Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Kowal czasem coś trafia jak widziałem xD
2
@Ojciec5tkidzieci Babom się we łbie powaliło, bycie średniej urody kobieta+ w Europie to jak granie na cheatach i przechodzenia życia na amatorze, powinna ponieść adekwatne konsekwencje jakie, by poniósł chłopak, który okazałby się winnym
1
@Rust_Cohle Chcesz każdy mecz tak typowac ? Nie uda się
0
@GCBW Idzie już oferta za Tielemansa
0
@Encore W tym sezonie robi majstra, jedynie można się Liverpoolu bać
3
@bartekvisca W Niemczech 1.744 za 95 u nas 1.562 i zarabiamy 4.5 razy mniej, matematykę zostawiam Tobie
21
@Nefir Tymczasem Betis, który wygrywa krajowy puchar, kończy na 5 miejscu w lidze i dochodzi do 1/8 LE nie może zarejestrować piłkarzy pomimo tego, że sprzedali prawa CVC xDD
3
@Kidd Ktoś go za 7 kupił w ogóle? XD Już Mbeumo lepszy za 6
0
@Khajio Agrest i wiśnia
0
@barcelonaLM Oj grabia sobie
1
@MesQueUnClub96 A kogo to interesuje? Mnie też nie puści szef do siostry do Niemiec żebym wykonywał przez określony czas ta samą pracę, a ten mi jeszcze będzie płacił jakbym pracował, w dodatku moga się kontuzji nabawić. Tu są wykładane grube miliony i przede wszystkich zawodnik powinien wykonywać polecenia szefa w pracy, a jak coś nie pasuje to się zwalniasz, proste
0
@Danny Gaucho Krótka piłka
0
@LioMessi10 Lubię grać posiadanie piłki na betclicu, a tak na fortunie siedzę ze względu na aplikację a mnie wygodna
1
@Rewolucja123 Aż się film Prestiż przypomina xD
0
@FCB24 Jach?
0
@msmsms Podróże są dla mnie męczące, pewnie bym sobie poprawił uzębienie i kupił lepszy samochód, a resztę przewalił na ciuchy xD
0
@Kidd Okej dzięki za informacje :D
0
@Rust_Cohle Pewnie jeszcze świeże i pachnące 500 ziko w papierku Ci bank wypłacił
2
@MesQueUnClub96 Czekaj co Ty napisałeś właśnie? Czyli Bundesliga będzie lepsza jak Bayern będzie osłabiony, bo wtedy inni będą mieli jakiekolwiek szanse konkurować z nimi? Gdzie tu logika, tak się dogania inne ligi? XD Już wolę ligę francuska oglądać, bo chociaż fajne talenciaki tam graja
0
@Rust_Cohle Nie mam takich przyjemności w telewizorze xD
7
@MesQueUnClub96 Bundesliga xD
1
@PatrychoO 34 zlocisze piękny kawalerze, więc bez tragedii
0
Po dokonaniu płatności od razu się uzyskuje dostęp do Viaplay? Bo nie chciałbym Arsenalu oglądać 1 meczu na strumykach xD
Szkoda tylko, że są tam sporty drużynowe kobiet, nie wiem na co to komu
1
@Worny Nie no te końcówki rękawów i kołnierz to jak do spania
7
@FC1899Barca Po wczorajszym miałem sobie dzień przerwy zrobić, ale Panu Robertowi nie odmowie
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/9b1GALDYSarbIjQpzepBvLUginLyiVaG.mp4
Dla mnie to on jest biały i jest Polakiem
0
@Herato No przecież to wina Ronaldo wszystko i w ogóle strzela na pusta tylko, a Messi to miał pecha
0
@deyna2018 https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-10c-4-128gb-graphite-gray?gclid=CjwKCAjw3K2XBhAzEiwAmmgrAn7OxL5g2NmKKBy_Livle4lNsjgXZimJ9eIwmBRHwE-qiGFMpo6F2xoC5x8QAvD_BwE
0
Nie no genialne xD
0
@Slazzy Wpisałem w internet i wszystkiego się dowiedziałem w minutę, aż takie trudne? xD