0

@Danqoo To sobie Twittera zainstaluj

2

Dobra może jakiś medical?

1

@Deviler Po finale z Hurkaczem zagra do dwóch wygranych mecz o puchar

1

@MesQueUnClub96 Tak tak żaden, by nie wygrał bo Jugol przegrywa xDD

0

@Encore Sinner bawi się z Djokovicem, który miał być nie do ruszenia na Wimbledonie xD

1

@MesQueUnClub96 Ale Hurkacza nie ma w turnieju od ponad tygodnia xD

1

2 gemy Sinner i Djokovic będzie w fatalnej sytuacji

1

Sinner ładnie jedzie Jugola xD

4

@Barca_Big_Moment Rafa ma Fritza w genialnej formie, a później Kyrgiosa może mieć z którym ma równy bilans

0

@MesQueUnClub96 Nie mam startu niestety

5

Cristiano Mentaldo drugi dzień z rzędu nie pojawił się na treningu United xD

0

Zobaczymy na ile teraz stać Włocha, oby utrzymał taka gre

2

@Janas11224 Nie zdali to nie zdali, po co drazyc i szydzić

0

@Azi Używane jedynie mogę kupić koszulki klubowe

17

@Cwaniak4 Gdzie umiera, kiedy pogrzeb?

0

@Nano22 Nie wyobrażamy

5

@Ali3231 Przecież Messi wrócił tydzień wcześniej do treningów z PSG i był zadowolony xD

1

@macio_944 Tak było, byłem tym trenerem, tam się zapier.. a nie kiwa i popisuje, to jest Polska myśl szkoleniowa

8

@JohnnyBarca Napisali Niemcy, ironic

0

@Nati Może i zdalas mature, ale prostych żartów nie łapiesz xD

7

@Lionel_Messi10 Widać humor gituwa, teraz odpali

0

@Sysia11 W Monachium wydawał 1k euro niecałe na miesiąc? Chyba z wyżywieniem i zakwaterowaniem tam robił.

1

@TheNekro94 Tylko Ci co zostaną lekarzami stąd wyjadą, chyba że będą mieli możliwość w Polsce prywatnie leczyć

0

@Uukasz_93 A potem Panie jak to za naprawę przeciekającego kibla 200 złotych????

0

@LS Jak to nie, gadałem z jedna dziewczyna, która idzie na studia i ona, że chce być nauczycielka matmy no i ja jej mówię żeby się dobrze zastanowiła, bo zarobki lipa, i to niewdzięczna praca, a ona swoje xD

3

@Hubsao Piwnicy po ciemku i sąsiada śpiącego na schodach nawalonego

0

@JimMorrisonFCB Ja nie mówię, że to wspaniała praca, tylko ludzie chcący iść do pracy jako nauczyciel muszą zdawać sobie sprawę z tego z czym to się wiąże, nie mógłbym pracować z rozkapryszonymi dzieciakami, które nie szanują nikogo, ani niczego za takie pieniądze, a inni się na to godzą.

0

@Antimadridista_WR Nie podoba mi się coś takiego

0

@TheCaptainVeB W takim razie życzę długiej kariery w dobrej kancelarii

0

@TheCaptainVeB I na co się wybierasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?