Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler Nie wydurniaj się Robercik z tą Chelsea
11
@FC1899Barca Po tym obrazku widzę, że długo w tym kraju normalnie nie będzie
5
https://static.fangol.pl/content/9/e/5/9e5cbca066923443f25fd03c37ad8133-598.jpg
Ostatni mundial
5
@tbas Po co oglądasz?
0
@Emhyr No ja po płaskim mam średnia 25 km/h
2
@Emhyr No to wiesz ciężko stwierdzić, ja po płaskim jeżdżę 30 km w godzinkę na crossowym
0
@patrykzmc2000 A jakieś farmazony wstawiał na relacjach, jakby sugerował transfer do Milanu
3
@Emhyr Bardzo przeciętny… kilometr w 3 minuty no w takim tempie to się biega
0
https://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek%2C+kt%C3%B3ry+spad%C5%82+na+ziemi%C4%99-1976-30639
Polecam z nieśmiertelnym z Davidem Bowim
0
@ranger3120 Tak o ile popijesz czysta
0
@pinasmeister Przeoczyłem 3 drzwi, audi A6 C6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ostatnikrwawygang Arsenal Chad w tym okienku, w końcu tam oleju do głowy naleciało
0
@Rastafarnianin Mi się wydaje, że US Open jest najmniej prestiżowy
3
@BorzyKrzys SB to Ci co każą znanym ludziom promować za darmo ich koncerty za wejściówkę? Tak samo z młodymi robią xD Żałosna wytwórnia
https://glamrap.pl/fundacja-maty-szuka-wolontariuszy-czyli-jeleni-ktorym-sie-nie-placi-za-prace/
1
@MesQueUnClub96 Za sprint są punkty??
3
Ale urocza i skromna jest Rybakina i ładny głos ma
5
Rybakina wygląda jakby set się skończył i miała grać następnego, może z Hurkaczem ma grać?
1
Rybakina nawet specjalnie się nie cieszy, niesamowite xd
1
O Hamilton już na swoim miejscu, no piękny dzien
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11927794#comment-11927794
Dzisiaj rozkręcałem dwa razy pokrywę i ustawiałem wtryski, dalej walił jakby papieża wybrali i klekotał jakby miał wybuchnąć, okazało się, że czujnik temperatury był walnięty, i pali od strzała, nic nie dymi xD A już silnik chciałem kupować, albo wtryski nowe
0
@xvcWinterSoldier Zdjęcie z życia codziennego :/
7
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/291678432_592661602382418_3046360109698845767_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Dijb3i5o4Q8AX8y6qmw&tn=sl77_tiX4KOo6Sjg&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT8LClVm2k-vc-Ul3yXQbkUpZUa4HWP2FfwEZksDeRqGgw&oe=62CF4485https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/291678432_592661602382418_3046360109698845767_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Dijb3i5o4Q8AX8y6qmw&tn=sl77_tiX4KOo6Sjg&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT8LClVm2k-vc-Ul3yXQbkUpZUa4HWP2FfwEZksDeRqGgw&oe=62CF4485
Dzisiejszy mood
0
@tristan87 Na trzeciej zmianie :D
1
@macio_944 Ja kupuję dermatologiczny za 60 ziko, ale starcza na rok, więc lajt xD
2
@BorzyKrzys Pewnie kiedyś przez szybę w samochodzie widział 320 na liczniku i myśli, że tyle samochód leci xD
0
@Abominacja Porządna furkę ktoś musi mieć
1
@FC1899Barca Nie chodzi o tweet tylko o treść, która jest zamieszczona w komentarzu, co za różnica w jakiej formie?
5
@Death_voice Kocham te statystyki z wypadków, tylko dlatego że mężczyźni jeżdżą brawurowo, a kobieta chce przeważnie tylko do celu dojechać, później zbliżasz się do ronda i kobieta na środku ronda staje żeby Cię wpuścić xD
8
@FC1899Barca Przecież Ty codziennie to samo wklejasz xD