0

@malicinho Leczenie rannych żołnierzy?

11

@MesQueUnClub_87 Tzn Bukkake

0

@Kengo Ale im Pan powiedział

0

@Esteban_ Skoro tak to trzeba koszulkę Argentyny wziąć

0

@Esteban_ Ja na vinted wyrwałem koszulkę Arsenalu z metkami za 40 ziko xD

0

@Rust_Cohle Dokładnie, kosztuje te 7, czy 7.5, a robi punktów tyle ile Salah

3

@MesQueUnClub_87 Kawa daje kopa na chwilę, później zamula, brzuch po niej boli i w dodatku smakuje jak go.., ogólnie źle wpływa na organizm. O czarnej oczywiście mówię, jedynie latte raz na jakiś czas sobie wypije gdzie mam 3/4 mleka xD

0


Najlepszy moment w polskim rapie 3:10

2

@Deviler Właśnie rozdaje karty

3

@barcelonaLM Chiny sobie mogą dużo gadać, oni nie mają żadnego doświadczenia w czasie wojny, amerykańskie siły mają praktykę, ich oddziały brały udział w wielu misjach w najcięższych warunkach, Ameryka by ich zmiotła z powierzchni ziemi, niech tak szabelką nie machają lepiej.

2

@barcelonaLM
"Ktoś puścił w świat plotkę, że Pelosi odwidzi Tajwan. Chiny robią pokaz siły. Pelosi nie leci na Tajwan bo nie było to planowane. USA wychodzi na tchórzy :)
Tak działa propaganda.
--
- Biden odradza wizytę Pelosi na Tajwanie.
- Wojsko odradza wizytę Pelosi na Tajwanie.
- W oficjalnych planach wizyty w Azji nie ma Tajwanu.
- Xi i Biden gadali telefonicznie i z oficjalnych wiadomości Xi raczej chce uspokojenia niż zaostrzenia sytuacji (tak przynajmniej można wywnioskować z tego co dotarło do opinii publicznej)
- Chiny mają obecnie spore problemy wewnętrzne. Trochę im gospodarka siada i wojna raczej nie jest im teraz potrzebna.
- Konflikt zbrojny spowodowałby teraz sankcje i utratę znacznej części rynku Europejskiego co w obecnej sytuacji byłoby dla nich problematyczne.
"

19

@Encore Gejoza, jeden leży na drugim, trzeci na nodze czwartego siedzi i jeszcze rękę podpiera o drugie udo, prawie o kutos
Jeszcze Paredes łapie Neymara, nie mogę xD Jedynie Messi trzyma fason

2

@Kidd Przeciągnij zawodnika, na przykład napastnika na obrońcę i już masz 3 4 3

3

@333tricampeones333 Gwiazda płatków śniadaniowych dla drużyny chyba

0

@paweldunajecfcb Kocioł bałkański tak zwany xD

1

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/ZFFENce2l5Gp278PE65ycN2z4qQHi1nQ.mp4
Kolumny wojskowe Azerbejdżanu jadą na linię kontaktu z Armeńskimi Siłami Zbrojnymi.

23

@FCB24 Przecież to nie fani Barcy tylko terrorysty z Rosario, którzy się oszukują xD

8

Marco Reus proszę państwa

3

@ChampionLW Ja tylko w robotaju do końca życia

5

@Encore Wenger i Ferguson to byli trenerzy

0

Jeden dzień na TVP 1, dobry melodramat

15

@Kusco15 Tak samo jak bez mężczyzn teraz byś siedział w szałasie do dzisiaj bez prądu i wszystkich wygód, a samochód to byś sobie mógł oczami wyobraźni zobaczyć, a nie na drogach :)
Faceci są odpowiedzialni za praktycznie cały postęp cywilizacyjny.

0


Teraz Xavi "trawa była zbyt mocno polana, na naszej połowie w okolicy pola karnego była 5 milimetrów za długa, piłka lekko skręcała przy podaniach"

0

@Homeopata8989 Bardzo dobrze, spaduwa z nim z Arsenalu

7

@Kondziubarca Lewus się skończył

0

@Janiama Omegi dla bezdomnych i timexy dla biedaków

1

@tomek8756 Łeb mnie boli

4

@Vampir707 Podnoszą podatki źle, obniżają źle xD

3

@Pilka_jest_okragla Przeczuwam, że to będzie ostatni wybitny sezon Messiego w karierze ze względu na MŚ i wiek już

14

@IronSanHybrid Straszny chłam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?