Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gontex Akurat wśród 1500 osób ktoś ma Citroena C4 Picasso i akurat będzie chciał go sprzedać komuś kto mieszka zapewne 500 km dalej, bo na OtoMoto i olx nie ma takich w pobliżu xD
1
Od jutra wakacje, essa i tam miłego pocenia się od poniedziałku w tyrce
5
@gumaz Chłopaki z Baraków wersja dla ubogich
1
@MesQueUnClub96 Szlug na ware
0
@jeyx77x Ludzie tu wczute łapią jak chłop przebrany za babę pisze co zrobić żeby 30 letni chłop, który jej się podoba dorosnal i przestał imprezować xD
10
Zostawcie Matiego
https://pbs.twimg.com/media/D3AT61jX0AAl9RT.jpg
5
@Emhyr Ty synu zaczynasz za mądry być
0
@Encore Żałosne
3
@Pawel13sz Boże jak ja go w fifie kochałem
1
@MesQueUnClub96 Jeśli są etapy górskie to mała, jeden kryzys i po przewadze
0
@tomek8756 Jaki łeb xD
2
@AmigoBlancos Patrząc po jej aparycji to mogła mieć jaja największe w zespole
2
@Emhyr Oby tak samo tępy nie był jak wymieniona dwójką wyzej
1
@Fantastyczny Chłopiec Na pewno nie bierz 34 cali, chyba że grasz oddalony na padzie to jeszcze ujdzie
4
@FCB24 Jak możesz nienawidzić kogoś kto nikomu nie wyrządza krzywdy, ani osobiście nie miałeś z nim kontaktu? XDD Czasami wam współczuję
9
@Deviler Bayern jest durny, że to przeciąga, wiadomo że z niewolnika nie ma pracownika, a ich nie stać zostawić go na trybunach przez rok
2
@barcelonaLM Co za szury i foliarze, niech się leczą za własne pieniądze potem
1
@Deviler Pewnie czuje się jak w Realu w tych koszulkach
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/cnIk54PBhmFJnDDcnJetMvQ35InKSt5Q.jpg
- Znaczy słodzę. Ale może nie powinienem. Może lepiej nie. Cukier mi skoczy i jeszcze choroby jakiej dostanę... Pewnie już chory jestem, tylko nie wiem. Dowiem się jak przekręcony już będę, na łożu śmierci tym, zobaczysz, mówię ci...
- To dwie?
-...I pół.
0
@koksik2700 Przez swoje płyty wyszedł na prostą xD Wam to można wcisnąć każda bajkę, a wy będziecie ja powtarzać
0
@gumaz Nie chce być kojarzony z takim środowiskiem
0
Sarius potężny ANTYHYPE nie taki anty, że będzie na fame mma się bil, kolejny absurd pl rapu
19
@AnnaMarianna Daj spokój Fabijański
15
Komentarz usunięty
2
@KrychaFCB Ten cienias tylko tam się nadaje
0
Raków, by lepiej się pokazał
0
@Sulimo No ale kurde stracić 3 gole trochę lipa, potem powtórkę obejrzę
0
Leszek odpada z LM? XD
0
De Jong już na lotnisku i pyta gdzie podpisać papiery
0
Łysy z Ajaxu już poukładał potężne United