0

@mekston Sainz też skorzysta

0

Nie no to jest jakiś żart

0

Dobra dawać grande strategie

0

@Tomason Miał przez chwilę prawie 2 sekundy przewagi

3

Verstappen poza DRS wspaniale

0

@Xxxbarca4ever Już łyknął?

2

Pięknie ruszył Hamilton i Alonso

5

@MesQueUnClub96 U Verstappena

3

Dobra jazda z ta formuła

0

@AmigoBlancos Michael to król i pieprzony gangster, nawet Eminem mógł mu naskoczyć co najwyżej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dawidfcb1998 Nawet on się stał tak jakby mniej drewniany xD

2

Piękny gwałt na niebieskich

1

@Aragorn33 74 minuta Bayern dalej bez celnego strzału xD

0

Ładna ta historia z Contadorem i Armostrongiem z 2009 roku, w zasadzie sam Contador wygrał TdF bez zespołu, nie będzie już takiego świra w górach jak on

0

@K0stek Grealish to moglby Beckhamowi piłki do wolnych ustawiać co najwyżej

2

Matko Jesus jaki luz, totalny crack

6

Bayern 0 sytuacji bramkowych 0 strzałów? XD

0

Matko jak ten Arsenal chodzi, TGV

0

@escarabajo Ciężko powiedzieć coś o klasie Artety, w drugiej połowie ostatniego sezonu już to fajnie chodziło, dostał zawodników których chciał i to jego ostatnia szansa w Arsenalu. Ten Haag sporo osiągnął już z Ajaxem i United na pewno będzie konkurencyjne

1

@Barwindg Werner to elegancki chłopak, daj mu spokój

0

@escarabajo Tak, bo widzę że nauczyli się składnie grać nagle :D

1

@escarabajo miód na moje oczy, szkoda że ten łysy do United przeszedł

1

@Dawidfcb1998 Idziemy po wszystko!

0

Chelsea jak będzie tak w lidze gralo to im nie wróżę niczego więcej niż 6 miejsce w lidze.
Jesus królu 1:0

0

@escarabajo Idealna liga dla tego średniaka

1

@Sau_Ron Saka niech się skupi lepiej xD

0

Chelsea rzeźnicy, zaraz połamią Jesusa

0

White na PO Gabriel Saliba SO, już gra Zinchenko, fajnie to wygląda. Szkoda że ten nieszczęsny Xhaka w podstawie, ale no trudno

0

Szybko zrozumieli, że bez Robercika nie ma sensu grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?