Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 U mnie git, przeprowadź się :)
1
@Bocheno1 Co zrobił? XD City już przed Guardiola wygrywal ligę w Anglii, a Liverpool się ośmieszał na każdym kroku.
Guardiola co najwyżej wydał miliard na samą obronę xD
3
Laporta wiedział co mówi, że Dembele lepszy od Mbappe xD
1
Bombele> Lewus
2
Już widzę te piękne nagłówki w polskich mediach po tym meczu jak Lewy nie trafi xD
2
Lewandowski do zmiany, dramatyczny jest xD
3
@DarthVader69 Ładny ma uśmiech, ale do łydek Grealisha się nie umywa
3
Dembele najlepszy w ataku, Chelsea pewnie płacze
0
Po co on to przyjmował w ogóle?
1
Lewandowski nie wracaj do Polski
0
Chłop co Neymara się naogladal
0
Lewus nie popisuj się to nie WF
4
W Bayernie by trafił
3
Dembele ma potężny luz
0
@Transu96 Jak od Haalanda dzisiaj
0
Frankie firmoweczka z ekstraklapy
0
Ale pressuja, maszyna Xaviego nie nadąża xD
0
@Kimirionum Celina Dijon
1
@Wilczeq Wtedy składają ręce nawet
0
Dobra oglądamy cracka Klimale
1
Gdzie ten mecz, zZzzzzz
0
@Comfortable_ Chciałbym, byłbym młody i piękny, a nie tylko piękny jak teraz
6
@Luciano99 Głupoty do końca nigdy nie wyplewisz
14
Ale cringe człowieka łapie jak włączy jakiś stary utwór na YT, a tu swój komentarz sprzed 10 lat xD
3
@Encore Siata elegancka, ale to co robił Nazario w wieku 19 lat to nikt się nie zbliżył do tego poziomu, nawet Messi, czy Mbappe
0
@highway Mam btts.. Już wiadomo dlaczego
1
Tak czułem że w tym sezonie PSV po dobrych wzmocnieniach może przerwać dominację Ajaxu na podwórku
1
@arcziFCB Szykuje się niezły rozpierdziel
0
No i można wyłączyć Ajax, ale chłop odwalił
0
@arasz1819 Arsenal się nim interesował, podobno PSV go puścić może dopiero po dwumeczu z Monaco