Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O widzę w Polsce pierwsza rapowa płyta będzie od 3 lat, Otsochodzi miłe zaskoczenie
0
@tomek256 Miałem z bluza tak, że zamówiłem sobie z Zalando uradowany, patrzę po 3 dniach, a tu mi pisze ze zwrotu dokonałem xDD
0
@masq No jak widać kolega wyżej ma tak samo w mieście
0
@gontex Czyli nie tylko u mnie tak jest xD
0
@Aragorn33 Serio? Ja dziś kupowałem za 7.8, na allegro kilogram ludzie po 10 złotych sprzedają i ludzie kupują, to co jest u mnie nie tak xD
3
Cukier w Niemczech 0.8 euro, w Polsce 8 ziko, litr oleju w Niemczech 1.14 euro w Polsce 10 zł, gdzie ja żyję xD
1
@Emhyr A tam chłopaczek z tyłu się męczy xD
1
@PatrykBarca Jak człowiek sobie przypomni jakim składem Wenger co roku był w czubie tabeli to aż ciężko uwierzyć xD Wenger to jednak był profesjonalista
1
@PatrykBarca Jeszcze Tielemansa ściągnąć i będę happy, to ostatnia szansa dla Artety
1
@agaFCB U mnie się na takich mówi, że mają zryty charakter, ale tak sobie tłumacz
1
@Cule1234 To jest ten profesjonalizm, to jest ta wdzięczność i szacunek
2
@fart Teraz dopiero PiS wymyśli kiełbasę wyborczą
0
Jak Ronaldo trafi do Atletico to nie wytrzymam ze śmiechu xD
2
@kcule14 Już to słyszałem rok temu
0
20:45 płacze xD Nie no Multi się wyrobił chłop
1
Niestety wyskoczyło mi na głównej, nie wiem dlaczego, ale nie mogę zostać sam który to zobaczył, więc łapcie
0
@Objectivo Dalej leży i czeka
4
Kocham oglądać jak te patusy są obezwładnione przez policję na glebie i krzyczą pomocy, a za ekranem telefonu stoi oczywiście Karyna, która nie rozumie dlaczego jej Sebastianowi ręce skuli xD
7
Wczoraj Nunez 4 gole z Lipskiem, już się ludzie nie śmieją?
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/tXfA5neXfm5squj9CzMtyrFfafSRfild.jpg
Już za moment, już za chwilę
1
@Deviler Werner top
1
@Emhyr Zdajesz sobie sprawę, że tam jest całkiem inna temperatura odczuwalna?
14
@Emhyr Po prostu nie widzieli dawno kogoś kto tyle trenuje xD
0
@Encore 1 City 2 Tottenham 3 Liverpool 4 Arsenal 5 United 6 Chelsea
3
@Encore Biedni kibice United znowu będą mieli ciężki sezon oglądając ten klub xD
1
Lewy i nowa koszuleczka
2
@barcelonaLM Moje 10 000 multikont dało radę
0
O co chodzi z tym cukrem że nigdzie nie ma, ruskie w nas wbijają, czy pandemia aktakuje na całego?
5
@MesQueUnClub96 Suarez przy prime Ronaldo i Messiego dorównywał im liczbami, więc bądźmy poważni xD
0
@P33ck Boje się, że to nie ironia xD