1

Przesadzają z tymi sankcjami...

1

A gdzie ci kolega Nocturno napisał coś o WWII ? Ty się teraz ośmieszasz :P

1

Dobrze że nam nie zrobili różowych strojów meczowych.Załamałbym się :)

2

Zmień dilera.Jakie prowokacje ? Nie podoba mi się po prostu ten kolor naszych koszulek.Różowy kolor jest dla lasek.Tyle w temacie :)

9

Szwaby Mistrzami Świata :/ Świat schodzi na psy...

0

/photo/1
O nie! Widzę różowy kolor :P

0

Coś robił a ch*j zrobił :)

2

Powinny być też nagrody:
Golden Heart -Javier Mascherano
Big Loser (Player)-Cristiano Ronaldo :P
Big Loser (Team)-Hiszpania
Golden Diver-Arjen Robben
Best Funny Moment-Ugryzienie Chielliniego przez Luisa Suareza :)
Wszystkie propozycje nagród mają charakter humorystyczny oprócz Golden Heart :) Powinna być taka nagroda i nasz Szefunio powinien ją otrzymać :)

0

Gdzie ty widziałeś żeby ŚPD na Mundialu taką nagrodę dostał ?
Złota Piłka jest przyznawana raczej napastnikom :)

1

Jakby była nagroda Golden Diver na bank by dostał :)

1

Widzę że słabo ci wychodzi czytanie komentarzy bo Szefunio jest na tej stronie wychwalany od początku Mundialu :)

1

Idź spać :)

0

True Story :)

5

Powiem jedno-Zamknąć japy hejterzy Messiego!!!
VeB!

0

Cicho:P Dobrze będzie :)

0

Vamos Leo!!! Vamos Mascherano!!! Vamos Argentina!!!

1

0

https://x.com/FCBarcelona_A7/status/488385392518107137/photo/1
Szefunio jaki skupiony :)

2

Typie nie jesteśmy żadnymi ''fanboyami'' Tylko kibicami Barcelony i wspieramy swoich dwóch piłkarzy :)
VeB!
Ps.Wyjdź!!! :)

1

Odpalaj browara a nie pizzą się zapychasz :P

0

Dobry komentarz kolego :) Życzę ci żeby tak się stało :)
Vamos Argentina!!!

0

Vamos Leo!!! Każdy prawdziwy kibic Barcelony jest dzisiaj całym serduchem z tobą!!! Spełnij swoje największe marzenie i sprzątnij z przed nosa puchar Szwabom!!!

0

Stań przed lustrem i tam szukaj sobie leszcza chłopcze :)

0

Można by było trochę jeszcze pomieszać ze składem ale raczej by to lepiej wyglądało niż to co wypuścił w bój Scolari :)

3

http://www.futhead.com/14/squads/14451064/
Myślę że z takim składem Brazylia by się lepiej prezentowała :)

2

Kozacka jakość :P

0

Zagrał dwa mecze i zapakował dwie bramki Angolom :) To już raczej o tym urazie można zapomnieć.

0

Po kontuzji Suareza ? :P

3

Daily Mail to to samo co w Polsce Fakt i inne szmatławce :) Czego tak o nim nie pisali jak walił bramkę za bramką ?

1

A w czym niby ten Callejon jest lepszy od Pedro ? Taki sam przeciętny grajek jak nasz Pedritto :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?