Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Jak skończysz liceum to może zrozumiesz
0
@agaFCB Co Ty gadasz
2
@VamosVamos Torres Depay i Braithwait to mogą nosić buty Lewemu i bidony do picia
2
Gdzie Lewus?
1
@Danny Gaucho Batistuta Jezus Maria
0
@Emhyr Nie, ale do wyniku Leo się zbliży
0
@Klaudix Do Stegena, bo zna niemiecki
13
To co Bayernik w grupie w LM i Lewus hattrick
0
Dobra De Jong lota, Umtiti, Puig, Brait, Depay, a Roberto niech sobie tam popatrzy na Lewego na treningach przez rok
0
@barcelonaLM Lewus się skończył
1
@kuz Stary po prostu na patelni olej miałem i wody dolalem
2
@AllBundy W kwietniu
2
@barcanawieki Aj jak dobrze mieć urlop matko
2
@Encore Obaj wypie.. z klubu xD
2
@Adran360 Albo flaczki na ostro, ale bym opierdzielil
1
Wbijasz sobie do kuchni żeby coś zjeść, ale w głębi lodówki widzisz takiego skarba zimnego, a miałem ochotę na jeszcze jedno. W sumie nienajgorsza, pierwszy raz to kosztuje
https://zapodaj.net/images/447e80e1bd88d.jpg
13
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293514052_10158398373955047_4061582939229677323_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=6SyfUqrX5KIAX8Z4510&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT9a9xwj1S-JScJYHsF_ICslyjMkQVu4HgCxwykAzfDGEA&oe=62D5EC61
Wanna vibe
9
@Kessie Borkowi siana zaczęło brakować na alko
0
@Hasszz Covid tam szaleje chyba
0
@Kessie Tadeusz Norek to Legii jest prometeusz
1
@JimMorrisonFCB Żadne zaskoczenie, miałem Schwartzmana
8
@Zoker Ten świat potrzebuje resetu i cofnięcia się do czasów, w których kosmici piramidy budowali
0
@P33ck Juve jak nie weźmie majstra to będą bardzo zdziwiony
8
@mateusz1989VeB Puig w kasynie, jak to niedorzecznie brzmi z jego wyglądem xD
1
@Barca1992 Klasycznie "ale synek powiedz kto tyle dał"
4
@Encore Jak na 36 lat to forma top
1
@HighestInTheRoom Od biedy wziąłem, przy okazji Luciano mówił, że wujas Ci do wanny wchodził, więc pozdro tam
1
@HighestInTheRoom Taco byłby zazdrosny, więc zostaje przy swojej
4
@Deviler Codziennie
1
@Kurkmen Somsiad Niemiec zobaczy jak nas stać i dupka mu pęknie, niech patrzą jak nam się wiedzie, eleganckie amerykańskie abramsy będą się błyszczeć