Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@toszman Póki nie ma górskich etapów to nie xD
0
@Katalonbar Jest super, można spokojnie robić uszczelniacze bez wycierania czoła co 5 sekund
1
@MesQueUnClub96 Dwie minuty zabawy, patrzysz kiedy zaczynał się Wimbledon, przechodzisz na stronę z komentarzami z tego okresu + parę dni wcześniej, klikasz ctrl + f, wpisujesz frazę i lecisz
2
@MesQueUnClub96
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11863123#comment-11863128
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11874045#comment-11874045
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11873973#comment-11874011
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11881497#comment-11881497
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11887291#comment-11887291
Potężna weryfikacja
2
@MesQueUnClub96 Jaki 21? Przecież tytuł przed Wimbledonem przyznany został Hurkaczowi, teraz grają sobie dla zasady
2
@mekston Co za rasizm
1
@Lionel_Messi10 Okej czyli trzeba jeszcze się w potas zaopatrzyć xD
2
@GeneralXavi Ja sporo chleje, więc biorę magnez, bo wypłukuje go alkohol z organizmu, no i właśnie jak kolega wodę z cytryną, i da się żyć xD
3
@Przemek2323 Nie dzięki
8
Jack Wilshere w wieku 30 lat kończy karierę, odkąd opuścił Arsenal w 2018 zagrał tylko w 38 meczach.
Mój ulubiony zawodnik w czasach gry w Arsenalu, Kanonier z krwi i kości, szkoda tych kontuzji, uwielbiałem go
0
@barcelonista80 Nie gra, Kyrgios gra w niedzielę w finale
0
@Rust_Cohle Kto wie, lubię takie gry słów
3
@Kondziubarca Miłej atmosferki życzymy w Bayernie i szybkiej loty z LM
3
Na telefonie leci blues, a palimy jazz
Dobrze przekminiony ten wers jest
12
@PatrychoO Ich bym za darmo nie wziął
28
@PatrychoO Byłem tymi chipsami
5
@KrystianR Pamiętam jak w macu siedziała sztuka 10/10 i wzrok siłą rzeczy sam kierował się na nią, to była przez 3 dni się nie odzywala później do mnie xD
11
@Kgorecki2500 Podoba mi się to równouprawnienie
1
@Zoker I taki intelektualista jak Ty nie wyczuł, że 40 procent napisałem w żarcie z nawiązaniem do naszej tradycji narodowej w chlaniu wódy na umór?
1
@Zoker No widzisz tylko potwierdzasz moje zdanie, że się wypowiadasz na temat o którym nie masz pojęcia. Narzekają to przegrywy, którzy nie mają powodzenia na żadnej płaszczyźnie.
A no i daj mi dowód na to, że się wypowiadam na tematy o których nie mam pojęcia, bo takie odbijanie piłeczki przez ślepego bawi xD
1
@Zoker Czyli się wypowiadasz na tematy o których nie masz pojęcia, nowe nie znałem, kłaniam się nisko
2
@Foro Po 1 to nie obora tylko zagroda, po drugie zachowuj sie
0
@Zoker ???? Zainstaluj tindera jako dziewczyna to się zdziwisz. To co powiedzieć o laskach 8/10+, które nie potrafią sobie znaleźć faceta bez aplikacji, tam dopiero styki w głowie muszą się przegrzewać
1
@paweldunajecfcb Do 40 procent, już nigdy nie będzie spadać
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16572049317OKKphY6tYFlkjBLS0Jfxb,w400.jpg
Hahaha. Na rynku świń dalej beznadziejna sytuacja
2
@Antimadridista_WR Bo gra z lewej strony?
4
@Fabik87 Informacje: coś się dzieje, jutro będzie gorąco, na lotnisku dzieje się OJO
0
@Encore No niech pali wroty to United.. miał iść do Arsenalu, Boze
2
@Luciano99 Uważaj na swoje ostatnie 4 ząbki z przodu
0
@Lautaro dziś delikatnie 5, słucham se muzyczki i akurat fajny wers padl