6

@Rust_Cohle Pan Tomasz już odpala kąkuter

0

@Kengo Mam nadzieję, że Crystal Pałace nie zweryfikuje dobrej formy Arsenalu, ja się nie napalam póki co

1

Ale strzelają chłopaki, Messi ja 4:1

4

@HighestInTheRoom Wiadomo, że PSG, tylko G.O.A.T.

0

@swiergol2 dwa mecze nie weszły, a Ty piszesz o włos xD

2

Potężny Brazol na 2:0 z karniaczka.
Potężne PSG traci gola z Osaka

2

@MesQueUnClub96 Jak to nie, póki ma kontrakt to teraz nie odejdzie, chyba że mu cały hajs wypłaca

1

@Lionel_Messi10 Sarabia miał mocarny sezon w Sportingu, ciekawe jak będzie w PSG teraz

1

Nie no Brazol jest skończony xDD Verratti piękne ciastko

0

@HighestInTheRoom Na spółkę z Donnarumma

0

@Gaz Beka większą, że odpadli przez Messiego, który karnego nie trafił xD

0

@Lionel_Messi10 Co z tego jak spuchnięty Brazol będzie grał w podstawie cały sezon o ile się nie połamie, jak się połamie to zmienię zdanie co do nich w LM xD

3

Barcelona w tym momencie: pathetic

2

Coś czuję, że to PSG znowu dostanie na dziurę w LM

0

@draxidox Staram się jak mogę

5

@shahman Zdziwiony, że coś lekko

3

@barcanawieki A trawa jest zielona

4

@MesQueUnClub_87 Aniston wygląda dużo bardziej naturalnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Perez na tych oponach to nie dojedzie mi się wydaje

2

Russell to taki też dureń ostatnimi czasy

2

Co te Ferrari pieprzy xDD

2

Raikonen dla ubogich

4

@MesQueUnClub96 Mercedes to mentalnie może być przygotowany do przepraszania Hamiltona za bolid

0

@Tomason Czy dobrym to ciężko powiedzieć, bo wyprzedzał cieniasow

0

@Tomason Przy tej temperaturze to nigdy nie wiadomo jak te hardy wytrzymają, w Austrii była bieda

1

@MesQueUnClub96 Najeb.. każdy tam siedzi

0

Sainz już 6, powinno być podium o ile samochód nie padnie

1

@karol130197 To może z każdym tematem tak? Polityka, siatkówka, skoki narciarskie, boks, filmy?

4

Leclerc jak się wku.. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?