0

Na twarzy masz trochę smutku jak Flojd i Wiro


1

@RobiS Ja nawet nie sprawdzałem tych meczy dziś, wyskoczyło no i mówię fajnie

3

Hehe za ostatnie 3 zeta jeszcze z tamtego sezonu puściłem dziś kupon, i cyk 63 wygrane, no i ez. Widać że forma będzie w tym roku.

2

@ranger3120 No i Giggs za Salaha, nieważne że na lewej grał xD

1

@Encore Lampard za Gerrarda, Vidic za Dajka, Cech za Schmeichela to minimum

5

@Transu96 Szanuje, że do Gothica i Hirosów III kompa rok składasz

2

@Norkusik Dokładnie, komicznie to wygląda, jak ktoś pisze publicznie w necie to niech się liczy z tym, że dla innych to wygląda absurdalnie

0

@barcelonaLM Brawo Sainz, króciutko

0

@Vebrol Siedzi koszuleczka

2

@Clue Ja go widzę w Arsenalu wygrywającego ligę mistrzów, wierzę Leo

2

@Kidd Wie gdzie tyłkiem przyszorowac żeby się ustawić

0

@Rl9k1nG Chodzi o spam tutaj, trzeba się ulatniać zawsze na 3 h

0

@mordini123 Znowu te skoki, oby wszędzie wiało i się nie odbywały zawody

1

@FC1899Barca Arsenal
Barsa
Leverkusen
P$G
Juventus
Ajax
Porto

1

@MICHU_LOKU123 No co dobra pierdziawa

8

@HansFCB Dembele lepszy marketing od sociali Barsy

0

@HighestInTheRoom O matko i dzień zepsuty

0


Problem z cukrem

1

@GeneralXavi Dobra weź kup sobie Robercika z odwrócona "M" zamiast "W"

0

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2022/03/arsenal-22-23-third-kit-9.jpg
W końcu odpowiednia koszulka dla prawdziwego mężczyzny , cudne stroje na ten sezon, dawać już ligę

0

@msmsms Jest Saliba, ez

0

Jesus > Lewy tyle

0

@Pawel13sz Roberto o Panie

0

@Vebrol Przecież Ronaldo ma 7, a Messi 6 xD

0

@Encore A co zrobi z godzina i 5 minutami?

0

@Culer_1906 Wszystko się zgadza

3

@Pawel13sz Zakurwiscie xD

4

Chciałbym mieć problem żeby nie zasnąć do meczu, ja to próbuje zasnąć do roboty i nie idzie xD

1

@Martwy Jestem dumny, że śledziłem każdy jego mecz od Ajaxu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?