Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Rust_Cohle Pan Tomasz już odpala kąkuter
0
@Kengo Mam nadzieję, że Crystal Pałace nie zweryfikuje dobrej formy Arsenalu, ja się nie napalam póki co
1
Ale strzelają chłopaki, Messi ja 4:1
4
@HighestInTheRoom Wiadomo, że PSG, tylko G.O.A.T.
0
@swiergol2 dwa mecze nie weszły, a Ty piszesz o włos xD
2
Potężny Brazol na 2:0 z karniaczka.
Potężne PSG traci gola z Osaka
2
@MesQueUnClub96 Jak to nie, póki ma kontrakt to teraz nie odejdzie, chyba że mu cały hajs wypłaca
1
@Lionel_Messi10 Sarabia miał mocarny sezon w Sportingu, ciekawe jak będzie w PSG teraz
1
Nie no Brazol jest skończony xDD Verratti piękne ciastko
0
@HighestInTheRoom Na spółkę z Donnarumma
0
@Gaz Beka większą, że odpadli przez Messiego, który karnego nie trafił xD
0
@Lionel_Messi10 Co z tego jak spuchnięty Brazol będzie grał w podstawie cały sezon o ile się nie połamie, jak się połamie to zmienię zdanie co do nich w LM xD
3
Barcelona w tym momencie: pathetic
2
Coś czuję, że to PSG znowu dostanie na dziurę w LM
0
@draxidox Staram się jak mogę
5
@shahman Zdziwiony, że coś lekko
3
@barcanawieki A trawa jest zielona
4
@MesQueUnClub_87 Aniston wygląda dużo bardziej naturalnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Perez na tych oponach to nie dojedzie mi się wydaje
2
Russell to taki też dureń ostatnimi czasy
2
Co te Ferrari pieprzy xDD
2
Raikonen dla ubogich
4
@MesQueUnClub96 Mercedes to mentalnie może być przygotowany do przepraszania Hamiltona za bolid
0
@Tomason Czy dobrym to ciężko powiedzieć, bo wyprzedzał cieniasow
0
@Tomason Przy tej temperaturze to nigdy nie wiadomo jak te hardy wytrzymają, w Austrii była bieda
1
@MesQueUnClub96 Najeb.. każdy tam siedzi
0
Sainz już 6, powinno być podium o ile samochód nie padnie
1
@karol130197 To może z każdym tematem tak? Polityka, siatkówka, skoki narciarskie, boks, filmy?
4
Leclerc jak się wku.. xD