Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Ale się dzieje Jezusie
0
@OnlyCules Spokojnie dzieje się
1
@Kondziubarca Weźcie już go w cholerę xd
0
@tristan87 Zawsze był taki, trochę aferki z największymi głupkami przypudrowały jego prawdziwą twarz
0
@Striker Pewnie każdy kolejny będzie gorący dzień i będzie coś się działo
0
@Striker Mówił, że do 12 Lewy 100 procent w Barcelonie
0
To niezle się Romero ośmieszył z Lewandowskim i Raphiną xD
Powinien do tier 2 spaść już dawno za to pajacowanie
3
@PatrykBarca Ale są prostytutki o złotym sercu, niektóre ciastka położą, kawę zrobią, porządne kobiety
0
Komentarz usunięty
0
@Vebrol Haha, Chelsea też zdesperowane, ale będzie chodził Werner Ronaldo i Havertz
1
@Jakchcesz Potężni kosmici na teściach układali sobie klocki, widzę to
0
@mrboom A u mnie przeciwnie, wczoraj nie paliłem, nie piłem i dzisiaj czuje się jakbym wszedł w nowe ciało, fajnie tak dobrze się czuć rano xD
1
@macio_944 Co innego mieć włoski jasne idące od włosów głowy przy uchu (większość dziewczyn to goli mała brzytwa), a co innego wąsa jak jakiś 16 latek z burzą hormonalna w okresie dojrzewania. Chyba trafiam na same influencerki z Instagrama, że u żadnej z którą byłem czegoś takiego nie widziałem
1
@Barcanajlepszyteam Wstawiła publicznie zdjęcie więc można
5
@Lionel_Messi10 Haha, uważaj bo byś z łóżka nie wykopał :) xD
52
@macio_944 Wystarczy napisać, że Ci się podoba, a nie innymi się zasłaniasz
5
https://x.com/majakstasko/status/1543874284971507714
Ale ślicznotka i ładnego wąsa ma
1
@Viajero
0
@tomek8756
8
@Kondziubarca On zawsze miał nierówno pod kopułą, nawet mnie nie dziwi jego wysryw
8
@Firestone Widzieliście ten lefreks? To jest lefreks prawdziwego chudego byka, a nie jakiegoś spaślaka
8
@TR3YWAY Ja mówię „Co ty pier..? Ta kobieta Cię robi na kasę"
On wstał stary wstał
1
@pt9 Specjal smak Pomorza xDD
1
@Nazio87 Jemu tylko Realu i Argentyny pasuje xD
0
@tomek8756 Oglądałem z nią "pęknięcia" i "marzyciele", całkiem niezła
4
@Barca_Big_Moment Przecież 4 ostatnie mecze Nadala z Kyrgiosem to męczarnie Rafy, a Kyrgios jak widać w formie na Wimbledonie
3
Kyrgios po jednym z meczy z Nadalem
W trzecim secie Australijczyk wystrzelił z forhendu wprost w rywala
Czy czuje się winny? Nic z tych rzeczy - Dlaczego miałbym przepraszać? Przecież go nie trafiłem. Trafiłem w jego rakietę, czyż nie? Dlaczego powinienem przeprosić? Zdobyłem punkt. Nie obchodzi mnie to. Przypomnijcie, ile ten koleś wygrał wielkich szlemów, ile ma kasy na koncie? Sądzę, że może przyjąć piłkę na klatę. Nie zamierzam go przepraszać – powiedział po meczu.
- Polowałem na niego. Chciałem go trafić prosto w klatkę piersiową. Ma przecież spore ręce – ironizował.
2
@Kamilos84 Będą jaja konkretne, nie można tego przegapić xD
1
Będzie mój wymarzony mecz, szkoda że nie w finale, ale w półfinale też będzie grubo
7
Ten Nadal jest nie do zajechania