0

@Tom0VeB A mówią, że w Polsce ludzie nie mają pieniędzy

1

@FC1899Barca Spokojnie maszyna jeszcze nienaoliwiona

14

@FCB_dimiC Mówi same banały, oczywiste rzeczy, które każdy wie kto ma więcej niż 30 iQ przy czym drze mordę do tej kamerki próbując działać na emocjach jak dziecko z psychiatryka xD Ogólnie kontent dla patusow i debili

0

@FCB_dimiC Wszystko

1

@Criss18Barca Zazdroszczę takich przypływów wspomnień xDD

4

@lucas/catalan Dziwny kierunek, chyba chce walczyć o Q2 co kwalifikacje i o punkt w wyścigu

0

@Danny Gaucho Dziwie się, że Messi karnych nie strzela, ale no ładnie Neymar sezon zaczyna od 2 goli

0

Jak tam wczoraj Mbappe Messi i Neymar zagrali?

3

I w Mercedesie humor gituwa

0

Co to są za ulomy, niesamowite

0

Hahahahaa co do boxu, dobra kończyc ten sezon

0

Grande strategia

1

@KapiFCB Po prostu Ferrari to ulomy jakieś, mietki spod żabki robią wymiany opon

0

Sainz pewnie do końca, duża szansa dla niego

1

I tak Verstappen mało stracił po takim czymś

0

Co Russell robi, król

0

Co za ofermy z Ferrari

0

@Rust_Cohle Straszna amatorka w cholerę

0

@mekston To są sabotażyści

0

Dobra paź Perez już puścił

0

Russell słabiutki

0

Ale długi pit Ferrari

0

No w końcu w domku można oglądać, widać ciekawy wyścig

0

Jak tam wyscig, bo nie może człowiek oglądać?

2

@Danny Gaucho Tak średnio z tymi dawcami, zazwyczaj w środku kisiel zostaje po nich

0

U was na motocyklistów też się mówi Pan/Pani zdrapka?

1

@Xpert77 1. Leclerc 2. Russell 3. Sainz 4. Verstappen

0

@MesQueUnClub96 Na tym torze przy tym wyprzedzaniu Verstappen może koło 3/4 miejsca się zakręci o ile sam nie dojedzie

1

@MesQueUnClub96 Niezły żart xD

3

@MesQueUnClub96 To niezły pech przyjmować piłkę zamiast walić od razu na pusta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?