0

@Deviler Nie wydurniaj się Robercik z tą Chelsea

11

@FC1899Barca Po tym obrazku widzę, że długo w tym kraju normalnie nie będzie

5

@tbas Po co oglądasz?

0

@Emhyr No ja po płaskim mam średnia 25 km/h

2

@Emhyr No to wiesz ciężko stwierdzić, ja po płaskim jeżdżę 30 km w godzinkę na crossowym

0

@patrykzmc2000 A jakieś farmazony wstawiał na relacjach, jakby sugerował transfer do Milanu

3

@Emhyr Bardzo przeciętny… kilometr w 3 minuty no w takim tempie to się biega

0

0

@ranger3120 Tak o ile popijesz czysta

0

@pinasmeister Przeoczyłem 3 drzwi, audi A6 C6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ostatnikrwawygang Arsenal Chad w tym okienku, w końcu tam oleju do głowy naleciało

0

@Rastafarnianin Mi się wydaje, że US Open jest najmniej prestiżowy

3

@BorzyKrzys SB to Ci co każą znanym ludziom promować za darmo ich koncerty za wejściówkę? Tak samo z młodymi robią xD Żałosna wytwórnia
https://glamrap.pl/fundacja-maty-szuka-wolontariuszy-czyli-jeleni-ktorym-sie-nie-placi-za-prace/

1

@MesQueUnClub96 Za sprint są punkty??

3

Ale urocza i skromna jest Rybakina i ładny głos ma

5

Rybakina wygląda jakby set się skończył i miała grać następnego, może z Hurkaczem ma grać?

1

Rybakina nawet specjalnie się nie cieszy, niesamowite xd

1

O Hamilton już na swoim miejscu, no piękny dzien

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11927794#comment-11927794
Dzisiaj rozkręcałem dwa razy pokrywę i ustawiałem wtryski, dalej walił jakby papieża wybrali i klekotał jakby miał wybuchnąć, okazało się, że czujnik temperatury był walnięty, i pali od strzała, nic nie dymi xD A już silnik chciałem kupować, albo wtryski nowe

0

@xvcWinterSoldier Zdjęcie z życia codziennego :/

0

@tristan87 Na trzeciej zmianie :D

1

@macio_944 Ja kupuję dermatologiczny za 60 ziko, ale starcza na rok, więc lajt xD

2

@BorzyKrzys Pewnie kiedyś przez szybę w samochodzie widział 320 na liczniku i myśli, że tyle samochód leci xD

0

@Abominacja Porządna furkę ktoś musi mieć

1

@FC1899Barca Nie chodzi o tweet tylko o treść, która jest zamieszczona w komentarzu, co za różnica w jakiej formie?

5

@Death_voice Kocham te statystyki z wypadków, tylko dlatego że mężczyźni jeżdżą brawurowo, a kobieta chce przeważnie tylko do celu dojechać, później zbliżasz się do ronda i kobieta na środku ronda staje żeby Cię wpuścić xD

8

@FC1899Barca Przecież Ty codziennie to samo wklejasz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?