0

Dzięki :) Przyda się na pewno bo czasami ciężko o dobry skrót na tym YT :)

0

Czy ja piszę że oni mają siedzieć na ławce ? Czytaj ze zrozumieniem.Reus nie przejdzie do nas żeby grzać ławkę i tyle w temacie.

0

Uważasz że gracz pokroju Reusa zgodzi się na siedzenie na ławce ? :P

1

A co to wnosi do tematu ? Musisz się dowartościowywać tym że ktoś ci komentarz poleci ? :P

2

Pachnie mi tu czerwonym Ramosem :P

0

''Smaoera '' ? Nie znam człowieka :P

0

Nic jeszcze nie jest pewne.Może Lucho nagrodzi Munira za grę w Pre-sezonie i to on zajmie miejsce Rafinhi w ataku obok Messiego i Neymara :)

6

„Czy jestem supergwiazdą? Gwiazdy są na niebie. Ja jestem tutaj, aby pomagać zespołowi w zdobywaniu trofeów”
I taka postawa mi się podoba :)
„Fani nie muszą się martwić, nie zrobię już nic głupiego. Sytuacja z meczu z Włochami jest już poza mną”
Mamy taką nadzieję :)
Kurde dalej się jakoś nie mogę przyzwyczaić i uwierzyć że naszą drużynę zasilił taki crack jak Suarez :) Trio Messi Neymar i Luis mogą roznieść Europę jak się dobrze zgrają! :)
VeB!!!

0

Trzeba pamiętać że on grał tylko 14 minut i na boisku były już prawie same rezerwy :)

2

Akurat Mathieu do wolnych obrońców nie należy :) Wrzutka Daniego nie była jeszcze taka zła :P Trzeba też pamiętać że zaliczył dzisiaj ładną asystę przy bramce Munira :)

1

On się nazywa Jeremy Mathieu a nie ''rudy'' :)

0

Leo i wszystko jasne :) Sezon na strzelanie uważam za rozpoczęty :)
VeB!!!

5

Czego najeżdżasz na chłopaka ? Napisał swoje zdanie tylko a jest o tym mowa w artykule.Trochę kultury...

1

Jakie MSN ? Lepsze jest SNM :) Show No Mercy :)

0

A gdzie masz jakieś info że go biorą ? To są tylko spekulacje prasy :)

2

Wystarczy poczytać że jest krytykowany przez kibiców w Brazylii za słabą grę defensywną.Nie trzeba go oglądać :)

0

Z tym Douglasem to ostre przegięcie :P To nie ta klasa zawodnika żeby go do Barcy przymierzać :) Niech gra Montoya w 1 składzie a Pan wrzutka :P na ławkę :)

0

A co ma UEFA do tego ? Pomyśl zanim coś napiszesz.

5

1

Niech Olimpiakos weźmie jeszcze Songa i będzie git :) A co do tematu Eric Abidal Wielki człowiek i Wielki piłkarz :)
VeB!!!

12

''Mundo Deportivo pisze o tym, że Song spowodował kontuzję ter Stegena'' Nie dość że żadnego z niego pożytku na boisku i doi klub co miesiąc na kasę to jeszcze nam Matsa uszkadza :P

0

NFS Underground 2 miał dobry soundtrack :) Ogólnie w grach od EA ścieżka dźwiękowa jest na dobrym poziomie :)

0

Fakt zdarzają się dobre nutki w reklamach :)
Np :

0

https://vine.co/v/hgvMnXmbMMT
Luknijcie sobie na tą bramkę :)

0

Dobry młody napastnik.Ładne bramki strzelał w tamtym sezonie dla Interu.

0

Rywalizacja wyłoni zwycięzce na pozycje ŚPD i jestem pewien że na 100% wygra ją ''Szefunio'' :)

0

Danilo gra piach.Tylko tu widzę się głupia moda na niego zrobiła.

0

A czego nie np: 12 mln albo 14 ? Uzasadnij swoją wypowiedź ''znawco'' cen piłkarzy :P Sami eksperci widzę na tej stronie :)

1

Fajnie by było zobaczyć Polaka w Barcelonie,ale nie oszukujmy się Piszczek nie jest w formie :) Niech walczą o tego Cuadrado :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?