MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :) Przyda się na pewno bo czasami ciężko o dobry skrót na tym YT :)
0
https://www.facebook.com/photo.php?v=736760126383080&set=vb.623511017707992&type=2&theater
Alba już orzeźwiony :P
0
Czy ja piszę że oni mają siedzieć na ławce ? Czytaj ze zrozumieniem.Reus nie przejdzie do nas żeby grzać ławkę i tyle w temacie.
0
Uważasz że gracz pokroju Reusa zgodzi się na siedzenie na ławce ? :P
1
A co to wnosi do tematu ? Musisz się dowartościowywać tym że ktoś ci komentarz poleci ? :P
2
Pachnie mi tu czerwonym Ramosem :P
0
''Smaoera '' ? Nie znam człowieka :P
0
Nic jeszcze nie jest pewne.Może Lucho nagrodzi Munira za grę w Pre-sezonie i to on zajmie miejsce Rafinhi w ataku obok Messiego i Neymara :)
6
„Czy jestem supergwiazdą? Gwiazdy są na niebie. Ja jestem tutaj, aby pomagać zespołowi w zdobywaniu trofeów”
I taka postawa mi się podoba :)
„Fani nie muszą się martwić, nie zrobię już nic głupiego. Sytuacja z meczu z Włochami jest już poza mną”
Mamy taką nadzieję :)
Kurde dalej się jakoś nie mogę przyzwyczaić i uwierzyć że naszą drużynę zasilił taki crack jak Suarez :) Trio Messi Neymar i Luis mogą roznieść Europę jak się dobrze zgrają! :)
VeB!!!
0
Trzeba pamiętać że on grał tylko 14 minut i na boisku były już prawie same rezerwy :)
2
Akurat Mathieu do wolnych obrońców nie należy :) Wrzutka Daniego nie była jeszcze taka zła :P Trzeba też pamiętać że zaliczył dzisiaj ładną asystę przy bramce Munira :)
1
On się nazywa Jeremy Mathieu a nie ''rudy'' :)
0
Leo i wszystko jasne :) Sezon na strzelanie uważam za rozpoczęty :)
VeB!!!
5
Czego najeżdżasz na chłopaka ? Napisał swoje zdanie tylko a jest o tym mowa w artykule.Trochę kultury...
1
Jakie MSN ? Lepsze jest SNM :) Show No Mercy :)
0
A gdzie masz jakieś info że go biorą ? To są tylko spekulacje prasy :)
2
Wystarczy poczytać że jest krytykowany przez kibiców w Brazylii za słabą grę defensywną.Nie trzeba go oglądać :)
0
Z tym Douglasem to ostre przegięcie :P To nie ta klasa zawodnika żeby go do Barcy przymierzać :) Niech gra Montoya w 1 składzie a Pan wrzutka :P na ławkę :)
0
A co ma UEFA do tego ? Pomyśl zanim coś napiszesz.
5
https://x.com/Footballltrolls/status/499186089522110465/photo/1
hehe :P
1
Niech Olimpiakos weźmie jeszcze Songa i będzie git :) A co do tematu Eric Abidal Wielki człowiek i Wielki piłkarz :)
VeB!!!
12
''Mundo Deportivo pisze o tym, że Song spowodował kontuzję ter Stegena'' Nie dość że żadnego z niego pożytku na boisku i doi klub co miesiąc na kasę to jeszcze nam Matsa uszkadza :P
0
NFS Underground 2 miał dobry soundtrack :) Ogólnie w grach od EA ścieżka dźwiękowa jest na dobrym poziomie :)
0
Fakt zdarzają się dobre nutki w reklamach :)
Np :
0
https://vine.co/v/hgvMnXmbMMT
Luknijcie sobie na tą bramkę :)
0
Dobry młody napastnik.Ładne bramki strzelał w tamtym sezonie dla Interu.
0
Rywalizacja wyłoni zwycięzce na pozycje ŚPD i jestem pewien że na 100% wygra ją ''Szefunio'' :)
0
Danilo gra piach.Tylko tu widzę się głupia moda na niego zrobiła.
0
A czego nie np: 12 mln albo 14 ? Uzasadnij swoją wypowiedź ''znawco'' cen piłkarzy :P Sami eksperci widzę na tej stronie :)
1
Fajnie by było zobaczyć Polaka w Barcelonie,ale nie oszukujmy się Piszczek nie jest w formie :) Niech walczą o tego Cuadrado :)