Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Sainz też skorzysta
0
Nie no to jest jakiś żart
0
Dobra dawać grande strategie
0
@Tomason Miał przez chwilę prawie 2 sekundy przewagi
3
Verstappen poza DRS wspaniale
0
@Xxxbarca4ever Już łyknął?
2
Pięknie ruszył Hamilton i Alonso
5
@MesQueUnClub96 U Verstappena
3
Dobra jazda z ta formuła
0
@AmigoBlancos Michael to król i pieprzony gangster, nawet Eminem mógł mu naskoczyć co najwyżej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dawidfcb1998 Nawet on się stał tak jakby mniej drewniany xD
2
Piękny gwałt na niebieskich
1
@Aragorn33 74 minuta Bayern dalej bez celnego strzału xD
0
Ładna ta historia z Contadorem i Armostrongiem z 2009 roku, w zasadzie sam Contador wygrał TdF bez zespołu, nie będzie już takiego świra w górach jak on
0
@K0stek Grealish to moglby Beckhamowi piłki do wolnych ustawiać co najwyżej
2
Matko Jesus jaki luz, totalny crack
6
Bayern 0 sytuacji bramkowych 0 strzałów? XD
0
Matko jak ten Arsenal chodzi, TGV
0
@escarabajo Ciężko powiedzieć coś o klasie Artety, w drugiej połowie ostatniego sezonu już to fajnie chodziło, dostał zawodników których chciał i to jego ostatnia szansa w Arsenalu. Ten Haag sporo osiągnął już z Ajaxem i United na pewno będzie konkurencyjne
1
@Barwindg Werner to elegancki chłopak, daj mu spokój
0
@escarabajo Tak, bo widzę że nauczyli się składnie grać nagle :D
1
@escarabajo miód na moje oczy, szkoda że ten łysy do United przeszedł
1
@Dawidfcb1998 Idziemy po wszystko!
0
Chelsea jak będzie tak w lidze gralo to im nie wróżę niczego więcej niż 6 miejsce w lidze.
Jesus królu 1:0
0
@escarabajo Idealna liga dla tego średniaka
1
@Sau_Ron Saka niech się skupi lepiej xD
0
Chelsea rzeźnicy, zaraz połamią Jesusa
0
White na PO Gabriel Saliba SO, już gra Zinchenko, fajnie to wygląda. Szkoda że ten nieszczęsny Xhaka w podstawie, ale no trudno
0
Szybko zrozumieli, że bez Robercika nie ma sensu grać