MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Porównujesz grę w szkole do gry w barwach swojego kraju na Mundialu? :P Sam tekst nad tym zdjęciem mówi o pokoju więc jakaś symbolika tej fotki jednak jest :) Że ty jej nie widzisz to juz twoja sprawa...
23
Patrze się na nich i widzę przyszłość Barcelony :)
VeB
1
Zwykłe zdjęcie to by było jakby we dwóch stali w trykotach Barcelony.Możliwe że będą ze sobą rywalizować więc według mnie to zdjęcie pokazuje szacunek do rywala :) Przynajmniej ja to tak interpretuje :)
0
Respect :)
0
Ogarnij się bo ci widzę szkodzi siedzenie przed kompem :)
3
4 godziny temu na tej stronie znalazł się artykuł o takim tytule ''FC Barcelona może w środę zyskać nowego sponsora z Chin'' a na oficjalnej stronie jest artykuł że ta umowa została sfinalizowana :) Ziemia się zgłasza ale chyba u ciebie :)
0
Jakie czytanie ze zrozumieniem? Wejdź sobie na oficjalną stronę Barcy albo nawet na transfery.info masz tam artykuły o oficjalnym podpisaniu umowy z tą firmą :)
1
Widziałeś gdzieś wypowiedź kogoś z klubu kto potwierdza tą cenę za Fabregasa? Następny co opiera swoje wypowiedzi na tym co wysmaruje prasa :)
0
Bartomeu spotkał się dzisiaj z Senatem Barcy,Barcelona podpisała umowę z nowym sponsorem z Chin.Może lepiej zamieszczać takie informacje a nie wypowiedzi gracza Realu?
0
Ten news już od wczoraj jest tam na stronie.Ale to nie jest oficjalne potwierdzenie.
3
Gdzie widziałeś żeby ktoś z zarządu chciał sprzedać Alexisa?
Wyczytasz coś w jakimś brukowcu i piszesz głupie komentarze...
1
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/article/suning-fc-barcelona-s-first-chinese-sponsor
Kitajce nowym sponsorem Barcelony :P
0
Nudne już się to robi :) Codziennie wałkowanie tego samego :P Mam nadzieję że chociaż w trakcie trwania Mundialu będzie więcej newsów np: o grze naszych zawodników...
0
Czego dziwne?Akurat w tym wypadku klub mógł się tak zachować.W czerwcu skończył mu się kontrakt z Barceloną i w tym momencie jest w Klubie osobą ''obcą''
0
Dobry pomysł ci kolega podsunął :) Ja tam bym twoje felietony czytał :) Przynajmniej nudne by nie były :)
5
W cieniu Królewskich? Przypomnę ci że w miniony sezon był słaby dla Barcy ale i tak GD dwa razy z nimi wygraliśmy :)
1
Mega hit to masz w polsacie :) Obrońców trzeba najpierw kupić.
0
Lionel Andrés Messi Cuccittini
Drugie imię to Andres.
0
http://www.transfery.info/66263,dluga-przerwa-reusa
Reus odpada
0
Nam on nie jest do niczego potrzebny więc nie ma się co przejmować :)
4
offtop-Aguero zamieścił zdjęcie z Leo :) https://pbs.twimg.com/media/Bpx9GwBCEAAaAwo.jpg:large
0
Zejście do środka i podkręcony strzał to za mało na 1 skład Blaugrany.A Tello w sumie nic więcej w swojej grze nie pokazuje.Niech wybiera klub.Zarząd niech wynegocjuje jakąś przyzwoitą sumę euro i do widzenia :)
1
Nike to umie robić reklamy :)
1
offtop Widzieliście?
0
To jest odpowiedź na mój komentarz?Czy ja napisałem gdzieś o jakimś ''Matje'' ?
0
Miranda to bardzo dobry stoper,ale we wrześniu skończy 30 lat.Według mnie 30 milionów to za duża kwota
0
A Iniesta gdzie? Może powiesz mi że Andres ma ławę grzać? :P
4
Ivan Rakitic best goals ever :)
0
Tak poza tematem-
Dokument o Inieście z tłumaczeniem w języku Angielskim :)