1

@Transu96 Wstawać na mecz towarzyski o 5 ja dupie xD

0

@Transu96 Ale szajs

0

@Transu96 A co się stało kurde, bo na strumyku coś nie ma xD

1

No i zobaczymy jak tam Bayernik bez Lewusa będzie śmigał

2

Komentarz usunięty

5


Najlepsza przeróbka z Ronaldo xD

0

@tristan87 Fawele made in Poland, niedługo za grześka będą paluchy tępa maczeta odcinać

1

Jak długo jeszcze tą jedyną rzeczą, na którą czekam u kresu dnia każdego będzie wieczorne palenie i przerzucanie kanałów?

1

@Deviler Jestem ciągle głodny, bo gastro po piwach łapie

0

@FanBarcy22 Garaż, chociaz wyjeżdżając ostatnio cały błotnik w Q7 zarysowałem xD

1

@MesQueUnClub96 Mu chodzi o czysty obrazek pewnie i nazwę jego xd

1

@MesQueUnClub96 Dałem tam 2.5 akurat z tego co pamiętam xd

1

@PatrykBarcelona 1:30 chyba Arsenal z Chelsea to trzeba zobaczyć

1

@Kgorecki2500 Borusia Milan zdecydowanie na początku sezonu do wykreślania z kuponów xD

0

@Kuczek Uważaj, bo monitor poplujesz sztywniaku

0

@ArcziArtt Nie, mnie za gnoja ja działce kopnął, że aż się przewróciłem i żyje xD

0

@Janas11224 Hahahaha xD

2

@Janas11224 Są fajne szmule?

0

@Gitarkafcb Nie no do 2 na Chelsea Arsenal wytrzymam

10

@barcelonaLM Te ich pieprzenie jest zagrożeniem dla mojego zdrowia

1

Schumacher xDD

7

@MadafakinGuy No co imprezowicze na kacu czekają na rosół, a Ty w eleganckiej formie docinasz

0

@BarcaaVEB U mnie tyle samo, jest w pyte

2

@koksik2700 Ah Natalka

1

@Pawel13sz Poufne informacje

1

@Barca_Big_Moment Najlepsze, że jeszcze idzie taka gówniara za rękę z takim neandertalczykiem, a ten kur.. co drugie słowo i że rozp.. komuś łeb xDD

6

Kocham jak patusy na cale miasto się dra i klną xDD Idealna godzina

0

@Vebrol Będzie ciężko, dawno na papierze nie było tak mocnych drużyn w PL przed sezonem, każdy potężnie się zbroi i trenerzy top na ławkach

0

@cules100pro brałem do domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?