3

@FC1899Barca To chyba prank, ale jak zobaczysz obrazy takiego Beksińskiego to szczęka opada

0

@Adao420 20, nie no z 50 powinno mieć, nawet w Afryce machają komórkami

1

@FC1899Barca My to lubimy od pokoleń

4

@barcanawieki Golf IV po czipie

2

0

@Kazragore Sylwia dawno bolca nie miała, że z dnia na dzień coraz większe głupoty wypisuje

3

@MesQueUnClub96 wpisz se młody w google "gołe baby" nowy świat odkryjesz

2

@Culer_1906 Skończył się w Polsce i tak

0

@MesQueUnClub96 Nie mogę powiedzieć

4

@Ojciec5tkidzieci Nie no i nie podoba mi się, ale chociaż dzieciaki będą klub wspierać
Jezu jakie te koszulki są piękne

6

@mateusz1989VeB Niech się cieszy, że zębów nie zgubił xD

9

@tomek8756 100 złotych za obrażanie Staśko, nienajgorsza cena

2

@Kengo Alisson Arnold Dijk Walker Cancelo Dier Bernardo Saka Son Eriksen Jesus, ale myślę żeby Sake wywalić

1

1

@IronSanHybrid Dlatego to moja ulubiona drużyna

1

@marcin62 Prosta sprawa

0

@Kgorecki2500 Może Bayern za friko chce go zakontraktować z pensja Lewego

1

@barcanawieki Miłość do klubu > liga mistrzów od zawsze

0

@Sulimo Lepsze to od wrzucania zdjęć siostry
@Rust_Cohle Ja piję bez powodów, haha

1

@marcin62 To brzmi gorzej niż nagrywki z 2012 xD

lepiej jak pił

0

@Rust_Cohle Weź, bo będzie musiał po perle iść do sklepu

6

@Jakchcesz W końcu ma Alice na avatarze z filmu Bliżej, więc pewnie nie potrafi nie myśleć o jakimś chłopie dłużej niż 5 minut

7

@Survier City w grupie i zobaczymy

36

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/FQJXwfgZ4I4Dq3Qgp7tV86yK0w581Crh.mp4
Nara frajerzy, pijcie colke ze słomki papierowej

3

@skubi99 Zepsuta akcja i uśmieszek na twarzy xD

34

@Hubsao Środowa noc to wody czas

0

@Vebrol 200 złotych

16

@MesQueUnClub96 Młody idź spać bo niedowidzisz, za dużo monsterkow

1

@HighestInTheRoom Współczuję xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?