1

@toszman Póki nie ma górskich etapów to nie xD

0

@Katalonbar Jest super, można spokojnie robić uszczelniacze bez wycierania czoła co 5 sekund

1

@MesQueUnClub96 Dwie minuty zabawy, patrzysz kiedy zaczynał się Wimbledon, przechodzisz na stronę z komentarzami z tego okresu + parę dni wcześniej, klikasz ctrl + f, wpisujesz frazę i lecisz

2

@MesQueUnClub96 Jaki 21? Przecież tytuł przed Wimbledonem przyznany został Hurkaczowi, teraz grają sobie dla zasady

2

@mekston Co za rasizm

1

@Lionel_Messi10 Okej czyli trzeba jeszcze się w potas zaopatrzyć xD

2

@GeneralXavi Ja sporo chleje, więc biorę magnez, bo wypłukuje go alkohol z organizmu, no i właśnie jak kolega wodę z cytryną, i da się żyć xD

3

@Przemek2323 Nie dzięki

8

Jack Wilshere w wieku 30 lat kończy karierę, odkąd opuścił Arsenal w 2018 zagrał tylko w 38 meczach.
Mój ulubiony zawodnik w czasach gry w Arsenalu, Kanonier z krwi i kości, szkoda tych kontuzji, uwielbiałem go

0

@barcelonista80 Nie gra, Kyrgios gra w niedzielę w finale

0

@Rust_Cohle Kto wie, lubię takie gry słów

3

@Kondziubarca Miłej atmosferki życzymy w Bayernie i szybkiej loty z LM

3

Na telefonie leci blues, a palimy jazz
Dobrze przekminiony ten wers jest

12

@PatrychoO Ich bym za darmo nie wziął

28

@PatrychoO Byłem tymi chipsami

5

@KrystianR Pamiętam jak w macu siedziała sztuka 10/10 i wzrok siłą rzeczy sam kierował się na nią, to była przez 3 dni się nie odzywala później do mnie xD

11

@Kgorecki2500 Podoba mi się to równouprawnienie

1

@Zoker I taki intelektualista jak Ty nie wyczuł, że 40 procent napisałem w żarcie z nawiązaniem do naszej tradycji narodowej w chlaniu wódy na umór?

1

@Zoker No widzisz tylko potwierdzasz moje zdanie, że się wypowiadasz na temat o którym nie masz pojęcia. Narzekają to przegrywy, którzy nie mają powodzenia na żadnej płaszczyźnie.
A no i daj mi dowód na to, że się wypowiadam na tematy o których nie mam pojęcia, bo takie odbijanie piłeczki przez ślepego bawi xD

1

@Zoker Czyli się wypowiadasz na tematy o których nie masz pojęcia, nowe nie znałem, kłaniam się nisko

2

@Foro Po 1 to nie obora tylko zagroda, po drugie zachowuj sie

0

@Zoker ???? Zainstaluj tindera jako dziewczyna to się zdziwisz. To co powiedzieć o laskach 8/10+, które nie potrafią sobie znaleźć faceta bez aplikacji, tam dopiero styki w głowie muszą się przegrzewać

1

@paweldunajecfcb Do 40 procent, już nigdy nie będzie spadać

1

2

@Antimadridista_WR Bo gra z lewej strony?

4

@Fabik87 Informacje: coś się dzieje, jutro będzie gorąco, na lotnisku dzieje się OJO

0

@Encore No niech pali wroty to United.. miał iść do Arsenalu, Boze

2

@Luciano99 Uważaj na swoje ostatnie 4 ząbki z przodu

0

@Lautaro dziś delikatnie 5, słucham se muzyczki i akurat fajny wers padl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?