Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam Hohland?
1
@P33ck Nunez opluty, przecież Firmino od 2 lat bez formy jest
1
Hamilton się skończył
0
Verstappen się popłakał, Russell > oponiarz
1
Norris co za czas
1
Grande strategia w wyścigu musi być
2
To Perez się popisał
1
@MesQueUnClub96 Hamburg też dziady xD
0
Leverkusen widzę ładnie sezon rozpoczyna, a liczyłem na nich w lidze xD
0
@TR3YWAY Jakiś finał czegoś tam xD
0
Komentarz usunięty
0
@Esteban_ Przy takim pressingu i chęciach jak dziś remis ugrają :)
2
6:0 z ogórkami
0
@P33ck Nie oszukujemy się, liga hiszpańska z roku na rok jest coraz mniej prestiżowa. A wygrana LM przez Real to frajerstwo trzech drużyn, PSG, Chelsea i City xD No i ten finał w którym Real wygrał po 1 celnym strzale?
0
@Rust_Cohle https://godanparty.pl/img/137459/85986BO tak Cię czasem wyobrażam
0
Ta liga hiszpańska to niezła komedia będzie, Jesus hattrick
0
@Rust_Cohle Spokojnie nadchodzą lepsze czasy i też będzie się z czego cieszyć :D
1
@Rust_Cohle Hahaha, ale przyznaj, że to świętowanie po tym sezonie było zabawne xD
5
@Rust_Cohle Raz wygraliście ligę i widzę krzepy dostałeś
4
Jesus jest przepiękny, ale będzie majster w tym sezonie
0
@Striker Krótko xD
1
Legia Legia Legia CWKS jeszcze jeden i jeszcze raz Legia Legia ja kocham was
1
@VamosGirl Syf
Lepiej już Ibizę kup sobie
0
@MesQueUnClub96 We mi kup smy na metku, happy hours jest
4
@mateusz1989VeB Największy pod względem frajerstwa
0
@mekston No niestety rodzinka się zjechała, chrzciny i to tyle z F1, co za katastrofa
1
@RobiS I kosmici na nowo piramidy wybudują
0
To co zaraz Ameryczka z Chinami będzie się napierdzielac laserkami i reset na ziemi będzie
10
@barcelonaLM Pique humor gituwa
0
Da się jeszcze wrzucać do spamu ludzi na messengerze?