0

To Brazylijczycy gwiżdżą :)

0

I ma asystę?

3

Grabowski debeściak :)

1

Dla nas to by była bardzo dobra wymiana :)

0

I marnuje się w Manchesterze...

0

No i jak dotąd 2 w dwóch meczach idealnie wyniki obstawiłem :P

2

Ja 2-1 obstawiłem dla Hiszpanów :)

0

Należała się ta bramka Meksykowi :) Taki wynik wytypowałem i mam nadzieję że do końca dowiozą prowadzenie :)

0

Song rzeźnik :P

0

Chłopaki grali w piłkę :)

2

Podobne mają statystyki ale w rzeczywistości to wygląda tak że Pedro jest według mnie o wiele słabszy od Alexisa i jeżeli któryś z nich ma opuścić klub to powinien to być Hiszpan.

0

Za bardzo samolubnie u nas grał i gwiazdorzył :)

0

Niech sobie nie robią jaj :P W lidze typerów postawiłem na meksyk a oni mi chłopaków z bramek okradają :P

1

Powiem tyle:Niech nasz zarząd ssie Pęto :) Tyle walczyć o piłkarza i na koniec dać dupy? Gratulacje :)

0

Ciesze się ciebie nie musi śmieszyć chłopcze :)

0

Ja sądzę że Mistrzem Polski jest Polska :)

0

Nie załapałeś kolego że tu wszyscy dla śmiechu wypisują tych ''faworytów'' ? :P

0

Czego nie na tyle dobra żeby zdobyć puchar? Wszystko się może zdarzyć :) Grecja z w sumie gorszym składem niż Belgowie potrafiła wygrać Mistrzostwa Europy :)

9

W sumie Panowie my tu się trochę podśmiewamy z tych nie mających żadnych szans Reprezentacji ale one przynajmniej są na Mundialu w przeciwieństwie do naszych ''Orłów'' :)

0

Mam taką nadzieję :) Czekam dzisiaj na chociaż jedną bramkę Neymara i jego dobrą grę :) Flaszka już się chłodzi na inauguracje Mundialu :)

1

Mundial wygra Iran :P

7

Bardzo duża presja i wyzwanie przed Neymarem.W takim wieku być liderem reprezentacji Brazylii na Mundialu i to jeszcze w swojej ojczyźnie.Mam nadzieję że chłopak sobie z tym poradzi :)

0

Obstawiam finał Iran vs Honduras :)

2

1

''Leo Messi jest wart więcej niż 15 reprezentacji grających na mundialu'' Grubo :P hehe

19

Lepsze takie artykuły niż ploty pismaków na temat transferów :) Trzeba docenić że komuś się chce takie ciekawostki zamieszczać :)

0

Leo zaliczył trzy asysty z Levante do Tello w Pucharze Króla :)

1

Pepe najlepszy jak ostrzy kolce w korkach :P hehe

20

Xavi powinien skończyć karierę w Barcelonie a nie u szejków w Katarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?