Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys Oglądałem to jak polecales ostatnio, co dwa miesiące ten sam film oglądasz?
6
@FCB_dimiC Jak w każdym sporcie
3
@Kgorecki2500 Ja mam takiego kaca po wczoraj, że nawet nie mam siły iść po kebsa do Turka xD
7
Nawet na Polsacie ten Orlen z reklamą się wpieprzyl z tym, że wszędzie rosną ceny paliwa w Europie i u nas najtaniej xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Worny Daj Pan żyć
0
@Ptasior A pisali, że najnudniejszy tor obok Monaco
1
No i szkoda, szybko na DRS pozwolili, Ferrari błąd z brakiem zjazdu Leclerca, nawet po tym okrążeniu gdzie wyjechał bezpieczeństwa mógł zmienić opony
0
Leclerc jakie umiejętności
1
Dawaj Alonso cisnij go
2
Oponiarz hahahahaha
3
Piękna walka, o to chodzi, to mi się podoba
1
@Qexi Już?
1
Hamilton to skończy poza podium xddd
0
Ale blisko jadą
0
@MesQueUnClub96 Tak jak Hamilton miał wyjechać przed Ferrari
0
@against_modern_football DRS włącza dopiero po 3 okrążeniach, nie przesadzaj. Moim zdaniem na podium skonczy
5
@MesQueUnClub96 Co Ty pleciesz xD
0
@Kondziubarca Czemu? DRS późno włącza, a tu się trudno wyprzedza
0
Pięknie tam walczą na 8/9/10 xD
Oj i trytyki puściły u Ocona
0
@Nieznajomy Ale byłby na styk z Sainzem, miał tam poniżej 2 sekund przy wyjeździe
1
Oj twarde i długi pit stop, Ferrari to wezmie.
Mercedes spieprzył wygrana Hamiltonowi xDD
2
@Qexi Myślę, że za 5 okrążeń tak
4
Alonso na 5 miejscu też piękny wynik, a lepiej od Lando jedzie
1
Ale spina pójdzie w Ferrari
1
@Dieselzor Perez już 3 razy by Verstappena przepuszczał
2
Możecie walczyć xD Czyli zaraz będzie dzwon
0
@FCB_dimiC Problemy z bolidem, ślizgaja mu się opony
3
@MesQueUnClub96 Nie będzie
1
Nie wymienili skrzydła, lol x