2

@HighestInTheRoom On ma ludzi w studiu od tego, później po wspólnej konsultacji decydują, czy pod to robią numer, jak widać Tyga zna się na rzeczy.

Przecież tych dwóch nikt nie zna poza środowiskiem Warszawskim

0

Ale że Tyga ukradł sampel Sentino i na nim cały kawałek zrobił, to tylko świadczy o poziomie Sentino, takich gości jak Taco, czy Intruz ludzie zza granicy nawet nie włączą, bo by stracili ochotę do robienia muzyki



3

@marcin62 Słaba ta aborcja bez 100 procentowej skuteczności

4

@MesQueUnClub_87 James wygrał więcej niż nie jeden wielki, 2 LM, dwa mistrzostwa z Realem, dwa z Bayernem, trzy z Porto, liga Europy z Porto, mistrz Argentyny, 22 wygrane puchary, wiec o co chodzi?

16

@Kurkmen I dobrze, Polscy rolnicy potrafią protestować tylko żeby potem na PiS głosować

5

@Kgorecki2500 Gdybym mial sprzątać po filmach Marvela to już wolałbym isc na puszki z @Luciano99

1

@Transu96 Ja mam pod piwo glownie

0

@Colon Czarna jak czarna plomba na NFZ?

0

@Uukasz_93 Na szczęście już mnie w tym kraju z dykty nie będzie do tego czasu

0

@FCB_dimiC Hahahaha, niektórzy tylko nie główkują z budową całego domu xD

5

@Kgorecki2500 Ja głosowałem na Bosaka, za co mi w sumie trochę głupio, ale i tak nie było nikogo ciekawszego xD Jeszcze głupiej byłoby mi gdybym na Holownie zaglosowal

12

W ogóle Ci kibice też mają z garem, gość przez 10 lat u nich wygrał wszystko co było możliwe, ładował co sezon po 50 goli, a Ci mu grożą śmiercią, bo w wieku 34 lat chce odejść za dobre pieniądze dla klubu żeby spróbować czegoś innego, ameby

0

@Gaz Wcześniej miałem takie benzyny, że w trzech samochodach tylko do jednego raz dolewalem, szczęśliwe auta :D No ale diesel już coś tam dziabnie po 1k km

0

@dniel Motula wziąłem, bo taki zalewalem 2 miesiące temu 5 w 30, sam się zdziwiłem jak mi wyszło z dwoma czujnikami 200 Ziko i na paragon zetknąłem xD

0

@Huck Jak dla kogo, wole lecieć obejrzeć Arsenal z Tottenhamem xD

1

@Ojciec5tkidzieci Nie interesuje mnie zawiedzanie, więc tylko w NJ bym siedział z przyjaicolka i okolice obejrzał

1

Litr oleju do samochodu 50 ziko, ale złodzieje xD Dobrze że nie pali dużo, bo więcej niż za diesla bym wydawał, haha

0

@Ali3231 Jeszcze zdąży się rozpakować i prezentacje na dziś przygotują

0

Czekam na kawałek Młody G feat. Fabijański - Wanna Bi

0

@draxidox Podzieliłby się, mnie się należy, dej dej dej

0

@Fabik87 Przecież skończysz tak samo jak ja i nigdzie swojego oglądania gwiazdek nie zabierzesz xD

5

@Ojciec5tkidzieci Tomek z Bogdanem Kopyto mogliby razem wiele osiągnąć, podziwiam

0

@Fabik87 A co tam się dzieje w tym kosmosie?

1

@macio_944 To dobrze, czy źle? Kosmos jest przerażający

0

@BorzyKrzys Narkotyki niszczą ludzi, ale tworzą legendy..

0

W następnym tygodniu upały, a człowiek zaczyna urlop, czy może być lepiej?

4

@BorzyKrzys Zostaw już Fabjańskiego..

1

@Ojciec5tkidzieci Nic nie boli tak jak zdrada z tansem..

1

@MesQueUnClub96 Jeden zawodnik nie zmieni oblicza całej drużyny, chyba że nazywa się Leo Messi, a my tu mówimy o 34 letnim lisie pola karnego za 50 baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?