0

Barca kupiła Sancheza za 26 mln a według tego artykułu Arsenal daje 40 mln.Doinformuj się najpierw dopiero pisz komentarze :)

0

Keylor Kocur :P

1

Fascynujące :P Nie wklejaj tu jakiś głupich wypocin...

0

Nie twierdzę że faulu nie było ale czasami te teatralne upadki śmieszne są :)

1

Keylor Navas i wszystko jasne :)do : aDiQ

0

Od siebie też sporo dodał :)

0

Dżepetto to struga takich grajków przed śniadaniem :P

0

Nie było mnie przy kompie :P Kupowaliście dzisiaj po meczu Higuaina ? Nie był już drewniany ? :P hehe

2

Pysk ktoś powinien obić temu Zunidze w Brazylii za to :)

2

Niech on w końcu zrozumie że nie przebije się już do pierwszego składu Barcy.To samo Cuenca.Biorą non stop nie małą wypłatę a nic nie grają.Sprzedać ich i przeznaczyć kasę na inne cele.Takie jest moje zdanie.

0

Oglądam PL i mówię ci że grał piach na ŚO :) Na ŚPD jeszcze jakoś w miarę to wyglądało :)

0

Bo w Chelsea grał piach :)

2

Kolumbowie ?

0

Czekam na Oficjalną wiadomość bo te kolejne artykuły o nim się już nudne robią...

0

Ja tam za winami nie przepadam :) To piwo Estrella damm FC Barcelona nie jest takie złe :P

0

Ja tam sobie czasami kupuje w Almie to oficjalne piwo FC Barcelona to nie jest takie złe :P

10

Wypiłbym sobie tam browarka :)

0

Jak można lubić Szwabów?:P

0

Do widzenia :)

1

Do boju Francuzi!!! Odstawcie z kwitkiem Szwabów!!! :)

0

Jak ja go nienawidzę :)

1

Witamy :) Młodych zawodników nigdy za wiele :)

0

Jest wychowankiem FC Basel.

2

To już wiemy którym skrzydłem nas będą atakować rywale w następnym sezonie :)

12

Ja też :) Przelałbym sobie trochę kasy na konto :)

0

Co za fart :P

0

Flacha dla tego co zastrzeli tych ''komentatorów'' :P

2

haha Jedziemy z ''Zegarmistrzami'' :)

0

A no gra :) Ale jak chwile stanie na boisku to już hejterzy pieprzą że ''drepcze''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?