Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Jak dla mnie Leeds, Bournemouth i Fulham lecą
26
@TheNekro94 Nie no litra w 5 minut jeszcze nie wypiłem
1
@Nano22 W Polsce na dermatologów też się czeka tyle i to prywatnie. Chyba że się do głupka pójdzie bez wiedzy.
4
@Bartas7VeB Mocne słowa jak na maskotkę i tiktokera
76
@Vampir707 Ty takim trollem jesteś słabym, czy głupi po prostu? Pytam z ciekawości. Jak nie wiesz jak Jarosław z bandom złodziei napędzają inflację, to weź już może nos w książki wsadz zanim się rok szkolny zacznie i będziesz na korytarzu głupoty opowiadał w szkole.
0
@Nano22 Zmień towarzystwo xD W Amazonie to i za 5 tysięcy bym nie chciał pracować, kołchoz zasrany xD
0
@FC1899Barca Zdrowy chłop
0
@koksik2700 Jak na moje to możesz i tam 16 włożyć, z SSD 200 razy szybciej będzie chodził
1
@Volk Ale przecież Chrześcijanie wcale nie są prześladowani :)
3
@kamiVeB Kogo obchodzi jakieś City
0
@Rust_Cohle Mecze przedsezonowe mieli słabe i chyba się nie wzmocnili specjalnie. Też sądzę, że będą walczyć o utrzymanie, ale no grają u siebie i punkt mogą wyrwać przy frajerskiej postawie Armatek.
9
@MrShakira Tak Barca dopina transfer Silvy jak im dźwigni nie zaakceptowali i proszą Busquetsa, i Pique żeby obniżyli wynagrodzenie, bo inaczej nie zarejestrują piłkarzy. Teraz na dodatek mają dopinać transfer gościa, który będzie zarabiał pewnie 10 mln netto za sezon gry? XD
2
@Rust_Cohle Już jutro weryfikacja Arsenalu, to dlatego od 2 spać nie mogę xD
19
@Rust_Cohle Lepiej wstawić 50 x razy to samo info odnośnie jakiegoś zawodnika kilka sekund po sobie z tier 4 xD
Pasta pewnie przeszkadzała wielu osobom.
6
@Kgorecki2500 Jeszcze lepiej się dachuje
0
@matirix20 Że nie będzie kupował zawodników z Afryki dopóki nie przestaną grać zima PNA, lub gracze się nie zrzekną gry w tym pucharze
0
Zawodnicy z Afryki po słowach Laurentiisa w Serie A https://www.albawaba.com/sites/default/files/2020-06/torino%20fc.jpg?width=1200&enable=upscale
2
@Encore Staśko to za 20 tys pewnie tam poszła, nikt jej tyłu by nie dał xD To jak kapela, za stowe by odchody zjadl
9
@Rl9k1nG Niech cały kraj spłonie najlepiej
0
@PatrykBarca Na przykład nazywany najlepszym w historii przez wielu Maradona.
0
@tristan87 Brawo kolejne rakowisko na świeczniku
1
Laurentiis - Nie będziemy już podpisywać umow z zawodnikami z Afryki, chyba że zgodzą się na zrzeczenie gry w PNA. Albo to podpiszą, albo nie będzie transferów. Rozgrywki PNA trwają w tym samym czasie co Serie A. I my jesteśmy idiotami, gdyż płacimy im pensje za grę nie dla nas, tylko dla reprezentacji, do czego zobowiązują nas zapisy w ich kontraktach wymagane przez FIFA.
I dobrze, krótko. Dosyć dawania się dymać, brawo Aurelio
0
@MesQueUnClub96 ???? Przesledz sobie moje komentarze i policz ile jest w "Twoim okręgu"
0
@MesQueUnClub96 W prawie każdym temacie jestem aktywny
1
@Jakchcesz Skumał, że bezbeka napisał, a jedynie liścia ktoś, by mógł mu wypłacić xDD
0
@marcin62 A Messi rok temu
0
@marcin62 Niech on już wypier..
15
@tristan87 Oni ciągle dla ćpuna klękali? XD
0
@RobiS Nie lepiej herbatę miętowa wypić?
0
@gumaz Startuje, w tym roku walka o koszulkę najlepszego górala