Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 To niech dzieci nie oglądają?
1
@hayek To niezła powtórka xD
2
@MesQueUnClub96 Parę trytytek i jazda
0
Latifi 8 Alonso 5 co się dzieje
0
Haha Leclerc xD
0
@mekston Verstappen wyrobi przewagę i weźmie ten wyścig
2
@mekston grande stragedia
0
Dobra oglądam na necie, nie będę słuchał całego wyścigu o oponiarzu
1
@JohnnyBarca Znowu ucierpią na tym kluby
0
Zabił w tym meczu Argentynę
0
@Aureczek No spoko kurs jest na 1-4 Hamiltona
0
@mekston Verstappen Leclerc i Sainz, chyba że Ferrari się rozsypie
6
Matko dawać to F1 bo z nudów umrę
19
@Sulimo Legenda
0
@hayek Wszystko możliwe, zobaczymy jak na starcie będzie
3
Typy na F1: Hamilton w top6, Verstappen win, Leclerc przed Sainzem? Do tego dokładamy 3:0 Djokovica i mamy 5.4 kursiwo
O ile Ferrari dojedzie :) xD
0
Niedziela to wypada posłuchać
1
@-barca4ever- Długa noc
0
@FC1899Barca Ale by ta drużyna Mourinho chodziła jakby Ozil w swoim prime obsługiwał Eto'o Ronaldo, czy Drogbe
0
Jutro kurs 6.6 na Holendra z Nadalem, patrząc na to jak Hiszpan się męczy z takimi tenisistami jak Berankis to warto próbować za stówkę zagrać na jego rywala
1
@daniel32778 Ten to też dobry ananas jest xD
0
Ło, ale że Kyrgios rozwalił Tsitsipasa w 4 setach, no brawo. Odwalał jakieś rzeczy na korcie? Japonca też powinien przejsc
4
@FC1899Barca I kosztowac będzie kilkanaście koła
3
@Lola120 Brzmi obrzydliwie, ale jaka ulgę Ci przyniesie :D
3
@Lola120 Przegrodę w końcu naprawiałas?
1
No tak codziennie
1
@Fenyx Halep i Anisimowa jeszcze
10
Przecież ona przyjechała na Wimbledon po kilku treningach bez żadnego turnieju zagranego na trawie wcześniej, nic w tym dziwnego, że tak zagrała. Szkoda tylko aż tylu niewymuszonych błędów z waleniem na pałę
1
Ci kibice co na tych trybunach cebulę odwalają xD
1
@Fenyx No już od tych piw człowiekowi niedobrze, to coś dla odmiany