Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malicinho Leczenie rannych żołnierzy?
11
@MesQueUnClub_87 Tzn Bukkake
0
@Kengo Ale im Pan powiedział
0
@Esteban_ Skoro tak to trzeba koszulkę Argentyny wziąć
0
@Esteban_ Ja na vinted wyrwałem koszulkę Arsenalu z metkami za 40 ziko xD
0
@Rust_Cohle Dokładnie, kosztuje te 7, czy 7.5, a robi punktów tyle ile Salah
3
@MesQueUnClub_87 Kawa daje kopa na chwilę, później zamula, brzuch po niej boli i w dodatku smakuje jak go.., ogólnie źle wpływa na organizm. O czarnej oczywiście mówię, jedynie latte raz na jakiś czas sobie wypije gdzie mam 3/4 mleka xD
0
Najlepszy moment w polskim rapie 3:10
2
@Deviler Właśnie rozdaje karty
3
@barcelonaLM Chiny sobie mogą dużo gadać, oni nie mają żadnego doświadczenia w czasie wojny, amerykańskie siły mają praktykę, ich oddziały brały udział w wielu misjach w najcięższych warunkach, Ameryka by ich zmiotła z powierzchni ziemi, niech tak szabelką nie machają lepiej.
2
@barcelonaLM
"Ktoś puścił w świat plotkę, że Pelosi odwidzi Tajwan. Chiny robią pokaz siły. Pelosi nie leci na Tajwan bo nie było to planowane. USA wychodzi na tchórzy :)
Tak działa propaganda.
--
- Biden odradza wizytę Pelosi na Tajwanie.
- Wojsko odradza wizytę Pelosi na Tajwanie.
- W oficjalnych planach wizyty w Azji nie ma Tajwanu.
- Xi i Biden gadali telefonicznie i z oficjalnych wiadomości Xi raczej chce uspokojenia niż zaostrzenia sytuacji (tak przynajmniej można wywnioskować z tego co dotarło do opinii publicznej)
- Chiny mają obecnie spore problemy wewnętrzne. Trochę im gospodarka siada i wojna raczej nie jest im teraz potrzebna.
- Konflikt zbrojny spowodowałby teraz sankcje i utratę znacznej części rynku Europejskiego co w obecnej sytuacji byłoby dla nich problematyczne.
"
19
@Encore Gejoza, jeden leży na drugim, trzeci na nodze czwartego siedzi i jeszcze rękę podpiera o drugie udo, prawie o kutos
Jeszcze Paredes łapie Neymara, nie mogę xD Jedynie Messi trzyma fason
2
@Kidd Przeciągnij zawodnika, na przykład napastnika na obrońcę i już masz 3 4 3
3
@333tricampeones333 Gwiazda płatków śniadaniowych dla drużyny chyba
0
@paweldunajecfcb Kocioł bałkański tak zwany xD
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/ZFFENce2l5Gp278PE65ycN2z4qQHi1nQ.mp4
Kolumny wojskowe Azerbejdżanu jadą na linię kontaktu z Armeńskimi Siłami Zbrojnymi.
23
@FCB24 Przecież to nie fani Barcy tylko terrorysty z Rosario, którzy się oszukują xD
8
Marco Reus proszę państwa
3
@ChampionLW Ja tylko w robotaju do końca życia
5
@Encore Wenger i Ferguson to byli trenerzy
0
Jeden dzień na TVP 1, dobry melodramat
15
@Kusco15 Tak samo jak bez mężczyzn teraz byś siedział w szałasie do dzisiaj bez prądu i wszystkich wygód, a samochód to byś sobie mógł oczami wyobraźni zobaczyć, a nie na drogach :)
Faceci są odpowiedzialni za praktycznie cały postęp cywilizacyjny.
0
Teraz Xavi "trawa była zbyt mocno polana, na naszej połowie w okolicy pola karnego była 5 milimetrów za długa, piłka lekko skręcała przy podaniach"
0
@Homeopata8989 Bardzo dobrze, spaduwa z nim z Arsenalu
7
@Kondziubarca Lewus się skończył
0
@Janiama Omegi dla bezdomnych i timexy dla biedaków
1
@tomek8756 Łeb mnie boli
4
@Vampir707 Podnoszą podatki źle, obniżają źle xD
3
@Pilka_jest_okragla Przeczuwam, że to będzie ostatni wybitny sezon Messiego w karierze ze względu na MŚ i wiek już
14
@IronSanHybrid Straszny chłam