MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możesz pisać jakoś z sensem odp na komentarze? Bo po twojej wypowiedzi nie wiem o co ci chodzi? Bo nie wiem czy to jakiś marny pojazd na moją osobę? :P
0
A gdzie ja napisałem ''inteligencie'' o stałych fragmentach gry? Jakoś przez spory okres czasu rozgrywaliśmy krótko piłkę z rożnych i nikomu to jakoś nie przeszkadzało.
0
Jedyne co ty wiesz o operacjach transferowych Barcy z ŚO to to co wyczytasz w internecie :) Rozmowy z zawodnikami,agentami i Klubami są już na pewno prowadzone.
2
Czytam co tu niektórzy wypisują i mi ręce opadają.Sami ''znawcy'' operacji transferowych ''znawcy'' filozofii gry Barcelony,menadżerowie z Fify 14 :P Normalne że Barca składa najpierw niższą ofertę za Kuna.Na co nam wysoki napastnik typu Llorente?To maksymalnie debilny pomysł.Nam nie trzeba wcale jakiejś ''wieży''.Aguero to bardzo dobre wzmocnienie naszego składu.A co do ŚO to jedziecie po zarządzie itp a nie zastanowicie się nawet przez chwile że Barca ma jeszcze całe 3 miesiące rynku transferowego.
0
Jest jeden Angel Di Maria.Bezkonfliktowy chłopak.
0
Drewniany Higuain? Człowieku Gonzalo wali non stop bramki zarówno w Napoli jak i w Reprezentacji.
0
Łapy precz od Alexisa leniwe Angole :)
8
Do widzenia :) Wezcie jeszcze ze sobą Songa,Afellaya,Tello i Dos Santosa :)
1
Według mnie trochę za słaby jak na Barce.
6
Ciekawe gdzie to wyczytałeś?Od początku było mówione że Barca zakontraktuje dwóch bramkarzy a Masip będzie trzecim bramkarzem.
4
Inieste i Fabsa może mu być ciężko wyprzeć z pierwszego składu.Ale Generała myślę że już łatwiej.Xavi ma już swoje lata a nam trzeba świeżości i Lucho o tym wie :)
0
Mogłem sobie dać taki nick Mazinho zamiast Mazi :P hehe
A co Rafinhi myśle że będzie dostawać sporo szans od Lucho i mam nadzieje że dobrze je wykorzysta :)
0
Z tymi 30 mln to przesadziłeś :) Nikt tyle nie zapłaci za Bravo :P
7
Fabiański oficjalnie w Swansea.Solidny bramkarz i na dodatek za darmo na zasadzie wolnego transferu.Nie wiem czego nasz zarząd nie interesuję się takimi okazjami :P
1
Pedro Pedritto lis pola karnego :P hehe
0
Najlepsze 50 zdjęć Barcelony z sezonu 13/14 :)
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/the-best-photos-of-2013-14-i-the-best-50-league-photos
0
Bezsensowny temat :) Cuadrado to nie obrońca Alexis według Bartomeu nie na sprzedaż a o Pedro to pierwszy raz słyszę chociaż może cieszyć taka wiadomość bo na grę ''Pedritto'' nie mogę się już patrzyć:)
0
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/article/inauguration-of-the-camp-nou-lounge-a-new-way-to-savour-barca
Siąść sobie teraz tam i wypić zimne piwko :) Dobrze że marzenia nie bolą :) hehe
1
Masip będzie trzecim bramkarzem.
0
Zrozum to że jak chodzi o transfery żaden Prezydent czy Dyrektor Sportowy nie udzieli ci jasnej odpowiedzi przed osiągnięciem ostatecznego porozumienia z zawodnikiem,agentem i klubem.
4
Na szczęście tylko dla ciebie :) I my i zarząd uważamy że sprzedaż Alvesa to oczywista sprawa :)
0
Powiem wam tak:za bardzo przeżywacie te newsy o transferach.To są tylko plotki prasowe.Wiadomo że Barca szykuje duże zakupy to o nas piszą najwięcej.
10
Hmm ciekawe :) Może ten transfer wypalić :)
0
Lubię go jako zawodnika :) Ale nie jestem przekonany jakoś do jego gry w naszych barwach.Jak kolega niżej napisał z kondycją u niego nie jest za wesoło.A to że Real się nim interesuje to standard.Oni non stop wykupują graczy od rywali z La Liga.
0
Mój błąd to napastnik :)
http://transfermarkt.pl/angel-correa/profil/spieler/266807
0
No dobrych mają tych skautów.Ale ten Angel to akurat chyba ŚPO o ile się nie mylę.
2
I tu się z tobą zgodzę.ŚPD to najbardziej niedoceniana pozycja.Najczęściej pomocnicy defensywni robią tak zwaną ''niewidzialną'' robotę typu rozprowadzanie mądrze piłki i kontrola tempa akcji.Przeciętny widz tego po prostu nie zauważa.
1
Słyszałem o tym chłopaku i parę filmików na YT widziałem.Z niego może być niezły kocur :)
0
Nie znam Człowieka :)
1
Oglądałeś grę Danilo? Czy po prostu piszesz tak bo widziałeś gdzieś tu w komentarzach to nazwisko?Danilo gra słabo jak na pierwszy skład Barcelony.