0

@Uukasz_93 U mnie git, przeprowadź się :)

1

@Bocheno1 Co zrobił? XD City już przed Guardiola wygrywal ligę w Anglii, a Liverpool się ośmieszał na każdym kroku.
Guardiola co najwyżej wydał miliard na samą obronę xD

3

Laporta wiedział co mówi, że Dembele lepszy od Mbappe xD

1

Bombele> Lewus

2

Już widzę te piękne nagłówki w polskich mediach po tym meczu jak Lewy nie trafi xD

2

Lewandowski do zmiany, dramatyczny jest xD

3

@DarthVader69 Ładny ma uśmiech, ale do łydek Grealisha się nie umywa

3

Dembele najlepszy w ataku, Chelsea pewnie płacze

0

Po co on to przyjmował w ogóle?

1

Lewandowski nie wracaj do Polski

0

Chłop co Neymara się naogladal

0

Lewus nie popisuj się to nie WF

4

W Bayernie by trafił

3

Dembele ma potężny luz

0

@Transu96 Jak od Haalanda dzisiaj

0

Frankie firmoweczka z ekstraklapy

0

Ale pressuja, maszyna Xaviego nie nadąża xD

0

@Kimirionum Celina Dijon

1

@Wilczeq Wtedy składają ręce nawet

0

Dobra oglądamy cracka Klimale

1

Gdzie ten mecz, zZzzzzz

0

@Comfortable_ Chciałbym, byłbym młody i piękny, a nie tylko piękny jak teraz

6

@Luciano99 Głupoty do końca nigdy nie wyplewisz

14

Ale cringe człowieka łapie jak włączy jakiś stary utwór na YT, a tu swój komentarz sprzed 10 lat xD

3

@Encore Siata elegancka, ale to co robił Nazario w wieku 19 lat to nikt się nie zbliżył do tego poziomu, nawet Messi, czy Mbappe

0

@highway Mam btts.. Już wiadomo dlaczego

1

Tak czułem że w tym sezonie PSV po dobrych wzmocnieniach może przerwać dominację Ajaxu na podwórku

1

@arcziFCB Szykuje się niezły rozpierdziel

0

No i można wyłączyć Ajax, ale chłop odwalił

0

@arasz1819 Arsenal się nim interesował, podobno PSV go puścić może dopiero po dwumeczu z Monaco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?