Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever Grają dalej
3
@chudinhomc Dozbieraj do poco X3 pro, na Amazonie jeszcze dostępny, albo realme 8 weź
0
@DonAndresFCB Matko przepraszam, jaki wielbłąd xD
1
@MesQueUnClub96 Ja myślałem, że to dzięki umiejętnościom
0
@MesQueUnClub96 Z czym fart? Auty Świątek to fart Holenderki? XD
2
Igunia nie chcemy Cię już widzieć, jaki wstyd
0
@kuz A spam o Tour de France jak oceniasz?
0
@RomanHoffer 100 tysięcy to już taki ryzyk fizyk, moim zdaniem powinno się wymieniać co 50/80 zależy od pojazdu.
1
@Kgorecki2500 Tak, jestem jego niewinnością, El Barbero
0
@MesQueUnClub96 Boisz się?
1
https://zapodaj.net/images/834851ed0c25f.jpg
Polski rap w pigułce, hahahaha
1
@draxidox Kurde szkoda maszyny, daj może do serwisu, oby sobie głupi ryj rozwalił następnym razem
0
@Antimadridista_WR Przecież Conte zawsze gra 3:5:2 xD
0
@Cule1234 Oby im się udało, nie chce widzieć Tottenhamu na samej górze w tabeli
0
@Encore Widzę Neymar z ryb wrócił, ciekawe czy flacha była robiona
34
@Kondziubarca El Barbero xD
0
@KrwawiaceoczyVEB Ty widziałeś jak gra Everton?
2
@FCB24 Tak, Romano potwierdził
0
@Lokoo Kulusevski na wahadle da rade, a na lewej faktycznie Perisic pewnie będzie chodził
3
@Pogba Kukulska xD Niezły kanał sportowy
1
@JohnnyBarca Inna opcja to Bentancur ława i Son na SPO a na lewej Regulion/Perisic
0
Skład Tottenhamu zapowiada się niestety dobrze.
Lloris
Romero Davison Lengle XD
Son Betancur Hojbjerg Bissouma Kulusevski
Kane Richarlison
0
@tomek8756 Byłem tym tramwajem i potwierdzam
16
@Ojciec5tkidzieci Tak sobie wyobrażam tych ludzi z tęczowymi avatarami
0
@marcinK0000 Aż tak się wzmocnili? Morata i Bernardeschi to przecież kule u nogi
23
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/06/normal/f8wFfeT3acrdgPVnBoFD0DYhbr5mLcyS.jpg
Krótko z wariatka xD
1
Zacząłem chlac, chleje Pan? Ja Panie chleję.. Tak.. Nie, nie mogę powiedzieć, mam przerwy. Wtedy mówię se: "Jasiu, przestań chlać! Mało to się w życiu nachlałeś?" Panie, ale tylko se język strzępię, nic z tego. Panie, jak ja kocham tę naftę, no!
1
@Homeopata8989 To ładny Pawełek xD
0
@IrekPOL Wolę jego siorke osobiście
1
@Robert1603 Oni Roberto nie mogą zarejestrować, a mają Neya podpisać?