0

O widzę w Polsce pierwsza rapowa płyta będzie od 3 lat, Otsochodzi miłe zaskoczenie

0

@tomek256 Miałem z bluza tak, że zamówiłem sobie z Zalando uradowany, patrzę po 3 dniach, a tu mi pisze ze zwrotu dokonałem xDD

0

@masq No jak widać kolega wyżej ma tak samo w mieście

0

@gontex Czyli nie tylko u mnie tak jest xD

0

@Aragorn33 Serio? Ja dziś kupowałem za 7.8, na allegro kilogram ludzie po 10 złotych sprzedają i ludzie kupują, to co jest u mnie nie tak xD

3

Cukier w Niemczech 0.8 euro, w Polsce 8 ziko, litr oleju w Niemczech 1.14 euro w Polsce 10 zł, gdzie ja żyję xD

1

@Emhyr A tam chłopaczek z tyłu się męczy xD

1

@PatrykBarca Jak człowiek sobie przypomni jakim składem Wenger co roku był w czubie tabeli to aż ciężko uwierzyć xD Wenger to jednak był profesjonalista

1

@PatrykBarca Jeszcze Tielemansa ściągnąć i będę happy, to ostatnia szansa dla Artety

1

@agaFCB U mnie się na takich mówi, że mają zryty charakter, ale tak sobie tłumacz

1

@Cule1234 To jest ten profesjonalizm, to jest ta wdzięczność i szacunek

2

@fart Teraz dopiero PiS wymyśli kiełbasę wyborczą

0

Jak Ronaldo trafi do Atletico to nie wytrzymam ze śmiechu xD

2

@kcule14 Już to słyszałem rok temu

0


20:45 płacze xD Nie no Multi się wyrobił chłop

1

Niestety wyskoczyło mi na głównej, nie wiem dlaczego, ale nie mogę zostać sam który to zobaczył, więc łapcie

0

@Objectivo Dalej leży i czeka

4


Kocham oglądać jak te patusy są obezwładnione przez policję na glebie i krzyczą pomocy, a za ekranem telefonu stoi oczywiście Karyna, która nie rozumie dlaczego jej Sebastianowi ręce skuli xD

7

Wczoraj Nunez 4 gole z Lipskiem, już się ludzie nie śmieją?

7

1

@Deviler Werner top

1

@Emhyr Zdajesz sobie sprawę, że tam jest całkiem inna temperatura odczuwalna?

14

@Emhyr Po prostu nie widzieli dawno kogoś kto tyle trenuje xD

0

@Encore 1 City 2 Tottenham 3 Liverpool 4 Arsenal 5 United 6 Chelsea

3

@Encore Biedni kibice United znowu będą mieli ciężki sezon oglądając ten klub xD

1


Lewy i nowa koszuleczka

2

@barcelonaLM Moje 10 000 multikont dało radę

0

O co chodzi z tym cukrem że nigdzie nie ma, ruskie w nas wbijają, czy pandemia aktakuje na całego?

5

@MesQueUnClub96 Suarez przy prime Ronaldo i Messiego dorównywał im liczbami, więc bądźmy poważni xD

0

@P33ck Boje się, że to nie ironia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?