Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Czyli nie ma sensu oglądać nowego sezonu? Ok
13
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/PAqHfz3ROnkjjdycL98INEtjfi04ZqAA.jpg
Kasiu wruuuuc
0
@DLFCB Jaki słodki pimpek
5
@MesQueUnClub96 Tylko Ty stawiasz w niewłaściwych miejscach :)
3
@Vebrol szybkie okulary i szybkie info z pierwszej ręki
3
@Jakchcesz xDDD Uważajcie mireczki
0
Lubicie mentosy?
1
@BorzyKrzys Podobno Quebonafide z Taco mieli incydent z z nią/nim w hotelu po openerze, cały Polski rap jest LGBT więc zero zdziwienia
2
@tristan87 Jest nasz orzeł biały, szczęśliwy jak nigdy
5
@michal26 Euro nie jest wart 4.5, czy tam 5 złotych tylko 3 złote, tak mówił Jarosław i ja mu wierze
0
@Lola120 Jak się kochają to wiadomo co z nimi
0
@agaFCB A potem kleszcz się do tyłka przyczepi i problemy ze zdrowiem do końca życia xD
2
Może kontuzja jak Asensio z paznokciem
0
@Comfortable_ O tym słyszałem niestety..
0
@Sysia11 Same nołnejmy jakies
3
@PatrychoO A jak już słuchasz Metallici to jest git?
0
To prawda z tym mandatem za burdel w samochodzie/palenie w samochodzie, czy sluvhanie głośno muzyki w wysokości 500 złotych? XDDDD Ten kraj to jakiś żart
0
@gumaz Za dwie dychy można wejść
4
@BorzyKrzys Dla nich od 200 cena powinna się zaczynać
1
@impa Rubli
2
Zawodnicy Tottenhamu za Conte
https://www.meczyki.pl/newsy/conte-nie-ma-litosci-dla-pilkarzy-tottenhamu-morderczy-trening-w-azji-pilkarze-padli-jak-muchy-wideo/191834-n
0
@TheNekro94 Zapętlone z innych kamer xD
0
@P33ck Akurat bardzo możliwe, że ten sezon dla Chelsea będzie fatalny patrząc na to jaką kadra dysponują na ten moment
2
@shahman dziesiątki razy te walki widziałem :D
2
@Emhyr Właśnie powinno się oceniać piłkarza przez kwotę jaką się za niego płaci, to tak jakbyś kupił samochód za 70 tys, a jeździł gorzej od Twojego golfa V za 15 wcześniej xD
0
@Objectivo Ogólnie w całej Ameryce tam często są takie przypadki, Hulk, Neymar, James.. z tych znanych na szybko mi do głowy przychodzą
9
@Hubsao Jak w wieku 20, czy 21 lat zrobił 3 dzieciaków to zero zdziwienia xD
10
@IronSanHybrid Facet nie zapłacił za drinka? Wciskam angel shot
2
Éder Militão poinformował, że po raz pierwszy został ojcem.
Obrońca nie rozpoczął w niedzielę przygotowań do sezonu z innymi brazylijskimi zawodnikami Realu Madryt, ponieważ zgłosił klubowi, iż spodziewa się narodzin córki. Ostatecznie wieczorem mała Cecilia pojawiła się na świecie.
Piłkarz jeszcze przed północą ogłosił jej narodziny na Twitterze poniższym wpisem z komentarzem: „Witaj, Cecilio, córko moja ????????”. Matką dziewczynki jest influencerka Karoline Lima, z którą stoper Królewskich niespodziewanie rozstał się kilka dni temu.
Rozstał się kilka dni temu xDDD w Brazylii to telenowele piszą się same, najśmieszniejszy przypadek i tak z Hulkiem
0
@paweldunajecfcb Trzymaj się mordo