0

0

Porównujesz grę w szkole do gry w barwach swojego kraju na Mundialu? :P Sam tekst nad tym zdjęciem mówi o pokoju więc jakaś symbolika tej fotki jednak jest :) Że ty jej nie widzisz to juz twoja sprawa...

23

Patrze się na nich i widzę przyszłość Barcelony :)
VeB

1

Zwykłe zdjęcie to by było jakby we dwóch stali w trykotach Barcelony.Możliwe że będą ze sobą rywalizować więc według mnie to zdjęcie pokazuje szacunek do rywala :) Przynajmniej ja to tak interpretuje :)

0

/photo/1
Respect :)

0

Ogarnij się bo ci widzę szkodzi siedzenie przed kompem :)

3

4 godziny temu na tej stronie znalazł się artykuł o takim tytule ''FC Barcelona może w środę zyskać nowego sponsora z Chin'' a na oficjalnej stronie jest artykuł że ta umowa została sfinalizowana :) Ziemia się zgłasza ale chyba u ciebie :)

0

Jakie czytanie ze zrozumieniem? Wejdź sobie na oficjalną stronę Barcy albo nawet na transfery.info masz tam artykuły o oficjalnym podpisaniu umowy z tą firmą :)

1

Widziałeś gdzieś wypowiedź kogoś z klubu kto potwierdza tą cenę za Fabregasa? Następny co opiera swoje wypowiedzi na tym co wysmaruje prasa :)

0

Bartomeu spotkał się dzisiaj z Senatem Barcy,Barcelona podpisała umowę z nowym sponsorem z Chin.Może lepiej zamieszczać takie informacje a nie wypowiedzi gracza Realu?

0

Ten news już od wczoraj jest tam na stronie.Ale to nie jest oficjalne potwierdzenie.

3

Gdzie widziałeś żeby ktoś z zarządu chciał sprzedać Alexisa?
Wyczytasz coś w jakimś brukowcu i piszesz głupie komentarze...

1

0

Nudne już się to robi :) Codziennie wałkowanie tego samego :P Mam nadzieję że chociaż w trakcie trwania Mundialu będzie więcej newsów np: o grze naszych zawodników...

0

Czego dziwne?Akurat w tym wypadku klub mógł się tak zachować.W czerwcu skończył mu się kontrakt z Barceloną i w tym momencie jest w Klubie osobą ''obcą''

0

Dobry pomysł ci kolega podsunął :) Ja tam bym twoje felietony czytał :) Przynajmniej nudne by nie były :)

5

W cieniu Królewskich? Przypomnę ci że w miniony sezon był słaby dla Barcy ale i tak GD dwa razy z nimi wygraliśmy :)

1

Mega hit to masz w polsacie :) Obrońców trzeba najpierw kupić.

0

Lionel Andrés Messi Cuccittini
Drugie imię to Andres.

0

0

Nam on nie jest do niczego potrzebny więc nie ma się co przejmować :)

4

offtop-Aguero zamieścił zdjęcie z Leo :) https://pbs.twimg.com/media/Bpx9GwBCEAAaAwo.jpg:large

0

Zejście do środka i podkręcony strzał to za mało na 1 skład Blaugrany.A Tello w sumie nic więcej w swojej grze nie pokazuje.Niech wybiera klub.Zarząd niech wynegocjuje jakąś przyzwoitą sumę euro i do widzenia :)

1


Nike to umie robić reklamy :)

1

offtop Widzieliście?

0

To jest odpowiedź na mój komentarz?Czy ja napisałem gdzieś o jakimś ''Matje'' ?

0

Miranda to bardzo dobry stoper,ale we wrześniu skończy 30 lat.Według mnie 30 milionów to za duża kwota

0

A Iniesta gdzie? Może powiesz mi że Andres ma ławę grzać? :P

4


Ivan Rakitic best goals ever :)

0

Tak poza tematem-


Dokument o Inieście z tłumaczeniem w języku Angielskim :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?