Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Walker Wracamyyyyy, jazda. Maseczki, szczepionki, nowe odmiany, obostrzenia, izolowanie ludzi, tak w końcu
1
@AllBundy Kyrgios w finale i tam ośmiesza Djokovica, wierze
2
@kubix05 Kryształ tak, coś mi świta
0
@MesQueUnClub96 Djokovic grał z królem FO.
Jestem pewny, że na 10 meczy Kyrgios vs Hurkacz 8 by wygrał Australijczyk
1
@MesQueUnClub96 Kyrgios za parę h będzie w półfinale Wimbledonu grając dla jaj w tenisa, a Hurkacz na spinie odleciał po 1 rundzie
0
@MesQueUnClub96 Jest jeszcze słabszy?
0
@mekston Hurkacz to powinien 30 zamykać
0
@Vebrol Nie no Kyrgios druga nie jest
0
@Antimadridista_WR Już był w PSG xD
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/Ai0tednCaeQe0XGlxyN9L3ZkOS9Nub3U.jpg
Jak to jest wykorzystywać w 100 procentach mózg, dobrze?
0
@Cule1234 Hahaha Ronaldu jaki zdesperowany xD
4
@DonMatteo901 Jak można czytać co pisze gość bijący własną matkę, lewica w formie
6
@SkN Ciekawe jak tam Złota Piłka Riberyego przy kominku xD
0
@Objectivo Ostatnio byłem na wizycie i zapomniałem właśnie, że w szpitalu trzeba mieć maseczkę, sam siedziałem bez wśród 15 osób xD
0
@msmsms Zwyczajna zawiść i zazdrość, Emma jest cudem Bożym
2
@Danny Gaucho Jak stać Cię na narkotyki to nie jest źle, w dodatku masz pracę i przyjaciół, uciekaj stąd normiku
5
Nosicie już maski? Mam nadzieję, że jesteście odpowiedzialni
4
@AmigoBlancos Gość zastrzelił typiare, zjadł ja, poszedl do szpitala i stał się celebryta, i na tym zarabia pieniądze pewnie, co jest xD
2
@Unikatowy Niby mam jakieś przerwy.. No jestem alkoholikiem, łoję te naftę, a dajcie spokój
7
@adi7adi8 Może i menel, ale z wielkim sercem
3
@Messibestplayerintheworld Lyon jak Everton dobre ziomki
1
@Rust_Cohle Święty Piotr czeka na mnie z otwartymi ramionami
2
No i po challengu 5 piw paczka szlugow, nie potrafiłem wytrzymać 2 dni bez zrobienia się jak szmata, eh
0
@MesQueUnClub96 Przecież Federer ma najwięcej US Open chyba wygranych xd
1
@VegetaPolska Nie psuj mu zabawy xD
1
@escarabajo Przecież tak jest z każdym sportem, z piłką, z NBA, z F1, snookerem, siatkówka, skokami, mnie też niektóre sporty drażnią, szczególnie skoki i snooker xD
6
@escarabajo To tylko w przypadku 20 letniego Harrego Pottera dziala
1
@AmigoBlancos Dawaj go
0
@MesQueUnClub96 Jaka pompa zeszła, pewnie po 2 secie już mu do głowy przyszło, że może zaraz wygrać i chwilowo go to oszołomiło, zaraz będzie grał jak w dwóch poprzednich
0
@LS Chlyb 20 ziko