Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom0VeB A mówią, że w Polsce ludzie nie mają pieniędzy
1
@FC1899Barca Spokojnie maszyna jeszcze nienaoliwiona
14
@FCB_dimiC Mówi same banały, oczywiste rzeczy, które każdy wie kto ma więcej niż 30 iQ przy czym drze mordę do tej kamerki próbując działać na emocjach jak dziecko z psychiatryka xD Ogólnie kontent dla patusow i debili
0
@FCB_dimiC Wszystko
1
@Criss18Barca Zazdroszczę takich przypływów wspomnień xDD
4
@lucas/catalan Dziwny kierunek, chyba chce walczyć o Q2 co kwalifikacje i o punkt w wyścigu
0
@Danny Gaucho Dziwie się, że Messi karnych nie strzela, ale no ładnie Neymar sezon zaczyna od 2 goli
0
Jak tam wczoraj Mbappe Messi i Neymar zagrali?
3
I w Mercedesie humor gituwa
0
Co to są za ulomy, niesamowite
0
Hahahahaa co do boxu, dobra kończyc ten sezon
0
Grande strategia
1
@KapiFCB Po prostu Ferrari to ulomy jakieś, mietki spod żabki robią wymiany opon
0
Sainz pewnie do końca, duża szansa dla niego
1
I tak Verstappen mało stracił po takim czymś
0
Co Russell robi, król
0
Co za ofermy z Ferrari
0
@Rust_Cohle Straszna amatorka w cholerę
0
@mekston To są sabotażyści
0
Dobra paź Perez już puścił
0
Russell słabiutki
0
Ale długi pit Ferrari
0
No w końcu w domku można oglądać, widać ciekawy wyścig
0
Jak tam wyscig, bo nie może człowiek oglądać?
2
@Danny Gaucho Tak średnio z tymi dawcami, zazwyczaj w środku kisiel zostaje po nich
0
U was na motocyklistów też się mówi Pan/Pani zdrapka?
1
@Xpert77 1. Leclerc 2. Russell 3. Sainz 4. Verstappen
0
@MesQueUnClub96 Na tym torze przy tym wyprzedzaniu Verstappen może koło 3/4 miejsca się zakręci o ile sam nie dojedzie
1
@MesQueUnClub96 Niezły żart xD
3
@MesQueUnClub96 To niezły pech przyjmować piłkę zamiast walić od razu na pusta xD