0

Udaje żeby taki pustak jak ty wypadł na mądrego :)

2

Jak można dać prezent zmarłej osobie?Pomyśl zanim coś napiszesz...

11

14 lat temu przybył do Barcelony Messi,18 lat temu Iniesta przeprowadził się z Fuentealbilli do La Masii.Piękne Jubileusze dzisiaj wypadają :) Messiemu brakuje 2 bramek do strzelenia 400 bramek w karierze,a Barcelonie brakuje 2 bramek do osiągnięcia 500 bramek w Europejskich Pucharach.Jeżeli wszystko się dobrze dzisiaj potoczy to te 2 rekordy mogą zostać pobite :)
Vamos Barcelona!!!

2

W sumie nie głupi pomysł :) Mathieu już grywał na LO.Wszystko się okaże przed meczem.Jedno co może cieszyć to fakt że widać już rotacje w składzie i próbowanie nowych rozwiązań przez Lucho :)

0

Możliwe,ale mi się wydaje że Rakitic zagra na ŚPD :)

4

''Napisałem że ma szansę'' To właśnie źle napisałeś :)

0

https://x.com/Footballltrolls/status/511997975288373248/photo/1
Pomysł dobry ale to już chyba nie będzie na czasie w tej edycji LM :)

0

Jest w Fifie :)

1

Ale bełkot :P

2

''Najlepszy rozgrywający w historii piłki,w "normalnym" okresie 2-3 ZP ale akurat trafił na ere dwóch kosmitów którzy urządzili sobie wyścig strzelecki''
Lepiej bym tego nie ujął :)

6

Niech Xavi zakończy karierę w Barcelonie :) Tu jest miejsce naszego Generała :) Nie w USA czy u Szejków na pustyni :P
VeB!!!

0

0

Ten gol Daniego Parejo w top 3 goli kolejki to jakieś nieporozumienie :) To już ładniejsza od tej była 1 i 2 bramka Neymara :)

3

Co jest według Ciebie gejowskiego w tym pytaniu ? :P
O ile mi wiadomo to nie ma w tym sezonie takiej oferty od Heinekena.

1


Trochę inna wersja spotu Barcy na sezon 14/15 niż nam zaserwował nasz Klub :)

1

Proste że tak :)
https://www.youtube.com/channel/UCAXvfUwC7SIoC6f2ATpNfMg
Ten kanał też polecam :)

0

Na bank :)

14

Według mnie bardziej Rakitic,Mascherano,Neymar,Messi i Iniesta :)

0

To lipa nie wejdzie ci wynik :P

0

I tak się może skończyć ten mecz :P To mi wejdzie wynik w Lidze Typerów :)

1

Nie jestem pewien jak to jest z tym zakazem,ale wydaje mi się że w tym okresie sprzedaż piłkarzy jest dozwolona.

35

Pewnie większość tu nie zgodzi się ze mną ale według mnie pozbywanie się Pedro to głupota.Mamy zakaz transferowy i nie powinniśmy się pozbywać żadnego gracza.Pedro nadaje się bardzo dobrze do wpuszczenia go pod koniec meczu żeby pobiegał za rywalem :)

16

https://x.com/Mourinholic/status/511419916780851200/photo/1
Ciekawa fotka :P Buffon: ''Po prostu chciałem się upewnić, że jest człowiekiem takim jak my''

3

A do czego ma się według Ciebie nadawać dywan ? :P

1

Napisze najdelikatniej jak tylko potrafię-Nie pieprz głupot! :) Rzygać mi się chce jak czytam takie wypociny :)

0

Ja tam nie zwracam uwagi na fryzury piłkarzy tylko na ich grę :)

0

Jak dla mnie to Thomas jeździć nie musi umieć.Ważne żeby dobrze się na boisku spisywał :)

3

Czymś muszą się ratować,bo przy takim dorobku punktowym jaki ma Real sezonowcy im ze strony pouciekają :P

1

Jak masz pisać głupoty to następnym razem nie pisz nic :)

1

VeB!!! Piękny mecz Panowie i Panie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?