MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przesadzają z tymi sankcjami...
1
A gdzie ci kolega Nocturno napisał coś o WWII ? Ty się teraz ośmieszasz :P
1
Dobrze że nam nie zrobili różowych strojów meczowych.Załamałbym się :)
2
Zmień dilera.Jakie prowokacje ? Nie podoba mi się po prostu ten kolor naszych koszulek.Różowy kolor jest dla lasek.Tyle w temacie :)
9
Szwaby Mistrzami Świata :/ Świat schodzi na psy...
0
O nie! Widzę różowy kolor :P
0
Coś robił a ch*j zrobił :)
2
Powinny być też nagrody:
Golden Heart -Javier Mascherano
Big Loser (Player)-Cristiano Ronaldo :P
Big Loser (Team)-Hiszpania
Golden Diver-Arjen Robben
Best Funny Moment-Ugryzienie Chielliniego przez Luisa Suareza :)
Wszystkie propozycje nagród mają charakter humorystyczny oprócz Golden Heart :) Powinna być taka nagroda i nasz Szefunio powinien ją otrzymać :)
0
Gdzie ty widziałeś żeby ŚPD na Mundialu taką nagrodę dostał ?
Złota Piłka jest przyznawana raczej napastnikom :)
1
Jakby była nagroda Golden Diver na bank by dostał :)
1
Widzę że słabo ci wychodzi czytanie komentarzy bo Szefunio jest na tej stronie wychwalany od początku Mundialu :)
1
Idź spać :)
0
True Story :)
5
Powiem jedno-Zamknąć japy hejterzy Messiego!!!
VeB!
0
Cicho:P Dobrze będzie :)
0
Vamos Leo!!! Vamos Mascherano!!! Vamos Argentina!!!
1
https://vine.co/v/MxDumxmZImM
Puyol i Messi :)
0
https://x.com/FCBarcelona_A7/status/488385392518107137/photo/1
Szefunio jaki skupiony :)
2
Typie nie jesteśmy żadnymi ''fanboyami'' Tylko kibicami Barcelony i wspieramy swoich dwóch piłkarzy :)
VeB!
Ps.Wyjdź!!! :)
1
Odpalaj browara a nie pizzą się zapychasz :P
0
Dobry komentarz kolego :) Życzę ci żeby tak się stało :)
Vamos Argentina!!!
0
Vamos Leo!!! Każdy prawdziwy kibic Barcelony jest dzisiaj całym serduchem z tobą!!! Spełnij swoje największe marzenie i sprzątnij z przed nosa puchar Szwabom!!!
0
Stań przed lustrem i tam szukaj sobie leszcza chłopcze :)
0
Można by było trochę jeszcze pomieszać ze składem ale raczej by to lepiej wyglądało niż to co wypuścił w bój Scolari :)
3
http://www.futhead.com/14/squads/14451064/
Myślę że z takim składem Brazylia by się lepiej prezentowała :)
2
Kozacka jakość :P
0
Zagrał dwa mecze i zapakował dwie bramki Angolom :) To już raczej o tym urazie można zapomnieć.
0
Po kontuzji Suareza ? :P
3
Daily Mail to to samo co w Polsce Fakt i inne szmatławce :) Czego tak o nim nie pisali jak walił bramkę za bramką ?
1
A w czym niby ten Callejon jest lepszy od Pedro ? Taki sam przeciętny grajek jak nasz Pedritto :)