0

@DLFCB Te widły na końcu najlepsze

5

W Arsenalu Jesus i Mohamed w dodatku asystuje Gabriel, grubo

1

@Firestone Śliski temat

38

@KacperVEB Wie gdzie leży nasz kraj, niesamowite xD

1

@Pogba Zaczyna się od ubrań jak Natsu, a kończy na pilotach

0

@TR3YWAY Ona ma chłopaka chyba xD Twitch przestał przynosić oczekiwane zyski

1

@Hubsao Prawie jak Polska myśl szkoleniowa :D

0

@matirix20 Widziałeś kolano Umtitiego? Ono żyje swoim życiem

3

O Jesus już w meczu towarzyskim z dubletem, szybko się chłopak zwraca :D

4

@Kondziubarca W PSG jest Mbappe, Neymar, Messi, jak na moje to nie ma prawa się udać, Lewy chce być gwiazdą w zespole i liderem, w Paryżu w ogórkowej lidze nie miałby takiej siły przebicia

4

@Kondziubarca PSG chce Lewy nie, poza tym sądzę, że Lewy celuje w ZP i wie, że to ostatni gwizdek na to w Barcelonie, we Francji nie miałby większych szans niż w Bayernie

0

@takisobiektos Ciekawe, czy wróci do formy z Ajaxu, świetne miejsce do odbudowy i fajne skrzydełka w Milanie

0

@Amnc MTB nie nadają się do jazdy po asfalcie, chyba że chcesz się męczyć i jeździsz krótkie odcinki, na asfalt crossowy, albo szosowka

0

@barcelonaLM Swój chłopak kumaty, twarda bania i w przyszłości jakiś szlem wpadnie

3

Dzisiaj w zdrapce wygrałem perle export, elo

0

@barcelonaLM Hurkacz za rok wygrywa tytuł F1

1

@Medium dobrze, że w tej Tibii jest opcja "Ignore", bo by była katastrofa, człowiek by mógł się wieszać na linę

2

Panowie nie mam siły wam odpisywać

0

@MarianoItalianoVero No właśnie mi po jeździe odpala w miarę normalnie, chociaż problem już się pogłębił do tego stopnia, że po 1h się dławi, trzeci ma największe bipy, ale cztery już tak średnio chodzą, zaraz kończę ustawiać na nowy pompowtryskiwacze i zobaczę xD

0

TDI na pompowtryskach ciężko odpala (w cholerę kręcenia), po odpaleniu wali ostro na biało/niebiesko, głowica jak widzę była regenerowana, uszczelniacze z mojego oka niedawno wymieniane, jakieś pomysły? Pompa niby daje normalne ciśnienie no i by chyba nie waliło jakby las się palił, pompowtryski trochę podwyższone wartości na kompie, oleju też nie bierze za dużo, bo na 1000 km przy tym przebiegu jakieś 150 ml może. xD Łeb mnie już boli, nie wiem czy pompowtryski wysyłać do regeneracji, czy co xd

0

Jakie top 6 kwalifikacji?

1

@mekston O kurde tak szybko, dzięki za przypomnienie :D

2

@MesQueUnClub96 Rafa bez treningów praktycznie i bez żadnego turnieju na trawie, plus reperowanie stopy xD

0

@Encore Normalnie w finale będzie

1

@MesQueUnClub96 Ty przewidywałes Hurkacza w finale i przewidujesz, że Kyrgios 10 gemów ugra maksymalnie w finale

1

Jazda Norrie, chociaż 5 setów niech wyciśnie żeby się zmęczył

0

@barcelonaLM Medical konieczny

3

I niby Kyrgios nie ma żadnych szans z tym cieniasem?

4

@Kinginiesta On się wypowiada gorzej od studentów na 1 roku ekonomii co byli raz na zajęciach, sam nie wie co pieprzy

3

@FCB24 Właśnie Kepa jest dobry w bronieniu karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?