Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 PSV się fajnie wzmocniło, Ajax nie do końca
1
@fart Gorzej jak udaru dostaniesz
1
@Encore U mnie dziś 36… nawet nie mam siły jechać nad jezioro xD
0
@!34RC3!_0N4 To jest osoba zdrowa psychicznie. To jest inteligencja, to jest życzliwość, serdeczność
5
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/QAZlEE37na5vKuBLIgmIhFvOPQQpmU6g.png
Tego się trzymajmy
3
@Lionel_Messi10 I dobrze, Gabriel Saliba i White muszą być do dyspozycji na ten sezon
3
@Kessie I ten koniec, hahahha
5
@MrPGG O w końcu ktoś w wieku @MesQueUnClub96
2
@Gomess Weneryczny Xavi*
2
Najlepsze intro w historii YouTube'a
0
@BorzyKrzys już zrobiła bimbaly?
7
@Fenelon 1 procent stanowią gowniary z 2 bombelkami
0
@Cvzx To mógł po prostu zwrócić się do władz klubu żeby odebrali to co znalazł, a nie jechać 120 km xD
5
https://static.fangol.pl/content/f/2/2/f22f0cf3a4d50d6b56ada8d07d0e602f-598.jpg
Grubo xD
12
@tbas Myślisz, że łykną farmazon, że mam piec w bloku?
0
@Kapitan hawk Dobrze, że im nabijasz pieniążki swoimi odwiedzinami, niech coś mają od życia chłopaki
0
@joloskyy W sumie śmieszna wypowiedź Raphini xD
0
@Rust_Cohle Ale nie wchodz między wódkę a zakąskę kolego
1
@Lionel_Messi10 W te upały trzeba uważać : D
1
@Lionel_Messi10 dziś 4 były starczy, za mało śpię ostatnio xD
2
Ale piękna jest Natalka Portman w filmie "Bliżej"
10
@AllBundy xD
2
@Ojciec5tkidzieci Miałem całą szkołę niemiecki i w technikum rozszerzony, a potrafię tylko się przywitać xD
0
@JimMorrisonFCB @Encore opinia?
4
@Ojciec5tkidzieci Tak byłem tym niemieckim językiem z ust Ronaldinho
2
@JimMorrisonFCB pojeb... sie od internetu w główce
1
@Ojciec5tkidzieci Wygląda jak cyganka która powrozy pięknemu kawalerowi za dyszke z tarota
15
@Lionel_Messi10 Psycha siadła, haha
6
@Lionel_Messi10 Go powinni odciąć od rozmawiania o piłce publicznie
1
@Kgorecki2500 Jak nie będzie żadnej kontuzji to łatwy hajs.
Też sobie zagram, chociaż przy tej inflacji te 400 stówkę będzie warte xd