gdzieś tam na fotkę załapał :P
0
''W poprzednim sezonie ewidentnie ktoś pod nami kopał''
Perez i jego brygada z Madrytu.To oczywiste jest.Ale jest takie przysłowie że co cię nie zabije to cię wzmocni :)
0
Kiedyś był lepszym zawodnikiem.Teraz to taki średni ŚO.Szerze wątpię że Barcelona zakontraktuje kogoś lepszego.Mam nadzieję że się mylę :)
1
Brytyjskie media i ich spekulacje :P
5
jak ty nazywasz MU ''leszczami z Manchesteru'' to słabo się na piłce znasz chłopie :)
2
3-1 dla MU
0
Wole iść w kimę niż czytać wypociny jakiś trolli :)
13
Uffff :) Bardzo dobrze że to nic nie poważnego :) Liczę bardzo na tego chłopaka w nadchodzącej kampanii :)
1
GOL :) Chicharito !!!
0
To wstawiaj cudzysłów bo twój komentarz wygląda jak hejt na Mathieu.
0
Nie musisz nam cytować co do ciebie rodzice teraz mówią chłopcze :)
2
To nie jest jakiś ''rudy z Walencji'' tylko nasz zawodnik więc trochę szacunku chłopcze.
1
Nie przejmuj się komentarzami trollów :) Czymś muszą się nakarmić :) Zamiast oglądać mecz swojej drużyny z MU sieją tutaj ferment.