1

Jak Leo będzie w formie to i Suarez im nie pomoże w GD :)

2

Co?:P

7

Kozacki jest ten Mundial :)

2

Fajnie a my oglądamy Mundial :)

1

Kurde obstawiłem 2-1 dla Anglików :P Ale jak oglądam ten mecz to życzę Urugwajowi wygranej za tą ich wolę walki :)

1

25 :P

0

Prawie zawsze tak samo jak ja obstawiasz:) Ile masz punktów ? Wliczając mecz KOL vs WKS ?

1

Good joke :P

1

To ja ci teraz napisze tak:jak chcesz sprzedać Leo to wracaj do FM :)

0

Różnie może to wyglądać.Ja też obstawiłem na korzyść Anglików ale 2-1.

0

Negocjacje w tym momencie mogłyby się wydawać łatwiejsze bo trzeba prowadzić rozmowy z jednym klubem ale mi się wydaje że Fiorentina wykupiła prawa do niego żeby go u siebie zatrzymać na następny sezon.

0

Nie przesadzaj :P

0

Ale się mecz rozkręcił :)

0

Gratulacje dla piłkarzy Kolumbii :) Jeszcze bramka honorowa dla WKS i wejdzie mi wynik w lidze typerów :)

1

Większość osób tu się wypowiadała że nie nadaje się on na obronę a nie że jest słaby.

1

Oficjalnie:Cuadrado jest już własnością tylko Fiorentiny.Udinese i Fiorentina doszły do porozumienia w sprawie praw do karty zawodnika.

4

Trener ci powiedział że masz ''podencjał'' ? hehe :P

3

To są zapowiedziane przez Zubiego wzmocnienia :P

0

Mamy Adriano i Jordiego.Nie potrzebny nam grubo opłacany 33 latek który jest nie chciany w Reprezentacji i Chelsea.Barcelona to nie dom starców :)

0

Powiem szczerze nie będę za nim tęsknić jak odejdzie.Potrafił kiedyś strzelać dla nas ważne bramki ale niestety nie pokazuje już poziomu jaki się wymaga od gracza Barcelony.

0

To ''news'' z włoskiej gazety :P

0

A może chcą Pedro + dopłata?Pedro to prawdziwy lis pola karnego :P Ubili by z nami świetny interes :) A tak na serio to według mnie trochę wygórowana cena te 55 mln.Odpowiedzi Napoli 70 mln nawet nie skomentuje :)

0

Jak możesz to podaj link z piłkarzami nominowanymi do tej nagrody.

4

Nie można też zapominać o naszym Neymarze :)

2

Joel Campbell

3

Ja bym im jeszcze jakiegoś zawodnika dodał do transakcji :P Vidal haruje dla drużyny zarówno w defensywie jak i ofensywie.Taki gracz to skarb dla każdej drużyny.Stara Dama go nikomu raczej nie odda...

3

Mourinho to hipokryta.Sam uczył ostrej gry Pepe w Realu a teraz jak zmienił klub to publicznie krytykuje takie zachowanie :P

0

https://vine.co/v/MTW0prmlzBX
Rakitic i M'Bia wymienili się spodenkami :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?