Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na twarzy masz trochę smutku jak Flojd i Wiro
1
@RobiS Ja nawet nie sprawdzałem tych meczy dziś, wyskoczyło no i mówię fajnie
3
Hehe za ostatnie 3 zeta jeszcze z tamtego sezonu puściłem dziś kupon, i cyk 63 wygrane, no i ez. Widać że forma będzie w tym roku.
2
@ranger3120 No i Giggs za Salaha, nieważne że na lewej grał xD
1
@Encore Lampard za Gerrarda, Vidic za Dajka, Cech za Schmeichela to minimum
5
@Transu96 Szanuje, że do Gothica i Hirosów III kompa rok składasz
2
@Norkusik Dokładnie, komicznie to wygląda, jak ktoś pisze publicznie w necie to niech się liczy z tym, że dla innych to wygląda absurdalnie
0
@barcelonaLM Brawo Sainz, króciutko
0
@Kapitan hawk https://bi.im-g.pl/im/41/57/1b/z28669249AMP,Karol-Angielski-prezentowany-w-nowym-klubie.jpg to jest prezentacja
0
@Vebrol Siedzi koszuleczka
2
@Clue Ja go widzę w Arsenalu wygrywającego ligę mistrzów, wierzę Leo
2
@Kidd Wie gdzie tyłkiem przyszorowac żeby się ustawić
0
@Rl9k1nG Chodzi o spam tutaj, trzeba się ulatniać zawsze na 3 h
0
@mordini123 Znowu te skoki, oby wszędzie wiało i się nie odbywały zawody
1
@FC1899Barca Arsenal
Barsa
Leverkusen
P$G
Juventus
Ajax
Porto
1
@MICHU_LOKU123 No co dobra pierdziawa
8
@HansFCB Dembele lepszy marketing od sociali Barsy
0
@HighestInTheRoom O matko i dzień zepsuty
0
Problem z cukrem
1
@GeneralXavi Dobra weź kup sobie Robercika z odwrócona "M" zamiast "W"
0
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2022/03/arsenal-22-23-third-kit-9.jpg
W końcu odpowiednia koszulka dla prawdziwego mężczyzny , cudne stroje na ten sezon, dawać już ligę
0
@msmsms Jest Saliba, ez
0
Jesus > Lewy tyle
0
@Pawel13sz Roberto o Panie
0
@Vebrol Przecież Ronaldo ma 7, a Messi 6 xD
0
@Encore A co zrobi z godzina i 5 minutami?
0
@Culer_1906 Wszystko się zgadza
3
@Pawel13sz Zakurwiscie xD
4
Chciałbym mieć problem żeby nie zasnąć do meczu, ja to próbuje zasnąć do roboty i nie idzie xD
1
@Martwy Jestem dumny, że śledziłem każdy jego mecz od Ajaxu