1

@Survier Mój wujas robi całe życie na budowie i chłop w wieku 60 lat jest bardziej żwawy ode mnie, głupi też nie jest, więc nie zawsze tak jest ;D

0

@kosmos91 U mnie gadali, miałem wrednych dosyć nauczycieli i wyszczekanych

0

@VegetaPolska Tak rzuciłem luźno, jeden zarobi 2800, a inny 4/5 jak bierze korki, lubi w innej szkole uczy jezzcze

45

Was też irytowało jak nauczyciele mówili, że nie ucząc się skończycie w rynsztoku, kopiąc rowy, albo na ulicy? Jakiś tam nauczycielek za 3k netto wam gada, że będziecie nikim, bo macie 2 u niego z przedmiotu xD Robol to nieuk ich zdaniem, jakim prawem w ogóle ktoś może mówić w taki sposób i to na stanowisku nauczyciela?

3

@Cadafaz Oho twardziel się znalazł, który nigdy się nie zakochał bez wzajemności

0

@Pawelsky To dobre uczucie, w końcu musiało takie coś Cię trafić, po jakimś czasie minie wcześniej czy później, tylko się nie zamykaj całe dnie w pokoju xD

0

Nie dziwie się, że United nie chce oddać Ronaldo, przecież tam zostaje Sancho i Rashford, Greenwood za kratami, a Martial to poziom championship

0

0

@Danny Gaucho Pedro González López

0

@Rewolucja123 Dupsko było kłute

0

@Foro coś chyba pomyliłeś, classroom of the elite jest o gościu, który dołącza do klasy "D" i ma jakieś 200 iQ, ich celem jest przejście do klasy "A", przynajmniej reszcie klasy, bo jeśli o niego chodzi to można mieć pewne wątpliwości.

19

@Pawel13sz Łapa jak bochen chleba

3

@MesQueUnClub96 Wyrównany mecz czuje

0

@pt9 Mam lepszy pomysł, nie iść na studia, iść do pracy gdzie nic nie robisz i ucz się 2/3 języków, następnie wyjedź stąd i miej dobra pracę

2

@Tomason Widzę to rozczarowanie na Twojej twarzy, haha. Trzymaj się, miałem tak z Heinekenem kiedyś xD

0

@kamilkrycha Myślisz, że ja na pieniądzach śpię? Ostatnie drobne ze skarbonki na niego wyskrobalem

2

@pt9 Właśnie wydaje zaoszczędzony hajs z paczki fajek na inne przyjemności xD

0

Ja pierdziele kto to wymyślił redbulla 0, nie zwróciłem uwagi i wziąłem ten szajs

6

@HighestInTheRoom Znając go to poniżej oferty 150 mln euro nie ma po co podchodzić do niego

0

@Cule1234 De Jong Eriksen i Bruno, ale będzie chodzić

0

No i co po 5 latach wielkiego oczekiwania drugi sezon classroom of the elite ruszył, pierwszy odcinek nuda straszna, lepiej żeby się rozkręcało z tygodnia na tydzień

1

@Oskar00 ta po meczu xDD Chyba przed i nie piwko, a wóda

0

1

@FC1899Barca I młodziutki Di Maria

0

@macio_944 Clyde? Fuj. Ta rola do sidzej należy

1

@MesQueUnClub96 Ronaldo zawsze powtarzał, że nie wyklucza dołączenia do Barcelony w przyszłości xD

0

Ronaldo w Barsie widzę to

1

@Deviler Tak, pomidorowy

1

@kubix05 Pięknie to wygląda dawać ten sezon i walimy każdego na cipe do zera kurde

9

@Kgorecki2500 Chłopie codziennie jest gorąco nawet w Polszy, a co dopiero w Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?