2

Turbo zawroty w głowie i się kręcę w nocy

0

@DonMatteo901 Cudowna ta Pani

2

@Cadafaz Dalej tęsknię za Contadorem i jego heroicznymi atakami w górach

0

@Encore Sancho w tym sezonie robi 10/10 w lidze?

1

@msmsms Mam nadzieję, że dojrzałe podejdzie do tego spotkania i zagra naprawdę swój top tenis bez względu na wynik końcowy

0

@Monix10 W dodatku ceny wszystkiego poszły tak w górę tam, że trzeba naprawdę mieć dobre stanowisko jak w Polsce żeby żyć na wygodnym poziomie

8

@danio1899 Trzeba podbijać cenę, a nie sprzedawać za frajer jednego z wartościowszych graczy ze skladu

0

@TheNekro94 Ale takiego małego lwa co zjada 30 kg wołowiny dziennie to by człowiek chciał na miesiąc

8

@Monix10 Niestety Ameryka to już nie jest wymarzone miejsce do zamieszkania

2

@Pawel13sz Tygryski i Lwy są przepiękne

0

@Katalończyk 99 Nie no tak pytam, bo 2 lata temu tak 20/25 ziko wydawałem, rok temu do 30 ziko, więc mnie ciekawi, czy ludzie jakieś steki z niedźwiedzia jedzą, że 100+ Zeta na osobę wydają xD

1

@Kondziubarca Prawdziwe przedsiębiorcze podejście

0

Byliście w tym roku nad morzem? Ile na obiad pitosu wydawaliscie?

0

@talizmo u mnie też walka na dwójce była, masakra

1

@msmsms Jak Kyrgios będzie miał swój dzień i dobry serwis to może być świetny finał, najbardziej o jego głowę się obawiam, nawet o dyskwalifikacje

6

@eXi Jak szkoda? Gość nie skończył dziadka z kontuzją xD

3

Cristiano Ronaldo nie znajdzie się na liście piłkarzy, którzy udadzą się jutro do Bangkoku na przedsezonowe tournée. 37-latek dostał od Manchesteru United dodatkowy czas, by zająć się ''prywatnymi sprawami''.
XDDDD

0

@MesQueUnClub96 Kogo obchodzi jakaś Hala

1

@takisobiektos Bez kitu 3:0 Kyrgios

2

Potężny Kyrgios w finale

0

@BorzyKrzys To jakaś cienka bluzę przypomina, w tamtym sezonie mieli dobre
https://a.allegroimg.com/original/1efebd/fbbaa8bb4fefb7cf6db8451ce758

0

@misiek12319 Tak było

0

@Arczek2001 goląc się na 0 możesz przeżyć niemały szok, wiem po sobie

3

@Lionel_Messi10 Cała obrona Chelsea w Realu i Barcelonie xD

8

@Arczek2001 Normalnie pewnie golisz na 3 milimetry

0

@gumaz A fajkę bym zapalił

9

@DLFCB Cyk wizyta przez telefon, 10 k covidowego i fajrant, lecimy na balety

4

@Kondziubarca Szejk już odwozi go właśnie na lotnisko

1

@Encore O 14 za dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?