1

@Xxxbarca4ever Grają dalej

3

@chudinhomc Dozbieraj do poco X3 pro, na Amazonie jeszcze dostępny, albo realme 8 weź

0

@DonAndresFCB Matko przepraszam, jaki wielbłąd xD

1

@MesQueUnClub96 Ja myślałem, że to dzięki umiejętnościom

0

@MesQueUnClub96 Z czym fart? Auty Świątek to fart Holenderki? XD

2

Igunia nie chcemy Cię już widzieć, jaki wstyd

0

@kuz A spam o Tour de France jak oceniasz?

0

@RomanHoffer 100 tysięcy to już taki ryzyk fizyk, moim zdaniem powinno się wymieniać co 50/80 zależy od pojazdu.

1

@Kgorecki2500 Tak, jestem jego niewinnością, El Barbero

0

@MesQueUnClub96 Boisz się?

1

https://zapodaj.net/images/834851ed0c25f.jpg
Polski rap w pigułce, hahahaha

1

@draxidox Kurde szkoda maszyny, daj może do serwisu, oby sobie głupi ryj rozwalił następnym razem

0

@Antimadridista_WR Przecież Conte zawsze gra 3:5:2 xD

0

@Cule1234 Oby im się udało, nie chce widzieć Tottenhamu na samej górze w tabeli

0

@Encore Widzę Neymar z ryb wrócił, ciekawe czy flacha była robiona

34

@Kondziubarca El Barbero xD

0

@KrwawiaceoczyVEB Ty widziałeś jak gra Everton?

2

@FCB24 Tak, Romano potwierdził

0

@Lokoo Kulusevski na wahadle da rade, a na lewej faktycznie Perisic pewnie będzie chodził

3

@Pogba Kukulska xD Niezły kanał sportowy

1

@JohnnyBarca Inna opcja to Bentancur ława i Son na SPO a na lewej Regulion/Perisic

0

Skład Tottenhamu zapowiada się niestety dobrze.
Lloris
Romero Davison Lengle XD
Son Betancur Hojbjerg Bissouma Kulusevski
Kane Richarlison

0

@tomek8756 Byłem tym tramwajem i potwierdzam

16

@Ojciec5tkidzieci Tak sobie wyobrażam tych ludzi z tęczowymi avatarami

0

@marcinK0000 Aż tak się wzmocnili? Morata i Bernardeschi to przecież kule u nogi

1


Zacząłem chlac, chleje Pan? Ja Panie chleję.. Tak.. Nie, nie mogę powiedzieć, mam przerwy. Wtedy mówię se: "Jasiu, przestań chlać! Mało to się w życiu nachlałeś?" Panie, ale tylko se język strzępię, nic z tego. Panie, jak ja kocham tę naftę, no!

1

@Homeopata8989 To ładny Pawełek xD

0

@IrekPOL Wolę jego siorke osobiście

1

@Robert1603 Oni Roberto nie mogą zarejestrować, a mają Neya podpisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?