0

A no załatwił :) Niby młodzian a już pokazał że cwaniak :P

17

Trener chwali go za wczorajszy mecz bo wyszedł mu przyzwoicie.Ale wy ''znawcy'' i tak się musicie przyczepić czegoś bo teraz jest modne hejtować Daniego.Żałosne...

0

/photo/1
Munir ma dzisiaj urodziny :) Szkoda że wczoraj sobie nie sprezentował gola z tej okazji.

33

Weźcie zrozumcie że to celowa zagrywka klubu.Podają do prasy że zawodnik ma drobną kontuzję i nie może jechać na zgrupowanie.Nikt w Barcelonie nie chce narażać Leo na kontuzje w czasie meczów Reprezentacji.

2

0

Samodzielne wyszukiwanie czegoś w internecie nie boli :)

0

To jest dopiero początek sezonu.Wielu nowych piłkarzy którzy muszą się zgrać.Do tego brak Suareza który na bank dużo wniesie do ataku.Wygraliśmy teraz 2 mecze z czystym kontem.Nie wiem na co tu narzekasz...

0

Z Saint Etienne może sobie tyle strzelać.Widzę że ty za każdym razem masz jakieś ale do naszych piłkarzy.Nie podoba Ci się nasza gra i zawodnicy to mam prostą radę nie oglądaj :) Marudzisz jak panienka chłopie...

0

Jak doliczysz jeszcze 24h :P

1

Według mnie to celowa zagrywka klubu żeby Leo nie pojechał na zgrupowanie.

0

No tak to można odebrać że robią miejsce dla Falcao.

0

Oficjalnie Negredo w Valencii.Źródło Transfery.info.

0

Weź się ogarnij Bousquets dzisiaj 13odbiorów 0 strat.Pique tak samo dzisiaj dobry mecz a ty go hejtujesz.Powiem najdelikatniej jak potrafie.Weź wyjdź!!!

0

Zna ktoś jakąś stronkę gdzie znajdę dokładne statystyki naszych piłkarzy ?

0

Czerwony Pepe wisi w powietrzu :P

3



1 września 17:00

- Finlandia

1 września 18:00

- Niemcy

1 września 19:00

- Portugalia

1 września 21:00

- Azerbejdżan

1 września 22:00

- Rosja

1 września 23:00

- Włochy
- Ukraina
- Grecja

1 września 24:00

- Anglia
- Hiszpania
- Francja
- Dania
- Belgia
- Polska
- Holandia
- Szwajcaria
- Szkocja
- Austria

0

Ale my nie straciliśmy dwóch bramek w 45 minut :P

3

No i co takiego strasznego zrobił ? Ja myślałem że jak już był na boisku to dał autograf :P

0

Raczej chłopie jakby nie Messi to bramki by nie było.Zastanów się zanim coś napiszesz.Leo podał Sandro piłkę żeby ją włożył do bramki ;P

0

Tu też są czasami niezłe jak ty to mówisz ''kwiatki'' Nie trzeba na inne strony wchodzić :)

0

Śmiej się śmiej ale akurat Chicharito to taki lis pola karnego :P Wejdzie wsadzi nogę w polu karnym i swoją robotę wykona :)

0

Sterling to jest kocur :P

5

Piłkarską niedzielę czas zacząć :) Tottenham vs Liverpool :)

1

Ma problemy z sobą i tyle :) Typowe zachowanie narcystyczne.Boli go że jest taki ktoś jak Leo.Nie oszukujmy się jakby zabrakło Leo to nikt inny nie ma podjazdu na podobny poziom jak Ronaldo.

0

Wybiera się ktoś dzisiaj do SQRdot Cafe w Sopocie na mecz ?

0

Też to zauważyłem :) Bardzo mnie to cieszy że u Leo znowu widać tą radość której brakowało w tamtym sezonie :)

1

Już to było tu wrzucane...

1

Mógł się doinformować po kim numer przejmuje :P Zostaje życzyć chłopakowi powodzenia.Może akurat się u nas rozwinie i będzie z niego pożytek.

0

To akurat włączyłeś w takim momencie.Ogólnie dokument o latach 90tych w piłce nożnej.

0

Dobry dokument o piłce nożnej leci na National Geographic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?