0

@gontex Akurat wśród 1500 osób ktoś ma Citroena C4 Picasso i akurat będzie chciał go sprzedać komuś kto mieszka zapewne 500 km dalej, bo na OtoMoto i olx nie ma takich w pobliżu xD

1


Od jutra wakacje, essa i tam miłego pocenia się od poniedziałku w tyrce

5

@gumaz Chłopaki z Baraków wersja dla ubogich

1

@MesQueUnClub96 Szlug na ware

0

@jeyx77x Ludzie tu wczute łapią jak chłop przebrany za babę pisze co zrobić żeby 30 letni chłop, który jej się podoba dorosnal i przestał imprezować xD

10

5

@Emhyr Ty synu zaczynasz za mądry być

0

@Encore Żałosne

3

@Pawel13sz Boże jak ja go w fifie kochałem

1

@MesQueUnClub96 Jeśli są etapy górskie to mała, jeden kryzys i po przewadze

0

@tomek8756 Jaki łeb xD

2

@AmigoBlancos Patrząc po jej aparycji to mogła mieć jaja największe w zespole

2

@Emhyr Oby tak samo tępy nie był jak wymieniona dwójką wyzej

1

@Fantastyczny Chłopiec Na pewno nie bierz 34 cali, chyba że grasz oddalony na padzie to jeszcze ujdzie

4

@FCB24 Jak możesz nienawidzić kogoś kto nikomu nie wyrządza krzywdy, ani osobiście nie miałeś z nim kontaktu? XDD Czasami wam współczuję

9

@Deviler Bayern jest durny, że to przeciąga, wiadomo że z niewolnika nie ma pracownika, a ich nie stać zostawić go na trybunach przez rok

2

@barcelonaLM Co za szury i foliarze, niech się leczą za własne pieniądze potem

1

@Deviler Pewnie czuje się jak w Realu w tych koszulkach

1

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/cnIk54PBhmFJnDDcnJetMvQ35InKSt5Q.jpg

- Znaczy słodzę. Ale może nie powinienem. Może lepiej nie. Cukier mi skoczy i jeszcze choroby jakiej dostanę... Pewnie już chory jestem, tylko nie wiem. Dowiem się jak przekręcony już będę, na łożu śmierci tym, zobaczysz, mówię ci...
- To dwie?
-...I pół.

0

@koksik2700 Przez swoje płyty wyszedł na prostą xD Wam to można wcisnąć każda bajkę, a wy będziecie ja powtarzać

0

@gumaz Nie chce być kojarzony z takim środowiskiem

0

Sarius potężny ANTYHYPE nie taki anty, że będzie na fame mma się bil, kolejny absurd pl rapu

19

@AnnaMarianna Daj spokój Fabijański

15

Komentarz usunięty

2

@KrychaFCB Ten cienias tylko tam się nadaje

0

Raków, by lepiej się pokazał

0

@Sulimo No ale kurde stracić 3 gole trochę lipa, potem powtórkę obejrzę

0

Leszek odpada z LM? XD

0

De Jong już na lotnisku i pyta gdzie podpisać papiery

0

Łysy z Ajaxu już poukładał potężne United

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?