Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nano22 Mordowali to mało powiedziane
https://wmeritum.pl/362-sposoby-upa-mordowanie-polakow/33331
0
Nie no nie rozumiem tej sławy Travisa Scotta, przecież on w większości kawałków wyje pod nosem i używa tak wkurw.. autotune'a, że uszy bolą, w dodatku ma lipny wokal w co drugim numerze xD
10
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1659468399Iv9l09G4Gli7VOZpvtglPv,w400.jpg
Polka w raju xD
0
@FC1899Barca 200-300 przy 0 zniżkach? W zależności od auta będzie bulic 2.5 k + i to z małą pojemnością bez AC xD
0
@MesQueUnClub_87 Dlaczego ma się nie zaadaptować? Jednym po prostu to przychodzi łatwiej drugim trudniej, jeszcze jak masz z kim to w ogóle żaden problem poza początkowa bariera językowa. Lepsze to od bycia robakiem w Polsce i myślenia, czy jak kupię sobie buty w tym miesiącu, bądź pójdę do dentysty to mi starczy na chleb do 1
0
@BulaKG Stary odstaw ten towiec
0
https://mobile.twitter.com/DaduFed/status/1554574690596921347
@MesQueUnClub96 pamiętaj
18
@tristan87 Brakuje czarnej kanapy
0
@Lola120 Łatwiej będzie znaleźć Justyna :)
0
@Lola120 I cyk idziemy stalkowac
3
@Pawel13sz Jakby miał długie włosy to bym się nabrał
3
@Lionel_Messi10 Ale jajca
2
@Comfortable_ A to kur.. UPS xD
1
@MesQueUnClub96 Taka co się gzdzila z graczami Lola i youtuberami, potem zaczęła streamowac, ale coś się kaska nie zgadza chyba
0
@PawkoFCB sexworking tak zwany
0
@Ruchks Wpisz sobie, sama się kiedyś przyznała, śmieje się z tego względu, że OF założyła za 20 dolców i softy tam wysyła, a była prostytutka dla Niemców i Turasow xD
0
Wiecie, że Mrs Honey pracowała w burdelu w Berlinie? Nie? To już wiecie xD
2
@Bartas7VeB Hahaha to tak jakby ktoś ogłosił piłkarza a ten wywalił, że nie będzie dla nich grał xDD
4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/FNTcv43A7qAOfifo1gIc82p8c6SgumGr.jpg
Do wszystkiego dopłaty xDDD
0
@Encore Zboczeniec
0
@Encore Oczywiście, wielki Brazol
3
@tomek8756 ale po 2019 znowu byś musial przeżywać wojnę i covid xD
2
@MesQueUnClub96 Weź zjedz tam gdzie masz drużynę i zakładka "Admin", a następnie "User profile"
https://zapodaj.net/images/c581a77d7f70b.jpg
5
@MesQueUnClub96 Po prostu ślepy jesteś
0
@Encore Nikogo, po co miałbym się dzielić alkoholem
5
@Encore Hazard, kiedy jeszcze umiał grać w piłkę
0
@barcelonaLM To w co Chinole będą strzelać?
1
@Kgorecki2500 No i gdzie ta zdecydowana reakcja Chin?
Okej z minuty na minutę coraz ciekawiej
6
@ranger3120 Nie, lepiej ułóż mi tarota i powiedz co tam w horoskopie
3
@Rl9k1nG Fajerwerki w tym roku szybko puszczają
Ciekawe czy Chinolom psycha siadzie