MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A no załatwił :) Niby młodzian a już pokazał że cwaniak :P
17
Trener chwali go za wczorajszy mecz bo wyszedł mu przyzwoicie.Ale wy ''znawcy'' i tak się musicie przyczepić czegoś bo teraz jest modne hejtować Daniego.Żałosne...
0
Munir ma dzisiaj urodziny :) Szkoda że wczoraj sobie nie sprezentował gola z tej okazji.
33
Weźcie zrozumcie że to celowa zagrywka klubu.Podają do prasy że zawodnik ma drobną kontuzję i nie może jechać na zgrupowanie.Nikt w Barcelonie nie chce narażać Leo na kontuzje w czasie meczów Reprezentacji.
2
https://x.com/J_Krecidlo/status/506190017497432064/photo/1
Wróżbici :P
0
Samodzielne wyszukiwanie czegoś w internecie nie boli :)
0
To jest dopiero początek sezonu.Wielu nowych piłkarzy którzy muszą się zgrać.Do tego brak Suareza który na bank dużo wniesie do ataku.Wygraliśmy teraz 2 mecze z czystym kontem.Nie wiem na co tu narzekasz...
0
Z Saint Etienne może sobie tyle strzelać.Widzę że ty za każdym razem masz jakieś ale do naszych piłkarzy.Nie podoba Ci się nasza gra i zawodnicy to mam prostą radę nie oglądaj :) Marudzisz jak panienka chłopie...
0
Jak doliczysz jeszcze 24h :P
1
Według mnie to celowa zagrywka klubu żeby Leo nie pojechał na zgrupowanie.
0
No tak to można odebrać że robią miejsce dla Falcao.
0
Oficjalnie Negredo w Valencii.Źródło Transfery.info.
0
Weź się ogarnij Bousquets dzisiaj 13odbiorów 0 strat.Pique tak samo dzisiaj dobry mecz a ty go hejtujesz.Powiem najdelikatniej jak potrafie.Weź wyjdź!!!
0
Zna ktoś jakąś stronkę gdzie znajdę dokładne statystyki naszych piłkarzy ?
0
Czerwony Pepe wisi w powietrzu :P
3
1 września 17:00
- Finlandia
1 września 18:00
- Niemcy
1 września 19:00
- Portugalia
1 września 21:00
- Azerbejdżan
1 września 22:00
- Rosja
1 września 23:00
- Włochy
- Ukraina
- Grecja
1 września 24:00
- Anglia
- Hiszpania
- Francja
- Dania
- Belgia
- Polska
- Holandia
- Szwajcaria
- Szkocja
- Austria
0
Ale my nie straciliśmy dwóch bramek w 45 minut :P
3
No i co takiego strasznego zrobił ? Ja myślałem że jak już był na boisku to dał autograf :P
0
Raczej chłopie jakby nie Messi to bramki by nie było.Zastanów się zanim coś napiszesz.Leo podał Sandro piłkę żeby ją włożył do bramki ;P
0
Tu też są czasami niezłe jak ty to mówisz ''kwiatki'' Nie trzeba na inne strony wchodzić :)
0
Śmiej się śmiej ale akurat Chicharito to taki lis pola karnego :P Wejdzie wsadzi nogę w polu karnym i swoją robotę wykona :)
0
Sterling to jest kocur :P
5
Piłkarską niedzielę czas zacząć :) Tottenham vs Liverpool :)
1
Ma problemy z sobą i tyle :) Typowe zachowanie narcystyczne.Boli go że jest taki ktoś jak Leo.Nie oszukujmy się jakby zabrakło Leo to nikt inny nie ma podjazdu na podobny poziom jak Ronaldo.
0
Wybiera się ktoś dzisiaj do SQRdot Cafe w Sopocie na mecz ?
0
Też to zauważyłem :) Bardzo mnie to cieszy że u Leo znowu widać tą radość której brakowało w tamtym sezonie :)
1
Już to było tu wrzucane...
1
Mógł się doinformować po kim numer przejmuje :P Zostaje życzyć chłopakowi powodzenia.Może akurat się u nas rozwinie i będzie z niego pożytek.
0
To akurat włączyłeś w takim momencie.Ogólnie dokument o latach 90tych w piłce nożnej.
0
Dobry dokument o piłce nożnej leci na National Geographic :)