1

@BorzyKrzys Oglądałem to jak polecales ostatnio, co dwa miesiące ten sam film oglądasz?

6

@FCB_dimiC Jak w każdym sporcie

3

@Kgorecki2500 Ja mam takiego kaca po wczoraj, że nawet nie mam siły iść po kebsa do Turka xD

7

Nawet na Polsacie ten Orlen z reklamą się wpieprzyl z tym, że wszędzie rosną ceny paliwa w Europie i u nas najtaniej xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Worny Daj Pan żyć

0

@Ptasior A pisali, że najnudniejszy tor obok Monaco

1

No i szkoda, szybko na DRS pozwolili, Ferrari błąd z brakiem zjazdu Leclerca, nawet po tym okrążeniu gdzie wyjechał bezpieczeństwa mógł zmienić opony

0

Leclerc jakie umiejętności

1

Dawaj Alonso cisnij go

2

Oponiarz hahahahaha

3

Piękna walka, o to chodzi, to mi się podoba

1

@Qexi Już?

1

Hamilton to skończy poza podium xddd

0

Ale blisko jadą

0

@MesQueUnClub96 Tak jak Hamilton miał wyjechać przed Ferrari

0

@against_modern_football DRS włącza dopiero po 3 okrążeniach, nie przesadzaj. Moim zdaniem na podium skonczy

5

@MesQueUnClub96 Co Ty pleciesz xD

0

@Kondziubarca Czemu? DRS późno włącza, a tu się trudno wyprzedza

0

Pięknie tam walczą na 8/9/10 xD
Oj i trytyki puściły u Ocona

0

@Nieznajomy Ale byłby na styk z Sainzem, miał tam poniżej 2 sekund przy wyjeździe

1

Oj twarde i długi pit stop, Ferrari to wezmie.
Mercedes spieprzył wygrana Hamiltonowi xDD

2

@Qexi Myślę, że za 5 okrążeń tak

4

Alonso na 5 miejscu też piękny wynik, a lepiej od Lando jedzie

1

Ale spina pójdzie w Ferrari

1

@Dieselzor Perez już 3 razy by Verstappena przepuszczał

2

Możecie walczyć xD Czyli zaraz będzie dzwon

0

@FCB_dimiC Problemy z bolidem, ślizgaja mu się opony

3

@MesQueUnClub96 Nie będzie

1

Nie wymienili skrzydła, lol x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?