0

@Ojciec5tkidzieci Jak dla mnie Leeds, Bournemouth i Fulham lecą

26

@TheNekro94 Nie no litra w 5 minut jeszcze nie wypiłem

1

@Nano22 W Polsce na dermatologów też się czeka tyle i to prywatnie. Chyba że się do głupka pójdzie bez wiedzy.

4

@Bartas7VeB Mocne słowa jak na maskotkę i tiktokera

76

@Vampir707 Ty takim trollem jesteś słabym, czy głupi po prostu? Pytam z ciekawości. Jak nie wiesz jak Jarosław z bandom złodziei napędzają inflację, to weź już może nos w książki wsadz zanim się rok szkolny zacznie i będziesz na korytarzu głupoty opowiadał w szkole.

0

@Nano22 Zmień towarzystwo xD W Amazonie to i za 5 tysięcy bym nie chciał pracować, kołchoz zasrany xD

0

@FC1899Barca Zdrowy chłop

0

@koksik2700 Jak na moje to możesz i tam 16 włożyć, z SSD 200 razy szybciej będzie chodził

1

@Volk Ale przecież Chrześcijanie wcale nie są prześladowani :)

3

@kamiVeB Kogo obchodzi jakieś City

0

@Rust_Cohle Mecze przedsezonowe mieli słabe i chyba się nie wzmocnili specjalnie. Też sądzę, że będą walczyć o utrzymanie, ale no grają u siebie i punkt mogą wyrwać przy frajerskiej postawie Armatek.

9

@MrShakira Tak Barca dopina transfer Silvy jak im dźwigni nie zaakceptowali i proszą Busquetsa, i Pique żeby obniżyli wynagrodzenie, bo inaczej nie zarejestrują piłkarzy. Teraz na dodatek mają dopinać transfer gościa, który będzie zarabiał pewnie 10 mln netto za sezon gry? XD

2

@Rust_Cohle Już jutro weryfikacja Arsenalu, to dlatego od 2 spać nie mogę xD

19

@Rust_Cohle Lepiej wstawić 50 x razy to samo info odnośnie jakiegoś zawodnika kilka sekund po sobie z tier 4 xD
Pasta pewnie przeszkadzała wielu osobom.

6

@Kgorecki2500 Jeszcze lepiej się dachuje

0

@matirix20 Że nie będzie kupował zawodników z Afryki dopóki nie przestaną grać zima PNA, lub gracze się nie zrzekną gry w tym pucharze

0

2

@Encore Staśko to za 20 tys pewnie tam poszła, nikt jej tyłu by nie dał xD To jak kapela, za stowe by odchody zjadl

9

@Rl9k1nG Niech cały kraj spłonie najlepiej

0

@PatrykBarca Na przykład nazywany najlepszym w historii przez wielu Maradona.

0

@tristan87 Brawo kolejne rakowisko na świeczniku

1

Laurentiis - Nie będziemy już podpisywać umow z zawodnikami z Afryki, chyba że zgodzą się na zrzeczenie gry w PNA. Albo to podpiszą, albo nie będzie transferów. Rozgrywki PNA trwają w tym samym czasie co Serie A. I my jesteśmy idiotami, gdyż płacimy im pensje za grę nie dla nas, tylko dla reprezentacji, do czego zobowiązują nas zapisy w ich kontraktach wymagane przez FIFA.

I dobrze, krótko. Dosyć dawania się dymać, brawo Aurelio

0

@MesQueUnClub96 ???? Przesledz sobie moje komentarze i policz ile jest w "Twoim okręgu"

0

@MesQueUnClub96 W prawie każdym temacie jestem aktywny

1

@Jakchcesz Skumał, że bezbeka napisał, a jedynie liścia ktoś, by mógł mu wypłacić xDD

0

@marcin62 A Messi rok temu

0

@marcin62 Niech on już wypier..

15

@tristan87 Oni ciągle dla ćpuna klękali? XD

0

@RobiS Nie lepiej herbatę miętowa wypić?

0

@gumaz Startuje, w tym roku walka o koszulkę najlepszego górala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?