Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja wszędzie wobec kobiet
1
@Hubsao Trans > Polski rap
Wanna Rafafali powinna byc wystawiona na jakiejś aukcji charytatywnej, pewnie Mata, czy inny Taco by kupili
0
@Kidd Varane przez ostatnie 2 sezony nie wiedział już jak się gra
1
@FCB_dimiC 3 dni temu :)
0
@kuz Może na fame niech wystąpi z władca piekieł :) xD
3
@Jasialdinho Póki co przeszedł tylko obrońca z Feyenoordu i ten Martinez, więc spokojnie z tą paka
0
@Vebrol W dodatku zapominaj, że piłkarz nie mieszka w mieszkaniu za które płaci 2 tysiące miesięcznie i nie gra do 67 roku życia, no i takich którzy zarabiają grube miliony jest mała ilość
2
Ale mnie rozwalają argumenty, że jak jakiś piłkarz jest rok kontuzjowany czy ile to powinien 50 procent pensji pobierać xD No tak, bo jakby ten sam facet zarabiał 50 tys miesięcznie i poszedł na L4 to na pewno by się zgodził żeby dostawać połowę tego xD Hipokryzja ludzi nie zna granic
3
@Hubsao "Bo każdy człowiek ma prawo do szczęścia"
1
@Fenelon Tak było nie zmyślam
0
@FCB_dimiC A to sorry, to kurde mogę mieć problem jak mnie policja zgarnie
0
@FCB_dimiC Tak, jestem pewny, tak jest zapisane xD
0
@Chaoss Do 70 procent można mieć boczne przednie przyciemnione, ja gdzieś tyle mam, póki co bez przypalu jeszcze
0
@MesQueUnClub_87 Ja kupiłem z przyciemnianymi lampami z tyłu, to nitro czyściłam pół dnia, później papierami jechałem i bezbarwnym, dwa dni roboty xD
4
@Comentateiro Jak Ty na trzeźwo taki bełkot tu piszesz to co dopiero po alkoholu
0
@Bobo25 Największa gwiazda polskiego porno
0
https://zapodaj.net/images/8f79d2a864c51.jpg
Zmieniła się ta nasza Świątek
0
@TheNekro94 Gulfa VI :)
0
@tristan87 Może zadowolony, bo wie że pozwolą mu odejść i nie chcą zamieszania wokół smutnego Lewego
9
@PatrychoO Pincet Panie, sam liczyłem na treningu
1
@VegetaPolska Naprawdę myślisz, że po tych szczepionkach lżej covida przejdziesz? XD
1
@VegetaPolska dwuseta, zimny okład, łóżko i za dwa dni jak nowonarodzony
9
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/oCiEOPTaxb1ZDaQZBxriPNSkClbUEFOv.jpg
Trzymajcie się mocno, bo zaraz nie będziecie mieli stołka do siedzenia xD
1
@Chaoss I jeszcze Armstrong tam chyba wrócił na starty w tych latach
2
@Bobo25 No mały kosztuje 16, ja wiem że w Warszawce to tam za 30 się je xD
1
@hayek Mnie po zjedzeniu 20 jak jeszcze kupowałem brzuch po nich bolał, po 60 przez tydzień z kibla bym nie zszedł xD
12
@Kgorecki2500 Ja tam tylko kupuje 2 for you powiększone jak na szybko cokolwiek chce zjeść, inaczej kebs, bo chociaż tym się najesz za 16/20 ziko
0
@arsenallondyn0 Taktyk
1
@shahman Hahaha xD
5
@burcioszka Teraz L4 i odpalamy fifkę, dawaj Dembuś sparing