Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom On ma ludzi w studiu od tego, później po wspólnej konsultacji decydują, czy pod to robią numer, jak widać Tyga zna się na rzeczy.
Przecież tych dwóch nikt nie zna poza środowiskiem Warszawskim
0
Ale że Tyga ukradł sampel Sentino i na nim cały kawałek zrobił, to tylko świadczy o poziomie Sentino, takich gości jak Taco, czy Intruz ludzie zza granicy nawet nie włączą, bo by stracili ochotę do robienia muzyki
3
@marcin62 Słaba ta aborcja bez 100 procentowej skuteczności
4
@MesQueUnClub_87 James wygrał więcej niż nie jeden wielki, 2 LM, dwa mistrzostwa z Realem, dwa z Bayernem, trzy z Porto, liga Europy z Porto, mistrz Argentyny, 22 wygrane puchary, wiec o co chodzi?
16
@Kurkmen I dobrze, Polscy rolnicy potrafią protestować tylko żeby potem na PiS głosować
5
@Kgorecki2500 Gdybym mial sprzątać po filmach Marvela to już wolałbym isc na puszki z @Luciano99
1
@Transu96 Ja mam pod piwo glownie
0
@Colon Czarna jak czarna plomba na NFZ?
0
@Uukasz_93 Na szczęście już mnie w tym kraju z dykty nie będzie do tego czasu
0
@FCB_dimiC Hahahaha, niektórzy tylko nie główkują z budową całego domu xD
5
@Kgorecki2500 Ja głosowałem na Bosaka, za co mi w sumie trochę głupio, ale i tak nie było nikogo ciekawszego xD Jeszcze głupiej byłoby mi gdybym na Holownie zaglosowal
12
W ogóle Ci kibice też mają z garem, gość przez 10 lat u nich wygrał wszystko co było możliwe, ładował co sezon po 50 goli, a Ci mu grożą śmiercią, bo w wieku 34 lat chce odejść za dobre pieniądze dla klubu żeby spróbować czegoś innego, ameby
0
@Gaz Wcześniej miałem takie benzyny, że w trzech samochodach tylko do jednego raz dolewalem, szczęśliwe auta :D No ale diesel już coś tam dziabnie po 1k km
0
@dniel Motula wziąłem, bo taki zalewalem 2 miesiące temu 5 w 30, sam się zdziwiłem jak mi wyszło z dwoma czujnikami 200 Ziko i na paragon zetknąłem xD
0
@Huck Jak dla kogo, wole lecieć obejrzeć Arsenal z Tottenhamem xD
1
@Ojciec5tkidzieci Nie interesuje mnie zawiedzanie, więc tylko w NJ bym siedział z przyjaicolka i okolice obejrzał
1
Litr oleju do samochodu 50 ziko, ale złodzieje xD Dobrze że nie pali dużo, bo więcej niż za diesla bym wydawał, haha
0
@Ali3231 Jeszcze zdąży się rozpakować i prezentacje na dziś przygotują
0
Czekam na kawałek Młody G feat. Fabijański - Wanna Bi
0
@draxidox Podzieliłby się, mnie się należy, dej dej dej
0
@Fabik87 Przecież skończysz tak samo jak ja i nigdzie swojego oglądania gwiazdek nie zabierzesz xD
5
@Ojciec5tkidzieci Tomek z Bogdanem Kopyto mogliby razem wiele osiągnąć, podziwiam
0
@Fabik87 A co tam się dzieje w tym kosmosie?
1
@macio_944 To dobrze, czy źle? Kosmos jest przerażający
0
@BorzyKrzys Narkotyki niszczą ludzi, ale tworzą legendy..
0
W następnym tygodniu upały, a człowiek zaczyna urlop, czy może być lepiej?
4
@BorzyKrzys Zostaw już Fabjańskiego..
1
@Ojciec5tkidzieci Nic nie boli tak jak zdrada z tansem..
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/MvG4ihkcWDEythVo03sqOnvNnmvXGif7.jpg
Jak tam Mafaszion?
1
@MesQueUnClub96 Jeden zawodnik nie zmieni oblicza całej drużyny, chyba że nazywa się Leo Messi, a my tu mówimy o 34 letnim lisie pola karnego za 50 baniek