Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier Mój wujas robi całe życie na budowie i chłop w wieku 60 lat jest bardziej żwawy ode mnie, głupi też nie jest, więc nie zawsze tak jest ;D
0
@kosmos91 U mnie gadali, miałem wrednych dosyć nauczycieli i wyszczekanych
0
@VegetaPolska Tak rzuciłem luźno, jeden zarobi 2800, a inny 4/5 jak bierze korki, lubi w innej szkole uczy jezzcze
45
Was też irytowało jak nauczyciele mówili, że nie ucząc się skończycie w rynsztoku, kopiąc rowy, albo na ulicy? Jakiś tam nauczycielek za 3k netto wam gada, że będziecie nikim, bo macie 2 u niego z przedmiotu xD Robol to nieuk ich zdaniem, jakim prawem w ogóle ktoś może mówić w taki sposób i to na stanowisku nauczyciela?
3
@Cadafaz Oho twardziel się znalazł, który nigdy się nie zakochał bez wzajemności
0
@Pawelsky To dobre uczucie, w końcu musiało takie coś Cię trafić, po jakimś czasie minie wcześniej czy później, tylko się nie zamykaj całe dnie w pokoju xD
0
Nie dziwie się, że United nie chce oddać Ronaldo, przecież tam zostaje Sancho i Rashford, Greenwood za kratami, a Martial to poziom championship
0
@Janas11224 5
0
@Danny Gaucho Pedro González López
0
@Rewolucja123 Dupsko było kłute
0
@Foro coś chyba pomyliłeś, classroom of the elite jest o gościu, który dołącza do klasy "D" i ma jakieś 200 iQ, ich celem jest przejście do klasy "A", przynajmniej reszcie klasy, bo jeśli o niego chodzi to można mieć pewne wątpliwości.
19
@Pawel13sz Łapa jak bochen chleba
3
@MesQueUnClub96 Wyrównany mecz czuje
0
@pt9 Mam lepszy pomysł, nie iść na studia, iść do pracy gdzie nic nie robisz i ucz się 2/3 języków, następnie wyjedź stąd i miej dobra pracę
2
@Tomason Widzę to rozczarowanie na Twojej twarzy, haha. Trzymaj się, miałem tak z Heinekenem kiedyś xD
0
@kamilkrycha Myślisz, że ja na pieniądzach śpię? Ostatnie drobne ze skarbonki na niego wyskrobalem
2
@pt9 Właśnie wydaje zaoszczędzony hajs z paczki fajek na inne przyjemności xD
0
Ja pierdziele kto to wymyślił redbulla 0, nie zwróciłem uwagi i wziąłem ten szajs
6
@HighestInTheRoom Znając go to poniżej oferty 150 mln euro nie ma po co podchodzić do niego
0
@Cule1234 De Jong Eriksen i Bruno, ale będzie chodzić
0
No i co po 5 latach wielkiego oczekiwania drugi sezon classroom of the elite ruszył, pierwszy odcinek nuda straszna, lepiej żeby się rozkręcało z tygodnia na tydzień
1
@Oskar00 ta po meczu xDD Chyba przed i nie piwko, a wóda
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/RNehm1uI9ipnwLsINeCuzCzvErdZFxBn.jpg
No i co jak ktoś tylko takie klawisze ma..
1
@FC1899Barca I młodziutki Di Maria
0
@macio_944 Clyde? Fuj. Ta rola do sidzej należy
1
@MesQueUnClub96 Ronaldo zawsze powtarzał, że nie wyklucza dołączenia do Barcelony w przyszłości xD
0
Ronaldo w Barsie widzę to
1
@Deviler Tak, pomidorowy
1
@kubix05 Pięknie to wygląda dawać ten sezon i walimy każdego na cipe do zera kurde
9
@Kgorecki2500 Chłopie codziennie jest gorąco nawet w Polszy, a co dopiero w Hiszpanii