Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 Wstawać na mecz towarzyski o 5 ja dupie xD
0
@Transu96 Ale szajs
0
@Transu96 A co się stało kurde, bo na strumyku coś nie ma xD
1
No i zobaczymy jak tam Bayernik bez Lewusa będzie śmigał
2
Komentarz usunięty
5
Najlepsza przeróbka z Ronaldo xD
0
@tristan87 Fawele made in Poland, niedługo za grześka będą paluchy tępa maczeta odcinać
1
Jak długo jeszcze tą jedyną rzeczą, na którą czekam u kresu dnia każdego będzie wieczorne palenie i przerzucanie kanałów?
1
@Deviler Jestem ciągle głodny, bo gastro po piwach łapie
0
@FanBarcy22 Garaż, chociaz wyjeżdżając ostatnio cały błotnik w Q7 zarysowałem xD
1
@MesQueUnClub96 Mu chodzi o czysty obrazek pewnie i nazwę jego xd
0
@tomek256 https://pbs.twimg.com/media/Ep6ra7hXYAACMs0.jpg prosze
1
@MesQueUnClub96 Dałem tam 2.5 akurat z tego co pamiętam xd
1
@PatrykBarcelona 1:30 chyba Arsenal z Chelsea to trzeba zobaczyć
1
@Kgorecki2500 Borusia Milan zdecydowanie na początku sezonu do wykreślania z kuponów xD
0
@Kuczek Uważaj, bo monitor poplujesz sztywniaku
0
@ArcziArtt Nie, mnie za gnoja ja działce kopnął, że aż się przewróciłem i żyje xD
0
@Janas11224 Hahahaha xD
2
@Janas11224 Są fajne szmule?
0
@Gitarkafcb Nie no do 2 na Chelsea Arsenal wytrzymam
10
@barcelonaLM Te ich pieprzenie jest zagrożeniem dla mojego zdrowia
1
Schumacher xDD
7
@MadafakinGuy No co imprezowicze na kacu czekają na rosół, a Ty w eleganckiej formie docinasz
0
@BarcaaVEB U mnie tyle samo, jest w pyte
2
@koksik2700 Ah Natalka
1
@Pawel13sz Poufne informacje
1
@Barca_Big_Moment Najlepsze, że jeszcze idzie taka gówniara za rękę z takim neandertalczykiem, a ten kur.. co drugie słowo i że rozp.. komuś łeb xDD
6
Kocham jak patusy na cale miasto się dra i klną xDD Idealna godzina
0
@Vebrol Będzie ciężko, dawno na papierze nie było tak mocnych drużyn w PL przed sezonem, każdy potężnie się zbroi i trenerzy top na ławkach
0
@cules100pro brałem do domu