0

Jak tam Hohland?

1

@P33ck Nunez opluty, przecież Firmino od 2 lat bez formy jest

1

Hamilton się skończył

0

Verstappen się popłakał, Russell > oponiarz

1

Norris co za czas

1

Grande strategia w wyścigu musi być

2

To Perez się popisał

1

@MesQueUnClub96 Hamburg też dziady xD

0

Leverkusen widzę ładnie sezon rozpoczyna, a liczyłem na nich w lidze xD

0

@TR3YWAY Jakiś finał czegoś tam xD

0

Komentarz usunięty

0

@Esteban_ Przy takim pressingu i chęciach jak dziś remis ugrają :)

2

6:0 z ogórkami

0

@P33ck Nie oszukujemy się, liga hiszpańska z roku na rok jest coraz mniej prestiżowa. A wygrana LM przez Real to frajerstwo trzech drużyn, PSG, Chelsea i City xD No i ten finał w którym Real wygrał po 1 celnym strzale?

0

0

Ta liga hiszpańska to niezła komedia będzie, Jesus hattrick

0

@Rust_Cohle Spokojnie nadchodzą lepsze czasy i też będzie się z czego cieszyć :D

1

@Rust_Cohle Hahaha, ale przyznaj, że to świętowanie po tym sezonie było zabawne xD

5

@Rust_Cohle Raz wygraliście ligę i widzę krzepy dostałeś

4

Jesus jest przepiękny, ale będzie majster w tym sezonie

0

@Striker Krótko xD

1

Legia Legia Legia CWKS jeszcze jeden i jeszcze raz Legia Legia ja kocham was

1

@VamosGirl Syf
Lepiej już Ibizę kup sobie

0

@MesQueUnClub96 We mi kup smy na metku, happy hours jest

4

@mateusz1989VeB Największy pod względem frajerstwa

0

@mekston No niestety rodzinka się zjechała, chrzciny i to tyle z F1, co za katastrofa

1

@RobiS I kosmici na nowo piramidy wybudują

0

To co zaraz Ameryczka z Chinami będzie się napierdzielac laserkami i reset na ziemi będzie

10

@barcelonaLM Pique humor gituwa

0

Da się jeszcze wrzucać do spamu ludzi na messengerze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?