0

@budel17 To niech dzieci nie oglądają?

1

@hayek To niezła powtórka xD

2

@MesQueUnClub96 Parę trytytek i jazda

0

Latifi 8 Alonso 5 co się dzieje

0

Haha Leclerc xD

0

@mekston Verstappen wyrobi przewagę i weźmie ten wyścig

2

@mekston grande stragedia

0

Dobra oglądam na necie, nie będę słuchał całego wyścigu o oponiarzu

1

@JohnnyBarca Znowu ucierpią na tym kluby

0


Zabił w tym meczu Argentynę

0

@Aureczek No spoko kurs jest na 1-4 Hamiltona

0

@mekston Verstappen Leclerc i Sainz, chyba że Ferrari się rozsypie

6

Matko dawać to F1 bo z nudów umrę

19

@Sulimo Legenda

0

@hayek Wszystko możliwe, zobaczymy jak na starcie będzie

3

Typy na F1: Hamilton w top6, Verstappen win, Leclerc przed Sainzem? Do tego dokładamy 3:0 Djokovica i mamy 5.4 kursiwo
O ile Ferrari dojedzie :) xD

0


Niedziela to wypada posłuchać

1

@-barca4ever- Długa noc

0

@FC1899Barca Ale by ta drużyna Mourinho chodziła jakby Ozil w swoim prime obsługiwał Eto'o Ronaldo, czy Drogbe

0

Jutro kurs 6.6 na Holendra z Nadalem, patrząc na to jak Hiszpan się męczy z takimi tenisistami jak Berankis to warto próbować za stówkę zagrać na jego rywala

1

@daniel32778 Ten to też dobry ananas jest xD

0

Ło, ale że Kyrgios rozwalił Tsitsipasa w 4 setach, no brawo. Odwalał jakieś rzeczy na korcie? Japonca też powinien przejsc

4

@FC1899Barca I kosztowac będzie kilkanaście koła

3

@Lola120 Brzmi obrzydliwie, ale jaka ulgę Ci przyniesie :D

3

@Lola120 Przegrodę w końcu naprawiałas?

1


No tak codziennie

1

@Fenyx Halep i Anisimowa jeszcze

10

Przecież ona przyjechała na Wimbledon po kilku treningach bez żadnego turnieju zagranego na trawie wcześniej, nic w tym dziwnego, że tak zagrała. Szkoda tylko aż tylu niewymuszonych błędów z waleniem na pałę

1

Ci kibice co na tych trybunach cebulę odwalają xD

1

@Fenyx No już od tych piw człowiekowi niedobrze, to coś dla odmiany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?