Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Niezły sondaż z 600 osobami xS
0
A było brać Neymara fawelarza za friko
10
https://ovh.cdn.fangol.pl/content/b/7/6/b76324283edf1e5d8a0bcd8af1dad254-x264.mp4
Kiedy postawiłeś dom na rywali
3
@DonMatteo901 W dodatku Ney to skrzydłowy
0
@MesQueUnClub96 Sluchalbym nawet o tym jak robi płatki na mleku
2
@barcelonaLM Boska Emma, wyjść z nią do kina i na wieczorny spacer po parku, marzenie
22
Poradnik jak zapewnić sobie brak trofeów przez resztę kariery:
https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article10721033.ece/ALTERNATES/s615b/Previews-The-Championships-Wimbledon-2017.jpg
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2022/04/155436ee-0e21-4def-820e-0cfa59103cc3.jpg
1
Slow dancing in the dark
3
@Luciano99 Niedługo na tele 5 ogarnie filmy po 22 dla 18+
10
@Lionel_Messi10 Znowu pisze jakimiś szyframi xD
18
@Janas11224 Kapela pierwszy raz się mądrze wypowiedział xD
0
@tomek8756 Ja już miałem kilka razy takie sytuacje, w dodatku zazwyczaj kobiety były wybredne, jak im dawałem to później pakowały to do samochodu i żebraly od następnych ludzi inne produkty xD
Wolę menela szluga poratować juz
6
@barcelonaLM Oczywiście, że tak
6
Dobra uwaga bo zaraz cały na biało wychodzi Hurkacz odebrać puchar
0
No niestety Kyrgios poza 1 setem nie miał w żadnym momencie podjazdu do Djokovica, za dużo pajacować zaczal
0
Dobra Kyrgios daj z siebie wszystko
4
Ci sędziowie pijani tam siedzą
1
@Colon Nie musi, bo wyszła za mąż i w związku ponad 15 lat jest jednym xD
0
Ale że w tym meczu może nie być tie-break'a to jestem zdziwiony
1
@Emhyr Na balety do Tajlandii
0
@Sysia11 Jak on nigdzie nie może grać xD
0
@daniel32778 Kobiety lubią takich bad boyow
1
Haha, jak jakiś Sebastian po trzech piwach pod Twoim oknem w środku nocy
1
Ale wstyd byłoby być w boxie Kyrgiosa xDD
0
@daniel32778 Ale on ma to gdzieś xD On nawet poważnie nie trenuje i gra kiedy mu się chce xD
1
@MesQueUnClub96 Ten co medicala bierze jak mu nie idzie
1
@Emhyr Na pewno ma jakiegoś wymyślonego ziomka z którym rozmawia xD
3
@barczyk To jest Kyrgios, on na przelatująca muchę będzie narzekał przez całego seta xD
0
@Rust_Cohle Hot doga, haha
0
@sevs Elegancko jest