MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Leo będzie w formie to i Suarez im nie pomoże w GD :)
2
Co?:P
7
Kozacki jest ten Mundial :)
2
Fajnie a my oglądamy Mundial :)
1
Kurde obstawiłem 2-1 dla Anglików :P Ale jak oglądam ten mecz to życzę Urugwajowi wygranej za tą ich wolę walki :)
1
25 :P
0
Prawie zawsze tak samo jak ja obstawiasz:) Ile masz punktów ? Wliczając mecz KOL vs WKS ?
1
Good joke :P
1
To ja ci teraz napisze tak:jak chcesz sprzedać Leo to wracaj do FM :)
0
Różnie może to wyglądać.Ja też obstawiłem na korzyść Anglików ale 2-1.
0
Negocjacje w tym momencie mogłyby się wydawać łatwiejsze bo trzeba prowadzić rozmowy z jednym klubem ale mi się wydaje że Fiorentina wykupiła prawa do niego żeby go u siebie zatrzymać na następny sezon.
0
Nie przesadzaj :P
0
Ale się mecz rozkręcił :)
0
http://transfery.info/66627,oficjalnie-cuadrado-wlasnoscia-fiorentiny
0
Gratulacje dla piłkarzy Kolumbii :) Jeszcze bramka honorowa dla WKS i wejdzie mi wynik w lidze typerów :)
1
Większość osób tu się wypowiadała że nie nadaje się on na obronę a nie że jest słaby.
1
Oficjalnie:Cuadrado jest już własnością tylko Fiorentiny.Udinese i Fiorentina doszły do porozumienia w sprawie praw do karty zawodnika.
4
Trener ci powiedział że masz ''podencjał'' ? hehe :P
1
http://pl.forvo.com/word/james_rodriguez/
3
To są zapowiedziane przez Zubiego wzmocnienia :P
0
Mamy Adriano i Jordiego.Nie potrzebny nam grubo opłacany 33 latek który jest nie chciany w Reprezentacji i Chelsea.Barcelona to nie dom starców :)
0
Powiem szczerze nie będę za nim tęsknić jak odejdzie.Potrafił kiedyś strzelać dla nas ważne bramki ale niestety nie pokazuje już poziomu jaki się wymaga od gracza Barcelony.
0
To ''news'' z włoskiej gazety :P
0
A może chcą Pedro + dopłata?Pedro to prawdziwy lis pola karnego :P Ubili by z nami świetny interes :) A tak na serio to według mnie trochę wygórowana cena te 55 mln.Odpowiedzi Napoli 70 mln nawet nie skomentuje :)
0
Jak możesz to podaj link z piłkarzami nominowanymi do tej nagrody.
4
Nie można też zapominać o naszym Neymarze :)
2
Joel Campbell
3
Ja bym im jeszcze jakiegoś zawodnika dodał do transakcji :P Vidal haruje dla drużyny zarówno w defensywie jak i ofensywie.Taki gracz to skarb dla każdej drużyny.Stara Dama go nikomu raczej nie odda...
3
Mourinho to hipokryta.Sam uczył ostrej gry Pepe w Realu a teraz jak zmienił klub to publicznie krytykuje takie zachowanie :P
0
https://vine.co/v/MTW0prmlzBX
Rakitic i M'Bia wymienili się spodenkami :P