5

Nie ma ciekawszych wiadomości na główną stronę? Grają nasi siatkarze a za 15 minut zaczyna się mecz Barcelona B vs Alcoron.A tu od 7 godzin króluje news który nadaje się na pudelek czy inne ścierwo...

0

Pewnie tylko tytuł przeczytał :P

0

hehe :)

0

Mogliby rozegrać mecz z Legią na Pepsi Arenie :)

0

Nie ma wakacji trzeba zapieprzać Panie Enrique :)

0

Ten news jest o ojcu Neymara a nie o Barcelonie czy którymś z naszych zawodników więc zamieszczanie go na stronie głównej jest po prostu brakiem profesjonalizmu.

0

Ja tam nic do Busiego nie mam ale co to za filmik? :P

0

burdeli od klubu? Wyjdz i nie wracaj

2

Brawo Alexis :)

0

Ja już dawno pisałem że Higuain to nie głupia opcja.Ma za sobą świetny sezon w Napoli.W Reprezentacji też nie gorzej wypada i też dobrze się rozumie z Messim :)

1

Kadra Hiszpanii na Mundial :
BRAMKARZE:
Iker Casillas (Real Madryt)
Jose Reina (Napoli/Liverpool)
David De Gea (Manchester United)

OBROŃCY:
Cesar Azipilicueta (Chelsea)
Gerard Piqué (FC Barcelona)
Sergio Ramos (Real Madryt)
Jordi Alba (FC Barcelona)
Raul Albiol (Napoli)
Juanfran (Atletico)

POMOCNICY:
Sergio Busquets (FC Barcelona)
Javi Martínez (Bayern Monachium)
Xabi Alonso (Real Madryt)
Koke (Atletico)
Xavi Hernández (FC Barcelona)
Pedro (FC Barcelona)
David Silva (Manchester City)
Cesc Fabregas (FC Barcelona)
Juan Mata (Manchester United)
Santi Cazorla (Arsenal)
Andres Iniesta (FC Barcelona)

NAPASTNICY:
Diego Costa (Atletico)
David Villa (Atletico)
Fernando Torres (Chelsea)

1

To jest temat na główną? Przegląd prasy lepiej dajcie jako główny temat...

0

Można by było polemizować który jest bardziej łapczywy :) I jeden i drugi się dorwał do koryta i się poprzewracało w głowie.

0

Myślisz że ta podwyżka którą dostał teraz Leo to jego pomysł?
Za wszystkim stoi pan Jorge Messi.Tak samo z tymi nie płaconymi podatkami.Przecież Leo nie zajmuje się finansami a i tak wina spada na niego:/ Przykre ale prawdziwe...

0

''Dodam, że Messi też jest genialny. Tzn był 2-3 sezony temu'' Był 2-3 sezony temu? Kolego Leo miał słabszy sezon 13/14.Zarówno w sezonie 11/12 i 12/13 był lepszy od Ronaldo i to z miażdżącą przewagą :)

0

sop://broker2.sopcast.com:3912/172998
Dobra jakość transmisji Hiszpania-Boliwia.Czekamy aż się zbuforuje w Sopcast i odpalamy w media player (2 ikona na lewo od znaku stopu w Sopcast)

0

Znowu go zaczynają męczyć jakimiś reklamami...

0

zaczął się o 22-00

2

Jakby tu na stronie nie pojawiało się info o Llorente pewnie byś nawet o nim nie wspomniał.

0

Na Orange Sport transmisja łączona meczów Anglia - Peru i Hiszpania - Boliwia

1

Skąd ty możesz wiedzieć jakie były warunki Messiego? Wyczytałeś coś w internecie i uważasz się za znawce tematu...

0

Gra kombinacyjna dobrze przeprowadzona rozmontuję każdą obronę.Uważam że nie trzeba od razu szukać rozwiązania z wysokim napastnikiem.Fakt trzeba nam świeżości w składzie i takie coś może nam zaoferować Aguero.Odciąży z krycia Messiego i zrobi dla Leo więcej miejsca.Nie przekonasz mnie do rozwiązania z 9 w Barcy :)

0

Sporo oglądałem meczy City i to jak Aguero zastawia piłkę i jak twardo się trzyma na nogach to coś pięknego.Chłopak ma niski środek ciężkości.Da radę na 9 u nas spokojnie grać.A Alexisa nikt nie sprzeda.Pieniądze do budżetu wpłyną ze sprzedaży graczy pokroju Affellay,Cuenca,Bojan,Tello,Song,Alves i Dos Santos.

0

Nie ma Don Andresa? Poważnie? Widzisz i nie grzmisz :)

0

Albo tak jak pisał gdzieś kolega niżej Nemar-LS Aguero-N Alexis-PS a Messi cofnięty za Aguero na pozycji 10 :)

0

No i gdzie tu sobie zaprzeczyłem?Widzisz i nie grzmisz :)

0

Neymar-LS Aguero-N Alexis-PS i Messi na -10 cofnięty za Aguero.Tyle na ten temat.Poczytaj moje komentarze na temat Alexisa dopiero coś pisz.Bo ja Sancheza bronię tu na każdym kroku :P NQ

1

W końcu jakiś sensowny komentarz :) Polać panu up bo dobrze prawi :)

0

Powiedz mi gdzie ja napisałem że nam potrzebny jest wzrost w ataku? Wez się chłopie ogarnij.Kończę z tobą rozmowę bo szkoda czasu :)

0

Śmieszny jesteś.Kto ci powiedział że Barca będzie grać dośrodkowaniami? To że Dani wrzucał bezsensowne piłki to nie znaczy że nasz Klub tak będzie grać.Uważasz że jeden wysoki napastnik to jest rozwiązanie?Nie zabijaj stylu gry Barcelony.To nie Anglia tylko Katalonia.Aha i jeżeli bierzesz udział w dyskusji to używaj polskich znaków to nie jest GG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?