0

@Emhyr Kowal czasem coś trafia jak widziałem xD

2

@Ojciec5tkidzieci Babom się we łbie powaliło, bycie średniej urody kobieta+ w Europie to jak granie na cheatach i przechodzenia życia na amatorze, powinna ponieść adekwatne konsekwencje jakie, by poniósł chłopak, który okazałby się winnym

1

@Rust_Cohle Chcesz każdy mecz tak typowac ? Nie uda się

0

@GCBW Idzie już oferta za Tielemansa

0

@Encore W tym sezonie robi majstra, jedynie można się Liverpoolu bać

3

@bartekvisca W Niemczech 1.744 za 95 u nas 1.562 i zarabiamy 4.5 razy mniej, matematykę zostawiam Tobie

21

@Nefir Tymczasem Betis, który wygrywa krajowy puchar, kończy na 5 miejscu w lidze i dochodzi do 1/8 LE nie może zarejestrować piłkarzy pomimo tego, że sprzedali prawa CVC xDD

3

@Kidd Ktoś go za 7 kupił w ogóle? XD Już Mbeumo lepszy za 6

0

@Khajio Agrest i wiśnia

0

@barcelonaLM Oj grabia sobie

1

@MesQueUnClub96 A kogo to interesuje? Mnie też nie puści szef do siostry do Niemiec żebym wykonywał przez określony czas ta samą pracę, a ten mi jeszcze będzie płacił jakbym pracował, w dodatku moga się kontuzji nabawić. Tu są wykładane grube miliony i przede wszystkich zawodnik powinien wykonywać polecenia szefa w pracy, a jak coś nie pasuje to się zwalniasz, proste

0

@Danny Gaucho Krótka piłka

0

@LioMessi10 Lubię grać posiadanie piłki na betclicu, a tak na fortunie siedzę ze względu na aplikację a mnie wygodna

1

@Rewolucja123 Aż się film Prestiż przypomina xD

0

@FCB24 Jach?

0

@msmsms Podróże są dla mnie męczące, pewnie bym sobie poprawił uzębienie i kupił lepszy samochód, a resztę przewalił na ciuchy xD

0

@Kidd Okej dzięki za informacje :D

0

@Rust_Cohle Pewnie jeszcze świeże i pachnące 500 ziko w papierku Ci bank wypłacił

2

@MesQueUnClub96 Czekaj co Ty napisałeś właśnie? Czyli Bundesliga będzie lepsza jak Bayern będzie osłabiony, bo wtedy inni będą mieli jakiekolwiek szanse konkurować z nimi? Gdzie tu logika, tak się dogania inne ligi? XD Już wolę ligę francuska oglądać, bo chociaż fajne talenciaki tam graja

0

@Rust_Cohle Nie mam takich przyjemności w telewizorze xD

7

@MesQueUnClub96 Bundesliga xD

1

@PatrychoO 34 zlocisze piękny kawalerze, więc bez tragedii

0

Po dokonaniu płatności od razu się uzyskuje dostęp do Viaplay? Bo nie chciałbym Arsenalu oglądać 1 meczu na strumykach xD
Szkoda tylko, że są tam sporty drużynowe kobiet, nie wiem na co to komu

1

@Worny Nie no te końcówki rękawów i kołnierz to jak do spania

7

@FC1899Barca Po wczorajszym miałem sobie dzień przerwy zrobić, ale Panu Robertowi nie odmowie

2

0

@Herato No przecież to wina Ronaldo wszystko i w ogóle strzela na pusta tylko, a Messi to miał pecha

0


Nie no genialne xD

0

@Slazzy Wpisałem w internet i wszystkiego się dowiedziałem w minutę, aż takie trudne? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?