1

@Kgorecki2500 Niezły sondaż z 600 osobami xS

0

A było brać Neymara fawelarza za friko

10

3

@DonMatteo901 W dodatku Ney to skrzydłowy

0

@MesQueUnClub96 Sluchalbym nawet o tym jak robi płatki na mleku

2

@barcelonaLM Boska Emma, wyjść z nią do kina i na wieczorny spacer po parku, marzenie

1

Slow dancing in the dark

3

@Luciano99 Niedługo na tele 5 ogarnie filmy po 22 dla 18+

10

@Lionel_Messi10 Znowu pisze jakimiś szyframi xD

18

@Janas11224 Kapela pierwszy raz się mądrze wypowiedział xD

0

@tomek8756 Ja już miałem kilka razy takie sytuacje, w dodatku zazwyczaj kobiety były wybredne, jak im dawałem to później pakowały to do samochodu i żebraly od następnych ludzi inne produkty xD
Wolę menela szluga poratować juz

6

@barcelonaLM Oczywiście, że tak

6

Dobra uwaga bo zaraz cały na biało wychodzi Hurkacz odebrać puchar

0

No niestety Kyrgios poza 1 setem nie miał w żadnym momencie podjazdu do Djokovica, za dużo pajacować zaczal

0

Dobra Kyrgios daj z siebie wszystko

4

Ci sędziowie pijani tam siedzą

1

@Colon Nie musi, bo wyszła za mąż i w związku ponad 15 lat jest jednym xD

0

Ale że w tym meczu może nie być tie-break'a to jestem zdziwiony

1

@Emhyr Na balety do Tajlandii

0

@Sysia11 Jak on nigdzie nie może grać xD

0

@daniel32778 Kobiety lubią takich bad boyow

1

Haha, jak jakiś Sebastian po trzech piwach pod Twoim oknem w środku nocy

1

Ale wstyd byłoby być w boxie Kyrgiosa xDD

0

@daniel32778 Ale on ma to gdzieś xD On nawet poważnie nie trenuje i gra kiedy mu się chce xD

1

@MesQueUnClub96 Ten co medicala bierze jak mu nie idzie

1

@Emhyr Na pewno ma jakiegoś wymyślonego ziomka z którym rozmawia xD

3

@barczyk To jest Kyrgios, on na przelatująca muchę będzie narzekał przez całego seta xD

0

@Rust_Cohle Hot doga, haha

0

@sevs Elegancko jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?