Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Turbo zawroty w głowie i się kręcę w nocy
0
@DonMatteo901 Cudowna ta Pani
2
@Cadafaz Dalej tęsknię za Contadorem i jego heroicznymi atakami w górach
0
@Encore Sancho w tym sezonie robi 10/10 w lidze?
1
@msmsms Mam nadzieję, że dojrzałe podejdzie do tego spotkania i zagra naprawdę swój top tenis bez względu na wynik końcowy
0
@Monix10 W dodatku ceny wszystkiego poszły tak w górę tam, że trzeba naprawdę mieć dobre stanowisko jak w Polsce żeby żyć na wygodnym poziomie
8
@danio1899 Trzeba podbijać cenę, a nie sprzedawać za frajer jednego z wartościowszych graczy ze skladu
0
@TheNekro94 Ale takiego małego lwa co zjada 30 kg wołowiny dziennie to by człowiek chciał na miesiąc
8
@Monix10 Niestety Ameryka to już nie jest wymarzone miejsce do zamieszkania
2
@Pawel13sz Tygryski i Lwy są przepiękne
0
@Katalończyk 99 Nie no tak pytam, bo 2 lata temu tak 20/25 ziko wydawałem, rok temu do 30 ziko, więc mnie ciekawi, czy ludzie jakieś steki z niedźwiedzia jedzą, że 100+ Zeta na osobę wydają xD
1
@Kondziubarca Prawdziwe przedsiębiorcze podejście
0
Byliście w tym roku nad morzem? Ile na obiad pitosu wydawaliscie?
0
@talizmo u mnie też walka na dwójce była, masakra
1
@msmsms Jak Kyrgios będzie miał swój dzień i dobry serwis to może być świetny finał, najbardziej o jego głowę się obawiam, nawet o dyskwalifikacje
6
@eXi Jak szkoda? Gość nie skończył dziadka z kontuzją xD
3
Cristiano Ronaldo nie znajdzie się na liście piłkarzy, którzy udadzą się jutro do Bangkoku na przedsezonowe tournée. 37-latek dostał od Manchesteru United dodatkowy czas, by zająć się ''prywatnymi sprawami''.
XDDDD
0
@MesQueUnClub96 Kogo obchodzi jakaś Hala
1
@takisobiektos Bez kitu 3:0 Kyrgios
2
Potężny Kyrgios w finale
0
@BorzyKrzys To jakaś cienka bluzę przypomina, w tamtym sezonie mieli dobre
https://a.allegroimg.com/original/1efebd/fbbaa8bb4fefb7cf6db8451ce758
0
@misiek12319 Tak było
11
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/292365269_129800583078052_4125439211052442138_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Sytujv2hk2YAX85ywDZ&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT_lzunbiFlBZnG6UqsYDDD8PUi-sWaPBDK-EA9pXbVrhA&oe=62CC7948
Tymczasem Karolak zmienia do roli gacie, albo i nie
0
@Arczek2001 goląc się na 0 możesz przeżyć niemały szok, wiem po sobie
3
@Lionel_Messi10 Cała obrona Chelsea w Realu i Barcelonie xD
8
@Arczek2001 Normalnie pewnie golisz na 3 milimetry
0
@gumaz A fajkę bym zapalił
9
@DLFCB Cyk wizyta przez telefon, 10 k covidowego i fajrant, lecimy na balety
4
@Kondziubarca Szejk już odwozi go właśnie na lotnisko
1
@Encore O 14 za dużo