Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca To chyba prank, ale jak zobaczysz obrazy takiego Beksińskiego to szczęka opada
0
@Adao420 20, nie no z 50 powinno mieć, nawet w Afryce machają komórkami
1
@FC1899Barca My to lubimy od pokoleń
4
@barcanawieki Golf IV po czipie
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/7HoLaj7zzR2NgHKxoR1vUqZ5ZUUNYNH6.jpeg
Dzień dobry Panie kierowniku..
0
@Kazragore Sylwia dawno bolca nie miała, że z dnia na dzień coraz większe głupoty wypisuje
3
@MesQueUnClub96 wpisz se młody w google "gołe baby" nowy świat odkryjesz
2
@Culer_1906 Skończył się w Polsce i tak
0
@MesQueUnClub96 Nie mogę powiedzieć
4
@Ojciec5tkidzieci Nie no i nie podoba mi się, ale chociaż dzieciaki będą klub wspierać
Jezu jakie te koszulki są piękne
6
@mateusz1989VeB Niech się cieszy, że zębów nie zgubił xD
9
@tomek8756 100 złotych za obrażanie Staśko, nienajgorsza cena
2
@Kengo Alisson Arnold Dijk Walker Cancelo Dier Bernardo Saka Son Eriksen Jesus, ale myślę żeby Sake wywalić
1
@taris https://i1.jbzd.com.pl/comments/2022/07/normal/w7Lxths2nFygfpqHsrhBE5uxDGuq7Ff1.jpg xD
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/G5wZW2oB02wfmXLY3gfPCeGKUz6x0QyA.png
Największy ship w polskim sporcie
1
@IronSanHybrid Dlatego to moja ulubiona drużyna
1
@marcin62 Prosta sprawa
0
@Kgorecki2500 Może Bayern za friko chce go zakontraktować z pensja Lewego
1
@barcanawieki Miłość do klubu > liga mistrzów od zawsze
0
@Sulimo Lepsze to od wrzucania zdjęć siostry
@Rust_Cohle Ja piję bez powodów, haha
1
@marcin62 To brzmi gorzej niż nagrywki z 2012 xD
0
@Rust_Cohle Weź, bo będzie musiał po perle iść do sklepu
6
@Jakchcesz W końcu ma Alice na avatarze z filmu Bliżej, więc pewnie nie potrafi nie myśleć o jakimś chłopie dłużej niż 5 minut
7
@Survier City w grupie i zobaczymy
36
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/FQJXwfgZ4I4Dq3Qgp7tV86yK0w581Crh.mp4
Nara frajerzy, pijcie colke ze słomki papierowej
3
@skubi99 Zepsuta akcja i uśmieszek na twarzy xD
34
@Hubsao Środowa noc to wody czas
0
@Vebrol 200 złotych
16
@MesQueUnClub96 Młody idź spać bo niedowidzisz, za dużo monsterkow
1
@HighestInTheRoom Współczuję xD