Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danqoo To sobie Twittera zainstaluj
2
Dobra może jakiś medical?
1
@Deviler Po finale z Hurkaczem zagra do dwóch wygranych mecz o puchar
1
@MesQueUnClub96 Tak tak żaden, by nie wygrał bo Jugol przegrywa xDD
0
@Encore Sinner bawi się z Djokovicem, który miał być nie do ruszenia na Wimbledonie xD
1
@MesQueUnClub96 Ale Hurkacza nie ma w turnieju od ponad tygodnia xD
1
2 gemy Sinner i Djokovic będzie w fatalnej sytuacji
1
Sinner ładnie jedzie Jugola xD
4
@Barca_Big_Moment Rafa ma Fritza w genialnej formie, a później Kyrgiosa może mieć z którym ma równy bilans
0
@MesQueUnClub96 Nie mam startu niestety
5
Cristiano Mentaldo drugi dzień z rzędu nie pojawił się na treningu United xD
0
Zobaczymy na ile teraz stać Włocha, oby utrzymał taka gre
2
@Janas11224 Nie zdali to nie zdali, po co drazyc i szydzić
0
@Azi Używane jedynie mogę kupić koszulki klubowe
17
@Cwaniak4 Gdzie umiera, kiedy pogrzeb?
0
@Nano22 Nie wyobrażamy
5
@Ali3231 Przecież Messi wrócił tydzień wcześniej do treningów z PSG i był zadowolony xD
1
@macio_944 Tak było, byłem tym trenerem, tam się zapier.. a nie kiwa i popisuje, to jest Polska myśl szkoleniowa
8
@JohnnyBarca Napisali Niemcy, ironic
0
@Nati Może i zdalas mature, ale prostych żartów nie łapiesz xD
7
@Lionel_Messi10 Widać humor gituwa, teraz odpali
0
@Sysia11 W Monachium wydawał 1k euro niecałe na miesiąc? Chyba z wyżywieniem i zakwaterowaniem tam robił.
1
@TheNekro94 Tylko Ci co zostaną lekarzami stąd wyjadą, chyba że będą mieli możliwość w Polsce prywatnie leczyć
0
@Uukasz_93 A potem Panie jak to za naprawę przeciekającego kibla 200 złotych????
0
@LS Jak to nie, gadałem z jedna dziewczyna, która idzie na studia i ona, że chce być nauczycielka matmy no i ja jej mówię żeby się dobrze zastanowiła, bo zarobki lipa, i to niewdzięczna praca, a ona swoje xD
3
@Hubsao Piwnicy po ciemku i sąsiada śpiącego na schodach nawalonego
0
@JimMorrisonFCB Ja nie mówię, że to wspaniała praca, tylko ludzie chcący iść do pracy jako nauczyciel muszą zdawać sobie sprawę z tego z czym to się wiąże, nie mógłbym pracować z rozkapryszonymi dzieciakami, które nie szanują nikogo, ani niczego za takie pieniądze, a inni się na to godzą.
0
@Antimadridista_WR Nie podoba mi się coś takiego
0
@TheCaptainVeB W takim razie życzę długiej kariery w dobrej kancelarii
0
@TheCaptainVeB I na co się wybierasz?